Estee Lauder Göz Kremi Ürün İncelemesi

10.02.2021
565
Estee Lauder Göz Kremi Ürün İncelemesi
Modelistlik Kursu

Estee Lauder Göz Kremi, göz altındaki koyu halkalar, morluklar ve torbaların giderilmesi için  kullanılan bir üründür. Koyu halkalar ciddi bir sağlık sorunu mu? Pek değil, ama birçok insan gözlerinin altındaki koyu halkaların kendilerini yorgun, yaşlı veya sağlıksız göstermesine neden olduğunu düşünüyor.

İnsanların gözlerinin altındaki koyu halkalardan kurtulmak veya bu halkaların görünümünü azaltmak için kullandıkları hem doğal hem de tıbbi olarak reçete edilen birkaç yöntem vardır. Bu tedavilerin tümü kalıcı olmasa da, bakım ve tutarlılık ile koyu halkaların görünümünü azaltmaya yardımcı olacaktır.

Gözlerinizin altındaki koyu halkalara en çok yorgunluk sebep olur. Bunun dışında çeşitli alerjiler, alerjik rinit (saman nezlesi), atopik dermatit (egzama), kontakt dermatit, kalıtım, hiperpigmentasyon, gözleri ovalamak ve güneşe maruz kalma temel nedenleridir.

Koyu halkaların bir başka sebebi de doğal yaşlanma sürecidir. Yaşlandığınızda, cildiniz genel olarak yağ ve kolajen kaybedersiniz ve cildiniz genellikle incelir. Bu, gözlerinizin altındaki kırmızımsı mavi kan damarlarını daha belirgin gösterir.

Ayrıca, insanlar yaşlandıkça, genellikle gözlerinin altında torbalar, çökmeler, koyu halkalar veya morarmalar olur. Bazen bu fiziksel değişiklikler, gözlerin altında koyu halkalar gibi görünebilen gölgeler oluşturur. Bu tür göz altı sorunlarını iyileştirmek için oluşturulan Estee Lauder Göz Kremi’ni sizin için inceledik.

Estee Lauder Göz Kremi
Estee Lauder Göz Kremi

Estee Lauder Göz Kremi Fiyatı

Bu kremin fiyatı 390 lira ile 450 lira arasında değişir.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Estee Lauder Göz Altı Kremi Faydaları

Gözlerinizde gençliğin ışıltısı oluşmasını istiyorsanız size bir önerimiz var. Estée Lauder’s Advanced Night Repair Eye Supercharged Complex Synchronized Recovery, şimdi 10X konsantre onarım teknolojisiyle birlikte süper bir tedavidir. Uyku eksikliği, zararlı güneş ışınları, kirlilik ve hatta mavi ışığın gözle görülür etkilerini onarmaya yardımcı olur. Göz çevresine kapsamlı faydalar sağlayan parlak, nemli, gözle görülür şekilde canlandırılmış bir görünüm ortaya çıkardığı kanıtlanmıştır. Onarımlar, göz altı torbaları, ince çizgiler, kırışıklık ve kuruluk dahil olmak üzere göz yaşlanmasının her önemli belirtisinin görünümünü önemli ölçüde azaltır. Koyu Halkaları birkaç haftada aydınlatır.

Hyaluronik asit de dahil olmak üzere güçlü bir hidrasyon güçlendirici sayesinde yirmi dört saat boyunca göz çevresini nemlendirir. Estée Lauder’in çok etkili kirlilik önleyici savunma teknolojisinin sekiz saatlik antioksidan güç kısmı ile serbest radikal hasarını önler. Estée Lauder’in özel ChronoluxCB’si, cildin doğal onarım sürecini desteklemeye yardımcı olur ve bu daha genç, yenilenmiş ve yeniden canlanan gözler için hayati önem taşır. Hafif jel krem ​​dokusu hızla emilir, cilde yumuşak ve ipeksi bir his verir.

Bu krem genel olarak birden fazla göz çevresi yaşlanma belirtisi, görünür yaşlanma belirtilerini önleme, donukluk, kuruluk, göz altı torbaları, göz çizgileri ve koyu halkaları tedavi eder. Göz doktorları ve dermatologlar tarafından test edilmiştir. 

Bu krem Glamour Beauty Awards 2019’da En İyi Yeni Cilt Bakımı kategorisinde En İyi Göz Kremi ödülü almıştır. Ayrıca Harper’s Bazaar Anti-Ageing Awards’da En İyi Göz Tedavisi ve  Marie Claire’de Mükemmeliyet Ödülü 2019 ödülünü almıştır.

Estee Lauder Göz Kremi Nasıl Sürülür?
Estee Lauder Göz Kremi Nasıl Sürülür?

Estee Lauder Göz Kremi Nasıl Sürülür?

Estee Lauder göz kremini, temiz cilde uygulamanız gerekir. Göz çevresindeki cildi temizlemek için sabah ve akşam bu kremi uygulamalısınız.

Estee Lauder Göz Kremi Ürün İncelemesini yaptığımız yazıyı beğendiyseniz, Ozonlabs Ozonlava Volkanik Maske Ürün İncelemesi yaptığımız yazıyı da okumanızı tavsiye ederiz.

YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.