Etat Pur Cilt Bakımı Ürünleriyle Güzelliğinizi Bir Adım Öteye Taşıyın

08.07.2020
579
Etat Pur Cilt Bakımı Ürünleriyle Güzelliğinizi Bir Adım Öteye Taşıyın
Modelistlik Kursu

Etat Pur, temel olarak cilt tarafından asimile edilen besin maddelerinden oluşan biyomimetik tedaviler geliştirmiştir. Normalden, karmaya ve hassas olan ciltlere kadar tüm cilt tipleri için mükemmel bir tolerans gösterir. Cilde nem kazandırma, besleme ve koruma için hazırlanan cilt bakımı ürünleriyle Etat Pur, bir dünya markasıdır.

2011 yılında Naos laboratuvarlarının bir kolu olarak kurulan marka, inovatif yaklaşımıyla kısa sürede kozmetik dünyasında yükselişe geçti. Markanın kurucusu biyolog eczacı Jean-Noël Thorel, tüm ciltlere uyum sağlayan ve tüm tüketicilere saygı duyan ürünler sunmak amacıyla Etat Pur’u yarattı.

Etat Pur Türkiye

Etat Pur, her şeyden önce kozmetik dünyasında eşi görülmemiş bir buluştur. Evrensel ve biyomimetik bakım çizgisi geliştirmek için cildin doğal işleyişinden ilham alır. Etat Pur markasının cilt bakım ürünleri, cilde mükemmel bir şekilde uyum sağlar ve temiz içerikleri cildi iyi hissettir. herhangi bir zararlı veya gereksiz bileşen içermez. Biyomimetik tedaviler, en hassas olan ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerinin biyolojik dengesini yaşlanmadan korur, bakım yapar ve onarır.

Etat Pur insan sağlığını önemseyen yaklaşımlar benimser. Cilde ve doğaya saygılı ürünler sunar. Cilt bakım ürünlerinin formülleri temiz içeriklere sahiptir. Çevreyi kirletmez ve insan bedenine zarar vermez. Avrupa Kozmetik Yönetmeliği kurallarına uygun olarak hazırlanan cilt bakım ürünleri cruelty-free özelliklere sahiptir yani hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Daha sürdürülebilir bir yaşam adına Etat Pur cilt bakım ürünlerinin ambalajları da yüzde 100 dönüştürülebilirdir. Böylece çevreye kesinlikle zarar vermez. Buradaki en etkileyici şey, markanın gezegene ve tüm yaşamlara sorumlu ve saygılı yaklaşmasıdır.

https://www.youtube.com/watch?v=zNWSsgZc1M0

Etat Pur Fiyatı

Etat Pur cilt temizleme ürünleri 89.50 liradır. Bakım ürünleri 159.50 lira ve nemlendirici ürünleri 149.50 liradır. 

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu
Etat Pur Yüz Temizleme Jeli (Purifying Cleansing Gel)
Etat Pur Yüz Temizleme Jeli (Purifying Cleansing Gel)

Etat Pur Yüz Temizleme Jeli (Purifying Cleansing Gel)

Karma ve yağlı ciltler için arındırıcı temizleme jeli olan bu ürün yağlı ciltlerle veya suyla cilt temizliğini tercih edenler için geliştirilmiştir.

Bakır ile formüle edilen yumuşak temizlik maddeleri kirleri, yağı ve kusurların kaynağındaki sebum fazlalığını etkili bir şekilde giderir. Cildi saf, temiz ve taze bırakır.

Bu hafif temizleme jeli nazikçe köpürür, fazla sebumu (yağ) giderir ve yüzünüzü kurutmadan arındırır. Hassas ciltler için harikadır ve zararlı kimyasallar içermez. 

Bu ürünü sabahları kullanabilirsiniz çünkü durulandıktan sonra bir yüz maskesi uygulamışsınız gibi geliyor. Cildiniz çok beslenmiş hale geliyor ve güne hazır hissediyor. Bu ürün paraben, silikon, yapay renklendirici, mineral yağı, fenoksietanol, EDTA veya PEG ve alkol içermez. Bu yüzden cildinize hasar vermez ve yanlışlıkla gözünüzle temas ederse gözlerde tahrişe neden olmaz. Bu ürün harikadır çünkü cildinizi ağır hissettirmez. Cildi soymadan temizleyen bu ürün, cilt bariyerine zarar vermez.

Etat Pur Yüz Temizleme Jeli Nasıl Kullanılır?

Göz bölgesinden kaçınarak önceden nemlendirilmiş yüze az miktarda temizleme jelini uygulayın. Nazik bir şekilde cildinize masaj yaparak köpürtün, iyice durulayın daha sonra hafifçe kurulayın. Bu ürünü sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa kullanabilirsiniz.

Etat Pur Hyaluronik Asit Konsantre Bakım Ürünü
Etat Pur Hyaluronik Asit Konsantre Bakım Ürünü

Etat Pur Hyaluronik Asit Konsantre Bakım Ürünü (Pure Active Hyaluronic Acid)

Etat Pur Konsantre Akti̇f Bi̇leşenler serisinin bir parçası olan Pure Active Hyaluronic Acid ürünü, cilt sorunlarını hedef alır. En etkin oranda konsantre olarak sunulan aktif bileşen, cilt sorunlarına nokta atışı yapar ve soruna yönelik çalışır. Etat Pur Konsantre Akti̇f Bi̇leşenler serisindeki ürünleri cildiniz ihtiyacına uygun olarak sırasıyla kullanabilirsiniz. Fakat üçten fazla ürünü kullanmamanızı tavsiye ederiz.

Ciltteki doğal olarak bulunan hyaluronik asit zamanla azalır bu yüzden dışarıdan takviye alınması gerekir. Yaşlanmadan dolayı ciltteki gerginlik azalır, cildin yağ ve nem dengesi bozulur. İşte bu noktada bu konsantre bakım ürünü, cildin ihtiyaçlarını karşılar. 

Pure Active serisinden olan bu konsantre bakım ürünü özellikle derin kırışıklıklar ve ciltteki elastikiyet kaybı için kullanılır. Cilt yenilenmesi için de harika bir üründür. Özellikle akne tedavisinden sonra, yoğun güneşe maruz kaldıktan sonra veya ciddi stres vakalarında cildi onarmak ve yatıştırmak için kullanılır. Cildi neme doyuran ve cildin susuz kalmasını engelleyen bu konsantre bakım ürünü, tüm cilt tipleri için idealdir.

Etat Pur, cilt matrisinin yenilenmesi üzerinde etkili bir şekilde etki etmek için düşük moleküler ağırlıklı bir hyaluronik asit seçmiştir. Sadece düşük molekül ağırlıklı hyaluronik asit, dermal matrisi yenilemek için cildin derin katmanlarına nüfuz eder. Cildi uyarır böylece kendi moleküllerini bir kez daha sentezleyebilir. Böylece cilt pürüzsüzlüğünü, esnekliğini ve dengesini geri kazanır. 

Etat Pur Hyaluronik Asit Konsantre Bakım Ürünü Nasıl Kullanılır?

Bu konsantre bakım ürününden dört damlayı avuçlarınıza alın ve avuçlarınızda biraz ısıtın. Akşamları, temiz ve kuru cilde özellikle kırışıklıkların olduğu bölgelere masaj yaparak tüm yüze uygulayın. Düzenli olarak bu ürünü 8 hafta kullanmanızı öneriyoruz.

Etat Pur Citric Acid Konsantre Bakım Ürünü
Etat Pur Citric Acid Konsantre Bakım Ürünü

Citric Acid Konsantre Bakım Ürünü (Pure Active Citric Acid Aha)

Bu konsantre bakım ürünü ciltteki gözenekleri sıkılaştırma ve cildin parlak hale gelmesi amacıyla kullanılır. Ciltteki gözenekleri minimize eden bu konsantre bakım ürünü, ciltteki ölü derileri temizler ve hücre yenilenmesini hızlandırır. Cilt tonunu eşitleyerek, cildin daha aydınlık ve ışıltılı görünmesini sağlar. 

Citric Acid Konsantre Bakım Ürünü Nasıl Kullanılır?

Bu ürünü akşamları, temiz ve kuru cilde uygulamalısınız. Bu konsantre bakım ürününden dört damlayı avuçlarınıza alın ve avuçlarınızda biraz ısıtın ve tüm yüze uygulayın. Düzenli olarak 8 hafta kullanmanızı öneriyoruz.

Etat Pur Salicylic Acid Konsantre Bakım Ürünü
Etat Pur Salicylic Acid Konsantre Bakım Ürünü

Salicylic Acid Konsantre Bakım Ürünü (Pure Active Salicylic Acid)

Bu konsantre bakım ürünü sivilceleri ve akneleri hedef alır. Özellikle karma cilt tipleri ve yağlı/akne eğilimli cilt tipleri için tasarlanan bu ürün siyah noktaları temizler. Sivilceler, komedonlar ve siyah noktalar üzerinde etkili olan bu cilt bakım ürünü, cildi canlandırır. Gözenekleri arındırır ve cilt dokusunu pürüzsüz hale getirir. Üstelik cilde temiz ve ışıltılı bir görünüm kazandırır. 

Salicylic Acid Konsantre Bakım Ürünü Nasıl Kullanılır?

Akşamları, temiz ve kuru cilde göz çevresinden kaçınarak yüzün hedeflenen her bölgesine 1 damla bu üründen uygulayın. Cildinizde hafif karıncalanma hissi olması tamamen normaldir. Bu ürünü uyguladıktan sonra cildinize nemlendirici krem uygulamalısınız.

Etat Pur Melting Moisturizing Cream
Etat Pur Melting Moisturizing Cream

Etat Pur Nemlendirici Krem (Melting Moisturizing Cream)

Etat Pur Nemlendirici Melting Moisturizing Cream cilde yoğun bir bakım yapar. Bu kremin dokusu anında cilde emilir. İdeal olarak korunmuş ve nemlendirilmiş cilt esnek, yumuşak ve parlak hale gelir. 

Bu nemlendirici krem anında ve uzun süreli nemlendirme sağlar. Cildin bariyer işlevini güçlendirir, yumuşatır ve anında rahatlık sağlar. Ayrıca cildin doğal dengesine saygı duyar.

Nemlendirici Krem Nasıl Kullanılır?

Bu nemlendirici kremi temiz yüze ve boyun bölgesine sabah ve gece uygulayın. Özellikle gündüz cilt bakımı rutininden ve gece cilt bakımı rutininden sonra ve son adımda bu nemlendirici kremi kullanmanız gerekir.

Yazımızı beğendiyseniz sitemizdeki Cilt Bakımı kategorimizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca, İlkbaharda cilt bakımı nasıl yapılır? adlı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.