En İyi Oyun Kulaklığı Hangisidir?

01.11.2021
358
En İyi Oyun Kulaklığı Hangisidir?
Modelistlik Kursu

Oyun oynamayı daha iyi bir hale getirmek isteyen profesyoneller için en iyi oyun kulaklığı seçimi de önemlidir. Oyuncu ekipmanları arasında en önemli unsurlar arasında yer alan bu seçenek konusunda dikkatli davranmak gerekmektedir. Yüksek ses ve bas içeren bu kaliteli kulaklık modelleri arasından seçim yapma hususunda ayrıntıcı bir tavır takınmak da önerilen konular arasında yer almaktadır. Oyun içerisinde var olan ses kalitesinin yüksek seviyede olmasını sağlayan bu kulaklık modelleri sayesinde oyuna daha iyi adapte olma işlemi gerçekleşecektir. Bu aşamada farklı kulaklık modelleri kendini gösterecek ve her birinden de aynı tip performansı elde etmek söz konusu olacaktır.

Kaliteli oyuncu ekipmanları her zaman oyun deneyimini daha da etkin bir şekilde ortaya çıkacaktır. En iyi oyun performansını sergileme konusunda oyuncu ekipmanlarının da önemli bir yer tuttuğu unutulmamalıdır. En iyi oyun kulaklığı konusunda da her bir oyuncunun dikkatli davranması gerektiği ifade edilmektedir. Oyun kulaklıklarının her birini inceleyerek, en uygun performansı sağlayan model i almaya gayret etmelidirler.

Gamepower Warlord 7.1 RGB Gaming Kulaklık

Gamepower Warlord 7.1 RGB Gaming Kulaklık

1. Gamepower Warlord 7.1 RGB Gaming Kulaklık

RGB aydınlatmalara sahip olan Gamepower Warlord 7.1 RGB modeli en çok tercih edilen tasarımlar arasında yer almaktadır. En iyi oyun kulaklığı modelleri arasında sayılmakta ve üst düzey bir performans ortaya koymaktadır. Yüksek performanslı ses kalitesini sunan bu modelin aynı zamanda da görsel açıdan şık olduğu ifade edilmektedir. Kulak yastığı sayesinde uzun saatler boyunca rahatlıkla kullanılabilmektedir. Benzerleriyle kıyaslandığında da oldukça ekonomik ve konforlu bir model olarak tabir edilmektedir.

Gamepower Warlord 7.1 RGB kulaklık modelinin etrafında bulunan titanyum renkli bantlar da hoş bir görünüm yakalamada etkin olduğu görülmektedir. Aynı zamanda da istenen bas seçeneğine de rastlamak mümkündür. Equlizer özelliği sayesinde seste meydana gelen karmaşanın da önüne geçmektedir. Kaliteli unsurlardan imal edildiğinden ötürü uzun ömürlü olarak da tabir edilmektedir. Çıkarılan ve katlanabilen mikrofonunun yanı sıra 2 yıllık garanti seçeneği sayesinde de oyuncuların tam da istediği özellikleri içeren bir modeldir.

Asus AI NC Mic Adapter/ USB-A

Asus AI NC Mic Adapter/ USB-A

2. Asus AI NC Mic Adapter/ USB-A

Kablolu oyun kulaklığı isteyenler için Asus AI NC Mic Adapter/ USB-A etkili bir seçim olacaktır. En iyi oyun kulaklığı modelleri arasında yer alan bu tasarım aynı zamanda da uygun fiyatlı olmasından ötürü tercih edilmektedir. İçerdiği yapay zeka teknolojisi sayesinde gürültüleri engelleyebilecektir. Ağır olmamasından dolayı rahatlıkla taşınabilmektedir. Bu kulaklık tasarımı 8 gram ağırlığında olup; içerdiği hyper grounding teknolojisi sayesinde seste oluşma ihtimali bulunan parazitlerin de önüne geçmektedir. Bu sayede de son derecede işlevsel ve kesin sonuç veren bir konumda da kendini göstermektedir.

Gamepower Kizaru 7.1 Siyah Surround RGB Oyuncu Kulaklık

Gamepower Kizaru 7.1 Siyah Surround RGB Oyuncu Kulaklık

3. Gamepower Kizaru 7.1 Siyah Surround RGB Oyuncu Kulaklık

Şık bir görselliğe sahip olan Gamepower Kizaru 7.1 Siyah Surround RGB Oyuncu Kulaklık, ergonomik yapısıyla da dikkat çekmektedir. En iyi oyun kulaklığı seçenekleri arasında da fazlasıyla rağbet görmektedir. Baş kısmına tam olarak oturacak halde bulunmasından dolayı herhangi bir işlem esnasında rahatsızlık hissi uyandırmayacaktır. Aynı zamanda da RGB aydınlatmasıyla da daha etkin bir seçenek olarak görülmektedir. Mikrofonun aktif olduğu anlarda da bu kısmın ucunda kırmızı ışıklar aktif olmaktadır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Bu kulaklığın en önemli özelliklerinden bir tanesi de oyun içerisinde rakiplerin yerini gösterebilecek olmasıdır. Bu yönde avantaj sağlamak isteyenler için de son derecede makul bir seçenek olarak görülebilecektir.

Rush Ace RHX55 7.1 Titreşim RGB Oyuncu Kulaklığı

Rush Ace RHX55 7.1 Titreşim RGB Oyuncu Kulaklığı

4. Rush Ace RHX55 7.1 Titreşim RGB Oyuncu Kulaklığı

Mikrofonlu kulaklık modelleri arasında dikkat çeken Rush Ace RHX55 7.1 Titreşim RGB Oyuncu Kulaklığı modeli, surround ses kalitesini içermektedir. En iyi oyun kulaklığı seçimleri arasında yer alan bu tasarım aynı zamanda da dışarıdan gelen sesleri de engellemektedir. Aynı zamanda da titreşim özelliğini barındırmasından dolayı da yaygın olarak talep gören modeller arasında bulunmaktadır. Titreşim özelliği sayesinde oyunun tamamen içine girilmesini ve maksimum performans elde edilmesini destekleyecektir.

Bu kulaklık modelinin içinde yer alan RGB aydınlatması 15 farklı renkte olabilmektedir. Aynı zamanda da kulaklık kablosu üzerinden bu renklere dair ayarlamalar yapılabilmektedir. Son derecede estetik ve uzun ömürlü bir tasarım olmasıyla da dikkat çekmektedir.

ASUS Tuf Gaming H3 7.1 Red Oyuncu Kulaklığı

ASUS Tuf Gaming H3 7.1 Red Oyuncu Kulaklığı

5. ASUS Tuf Gaming H3 7.1 Red Oyuncu Kulaklığı

Kablolu ve mikrofonlu olarak öne çıkan bu tasarım tamamen fiyat performans ürünü olarak adlandırılmaktadır. En iyi oyun kulaklığı konusunda arayışta olan kişilere en uygun sonuçları yaratabilecektir. Hava geçirmemesi sayesinde de sesin en kaliteli biçimde aktarılmasını sağlamaktadır. Öte yandan mobil cihazla uyumlu olmasından dolayı iki yönlü kullanım durumunu da sunmaktadır. Mac ve PS4 uyumlu olan bu ürünün kafa bandı paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü olan bu model aynı zamanda da ergonomiktir. Oyuncuların sık sık tercih ettiği bir kulaklık modeli olarak da adlandırılmaktadır.

Classone HP915 RGB 7.1 Surround Oyuncu Kulaklık

Classone HP915 RGB 7.1 Surround Oyuncu Kulaklık

6. Classone HP915 RGB 7.1 Surround Oyuncu Kulaklık

Kulak üstü modeller arasında yer alan Classone HP915 tasarımı, RGB aydınlatmaya sahiptir. En iyi oyun kulaklığı modelleri arasında yer alan bu tasarım PC, Mac ve PS4 ile de uyumludur. Ses geliş geçişleri oldukça kaliteli bir yapıdadır. 2 metre kablo uzunluğuna sahip olan Classone HP915, siyah renginin güzelliğini de yansıtmaktadır. Oldukça şık bir tasarımı içermesinden ötürü oyun deneyimini zirveye çıkarmada etkindir. Fiyat performans açısından ele alındığında bu kulaklık modeli elverişli şartları içerecektir. Üst seviyede kaliteyi kullanmak isteyenler için de yeterli şartları karşılayacak olan modeller arasında yer alarak piyasada yaygın bir biçimde kullanılmaktadır.

Razer Kraken Ultimate Oyuncu Kulaklığı

Razer Kraken Ultimate Oyuncu Kulaklığı

7. Razer Kraken Ultimate Oyuncu Kulaklığı

Oyun içerisinde her bir ayrıntıya hakim olmayı sağlayan Razer Kraken Ultimate, en iyi oyun kulaklığı tasarımları arasında yer almaktadır. En küçük bir ses detayını bile istenen düzeyde aktarabilmesiyle bilinmektedir. Rakiplerin yerinin bulunması ve oyujnun analizinde de her zaman avantaj yaratan bir model olarak görülmektedir. Diğer muadilleriyle kıyaslandığında da daha üst seviyeye sahip olduğu bilinmelidir. Oyun dünyasının en profesyonel donanım ürünleri arasında sayılan Razer Kraken Ultimate oyuncu kulaklığı, aynı zamanda da çelik ve alüminyum malzemelerinden meydana getirilmiştir. Son derecede üstün özelliklere sahip olan ve kulaklık barındıran bir tasarım olarak da adından söz ettirmektedir.

Corsair Gaming Void Pro RGB Wireless

Corsair Gaming Void Pro RGB Wireless

8. Corsair Gaming Void Pro RGB Wireless

Diğer oyuncu kulaklık modelleriyle karşı karşıya getirildiğinde biraz fiyatı yükseklerde seyreden Corsair Gaming Void Pro RGB Wireless, üstün performansıyla da kendini göstermektedir. En iyi oyun kulaklığı modelleri arasında da dikkat çekmektedir. Ancak uzun süreli kullanımında bile herhangi bir rahatsızlık durumunu ortaya koymamaktadır. Mikrofonlu yapısıyla da oyun içerisindeki iletişimin sağlıklı olmasını sağlayan bu kulaklık modeli, ses akışını maksimum kalitede gerçekleştirmektedir. Kulaklıkta bulunan kontrol tuşu sayesinde ses kalitesini ayarlamak da mümkün olmaktadır. Tuşa basılı tutarak bu yönde ayarlamaları yapmak mümkündür. RGB özelliği de içerisinde barındıran bu tasarımın renk ve efekt konusunda zengin olması da ilgi çekmektedir. Fiyat performans açısından değerlendirildiğinde de alınması tavsiye edilen bir modeldir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.