Emrullah Sürmeli Kimdir? Yer Aldığı Yapımlar

07.03.2022
477
Emrullah Sürmeli Kimdir? Yer Aldığı Yapımlar
Modelistlik Kursu

İnsanların son zamanlarda merak içerisinde olduğu birçok konu olmaktadır. Çokça insan tarafından sevilen Emrullah Sürmeli kimdir? Sanat mecrasında diğer mecralarda da olduğu gibi isminden çokça söz ettiren kişilerden birisi Emrullah Sürmeli olmaktadır. Fenomen haline gelen Sürmeli aynı zamanda oyunculuk kariyerinde yükselmeye devam ediyor. Hayatını değiştiren proje ise Sıfır Bir dizisi olmuştur. Devamından çekilen Sokağın Çocukları ile iyice tanınmaya başlanan Sürmeli eğitim hayatına da oyunculuk yönünden devam etmektedir.

Emrullah Sürmeli Kaç Yaşındadır?

Kişilerin merak içerisinde olduğu birçok konu bulunmaktadır. Bunlardan birisi de Emrullah Sürmeli kaç yaşındadır sorusu olmaktadır. Ünlü fenomen 2000 yılında dünyaya gelmiştir ve şu an 22 yaşındadır.

Emrullah Sürmeli Aslen Nereli?
Emrullah Sürmeli Aslen Nereli?

Emrullah Sürmeli Aslen Nereli?

Kişilerin hayranları olduğu insanlar hakkında merak içerisinde olduğu birçok husus bulunmaktadır. Bunlardan birisi de Emrullah Sürmeli aslen nereli sorusu olmaktadır. Ünlenen oyuncu aslen Adanalıdır.

Emrullah Sürmeli Hangi Burç?

Kişilerin Emrullah Sürmeli hakkında merak ettiği birçok husus bulunmaktadır. Bunlardan birisi de Emrullah Sürmeli hangi burç sorusu olmaktadır. Ancak Emrullah Sürmeli burcu ne yazık ki bilinmemektedir.

Emrullah Sürmeli Yer Aldığı Yapımlar

Kişilerin hayranları hakkında merak içerisinde olduğu birçok konu bulunmaktadır. Bunlardan birisi de Emrullah Sürmeli yer aldığı yapımlar olmaktadır. Ünlü ismin içerisinde bulunduğu birçok yapım bulunmaktadır. Ekranlara ilk defa Sıfır Bir ile merhaba diyen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu buradaki başarısı ile de diğer devamı niteliğinden çekilmiş olan Sokağın Çocukları projesinde de yer almıştır. Aynı zamanda;

  • 2018-2019 – Sıfır Bir- Kararlı Çocuk
  • 2020 – Sokağın Çocukları- Sedat
  • 2020 – Sıfır Bir -Emrullah olarak rol almıştır.
Emrullah Sürmeli Sosyal Medya Hesapları
Emrullah Sürmeli Sosyal Medya Hesapları

Emrullah Sürmeli Sosyal Medya Hesapları

Emrullah Sürmeli hakkında insanların merak içerisinde olduğu birçok husus bulunmaktadır. Bunlardan birisi de Emrullah Sürmeli sosyal medya hesapları olmaktadır. Aşırı özgün içeriklere sahip olan Emrullah Sürmeli birçok sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanmaktadır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Emrullah Sürmeli Instagram

Emrullah Sürmeli hakkında merak edilen birçok husus bulunmaktadır. Bunlardan birisi de sosyal medya hesapları olmaktadır. Emrullah Sürmeli Instagram hesabında 489B kişi tarafından takip edilmektedir. Ancak bu kadar takipçiye rağmen yalnızca 494 kişiyi takip etmektedir. Emrullah Sürmeli sadece 36 gönderi paylaşmıştır.

Emrullah Sürmeli Tiktok

Emrullah Sürmeli hakkında hayranlarının merak içerisinde olduğu birçok husus bulunmaktadır. Bunlardan birisi de Tiktok hesabı olmaktadır. Emrullah Sürmeli Tiktok hesabında 2.9M kişi tarafından takip edilmektedir. Bu denli takipçiye sahip olan Emrullah Sürmeli 69M beğeniye sahiptir. İçeriklerinde genelde ailesine ve arkadaşlarına yer veren Emrullah Sürmeli yalnızca 216 kişiyi takip etmektedir.

Emrullah Sürmeli Asıl İşi Nedir?
Emrullah Sürmeli Asıl İşi Nedir?

Emrullah Sürmeli Asıl İşi Nedir?

Kişilerin hayranı olduğu insanlarla ilgili merak içerisinde olduğu birçok konu bulunmaktadır. Bunlardan birisi de Emrullah Sürmeli asıl işi nedir sorusu olmaktadır. Alınan bilgilere göre Emrullah Sürmeli’nin oyunculuk deneyimi öncesinde ailesinin restoranında garsonluk yaptığı bilinmektedir.

Emrullah Sürmeli Burcu

Kişilerin merak ettiği insanlar hakkında birçok merak konuları bulunmaktadır. Merak içerisinde oldukları konulardan birisi de Emrullah Sürmeli burcu olmaktadır. Alınan bilgilere göre ünlü oyuncunun burcunun Oğlak olduğu bilinmektedir.

Emrullah Sürmeli Boyu ve Kilosu

Emrullah Sürmeli Boyu ve Kilosu

Emrullah Sürmeli Boyu ve Kilosu

Kişilerin merak içerisinde olduğu konulardan bir diğeri de Emrullah Sürmeli boyu ve kilosu olmaktadır. Emrullah Sürmeli’nin boyu 1.70 Kilosu ise 60 kg’dır.

Emrullah Sürmeli Gelecek Planları

Emrullah Sürmeli hakkında hayranları tarafından merak edilen birçok konu bulunmaktadır. Bunlardan birisi de Emrullah Sürmeli gelecek planları olmaktadır. Alınan bilgilere göre Emrullah Sürmeli’nin gelecekte de oyunculuğa devam edeceği ve bu durumda yükselmek niyetinde olduğu bilinmektedir. Bu konuda azimli olan ünlü isim birçok yapımda da yer almıştır.

Emrullah Sürmeli Sevgilisi

Emrullah Sürmeli Sevgilisi

Emrullah Sürmeli Sevgilisi

Emrullah Sürmeli, bir dönem Aybüke Göksu ile birliktelik yaşamıştır. Sevgili olduklarını açıklayan çiftimizin şu an beraber olup olmadıkları bilinmemektedir.

Emrullah Sürmeli Ailesi

Emrullah Sürmeli’nin babasının Adana’da bir restaurant işlettiği biliniyor. Diğer aile üyeleri hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Emrullah Sürmeli Askere Gitti Mi

Tiktok’ta paylaşılan bir videoda Nisan ayında askere gideceğini ve 6 ay askerlik yapacağını açıklayan Emrullah Sürmeli’nin henüz askere gidip gidilmediği bilinmemektedir.

Emrullah Sürmeli Cezaevine Mi Girdi mi

Oynadığı dizide rol icabı olarak cezaevine giren Emrullah Sürmeli, gerçek hayatta cezaevine girmemiştir.

Emrullah Sürmeli Bedel

Geçtiğimiz aylarda sosyal medyaya bomba gibi düşen bir şarkı gündemi sallamıştı. Emrullah Sürmeli bu şarkıyı söylemek istediğini belirttikten sonra, şarkının klibini çekmiş ve Youtube üzerinden yayınlamıştır. Şarkı sözleri şu şekildedir;

Neden hep kader, ödetti bedel?
Bi’ tarafım dert hala yangına
Koştum bilmeden, hiç düşünmeden
Herkes yanımdaydı bir an düşene dek

TikTok Fenomeni Tuğçe Gün Kimdir? adlı yazımızın da ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.