Kastamonu’da Döner Yiyebileceğiniz 10 Yer

15.01.2019
323
Kastamonu’da Döner Yiyebileceğiniz 10 Yer
Modelistlik Kursu

Kastamonu et yemeklerinin farklı bir sunumla ve en enfes boyutları ile sunulduğu bir ilimiz olmaktadır. Bu ilde gerek yöresel yemekler, gerekse de bilinen ve et ile hazırlanan tatlar bulunmaktadır.

Kastamonu ustaları hem yöresel et yemeklerinde hem de döner ve kebap gibi lezzetlerde oldukça başarılı olmaktadırlar. Etli ekmeğinden, mantısına, kebabından Kastamonu dönerine kadar pek çok özel lezzetini, damaklarınızda iz bırakacak şekilde sizlere sunabilecektir.

Bu yazımızda sizlere Kastamonu Döner yiyebileceğiniz yerlere örnekler vereceğiz.

Kastamonu Döner Merkezleri

Kastamonu döner çeşitleri ile de ün yapmış olan bir ilimiz olmaktadır. Bu ilin yetenekli ustaları Kastamonu Döner Merkezleri üzerinde yalnızca yöresel lezzetlerinde değil, döner, kebap, dürüm gibi tüm lezzetlerinde başarılarını ispatlamışlardır. Dürüm dönerden, pilavlı dönere kadar farklı içerik ve sunumlardaki dönerlerin tadına bakmadan Kastamonu’dan ayrılmamalısınız.

Kastamonu A-D Döner

Kastamonu’nun meşhur döner yerlerinden biri olan bu özel mekânda döner tatmadan geçmemelisiniz. Kastamonu ilinin usta dönercileri tarafından hazırlanan bu lezzet damaklarınızda iz bırakacak.

Adres: Cumhuriyet Caddesi Kastamonu

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Telefon: 0366 214 25 00

Lezzetiz Döner Tantuni ve Izgara

Kastamonu Kuzeykent üzerinde yer alan bu mekânda başta döner olmak üzere, tantuni ve ızgara çeşitlerinin en lezizlerini tadabileceksiniz.

Adres: Kuzeykent FH Kuzeykent Toplu İş Merkezi Kastamonu Merkez

Telefon: 0366 220 04 20

Ay Döner

Farklı bir döner tadını Kastamonu ilinde tadacaksanız Ay Döner yerine mutlaka uğramalı ve özel bir döner lezzetinin tadını almalısınız.

Adres: İsmail Bey Mahallesi Banka Sokak No:22 Kastamonu Merkez

Telefon: 0366 212 21 31

Lezzet Tantuni ve Döner

Kastamonu’nun maharetli tantuni ve döner ustalarının lezzetleri ile kurulmuş bu mekânda özel sunumlarla ve farklı alternatiflerle en iyi dönerin tadına bakabilirsiniz.

Adres: Kuzeykent Mahallesi Topçu Sokak No:22 Kastamonu

Telefon: 0366 220 05 33

By Katık Döner Tantuni

Kastamonu Kuzeykent üzerindeki bu döner ve tantuni mekânında bugüne kadar tatmadığınız güzellikte döneri tatma şansına sahip olacaksınız.

Adres: Kuzeykent Mahallesi Atilla Ateş Paşa Caddesi 5/A Kastamonu

Telefon: 0366 215 00 99

Beşiroğlu Pide Döner

Pide ve döner çeşitleri konusunda başarılı ustaların lezzetlerinin mekânı olan Beşiroğlu Pide ve Döner ile Kastamonu üzerinde en lezzetli döneri tadabileceksiniz.

Adres: Kuzeykent Mahallesi Kuzeykent İş Merkezi İç Yolu 22E Kastamonu

Telefon: 0366 215 15 00

Akın Döner

Döner lezzetini Kastamonu Merkez üzerinde tatmak istediğinizde rotanızı Akın Döner üzerinde çevirebilirsiniz. Akın Döner’in döner ustaları tarafından hazırlanan farklı lezzetlerini tadabilirsiniz.

Adres: Topçuoğlu Mahallesi Mehmet Feyzi Efendi Sokak no:19 Kastamonu

Telefon: 0543 606 47 89

Ulugöl Kebap ve Pide Salonu

Kastamonu üzerinde bulunan ya da Kastamonu’ya yolu düşecek olanlara önerebileceğimiz bir başka mekân da Ulugöl Kebap ve Pide Salonu olmaktadır. Bu mekânda da en muhteşem dönerin tadını alabileceksiniz.

Adres: Topçuoğlu Mahallesi Dumlupınar Caddesi 22/A Kastamonu

Telefon: 0366 214 11 96

Arslan Döner

Kastamonu’nun merkezi üzerinde hizmet vermekte olan Arslan Döner başta döner türleri olmak üzere daha pek çok lezzeti ile beğenilen ve tercih edilen bir mekân olmayı başarmıştır.

Adres: Topçuoğlu Mahallesi Banka Sokak No: 13 Kastamonu

Telefon: 0366 212 41 23

Ehli Kebap

Ehli kebap ile dönerlerin en farklı ve lezzetli olanını tadabilmeniz mümkün olabilmektedir. Kastamonu’ya yolu düşenler mutlaka Ehli kebap dönerini tatmalıdır.

Adres: Kuzeykent Mahallesi Salı Pazarı D:8 Kastamonu

Telefon: 0366 212 42 0

Konak Döner

Kastamonu yer alan ve dönerleri ile anılan bu mekânda da gerek pide döner, gerekse pilavlı dönerin lezzetine doyamayacaksınız.

Adres: Kuzeykent Mahallesi Orgeneral Atilla Ateş Paşa Caddesi No: 46 Kastamonu

Telefon: 0366 502 10 85

YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.