Melodi Elbirliler Kimdir?

04.12.2022
221
Melodi Elbirliler Kimdir?
Modelistlik Kursu

1991 yılında Ege Bölgesi’nin en gözde kentlerinden biri olan İzmir’de dünyaya gelen Melodi Elbirliler pek çok sosyal medya kanalları üzerinden ayrıca Güzellik Bloggeri olarak da tanımlanıyor. Özellikle de Instagram sosyal medya kanalı üzerinden 600 bine yakın aktif takipçi kitlesi de söz konusu olan Melodi Elbirliler bu nedenle en geniş takipçi kitlesine sahip olan en kaliteli sosyal medya fenomenleri listesinde de yer alıyor. Sempatik ve güleryüzlü tavırları ile dikkat çeken Melodi Elbirliler bu kapsamda sadece ülkemiz üzerinden değil, sosyal medya platformları üzerinden birçok Avrupa ülkeleri üzerinden de takip ediliyor.

Melodi Elbirliler aynı zamanda Türkiye’nin en kaliteli üniversiteleri listesinde de yer alan İstanbul Yeditepe Üniversitesi İngilizce Dili Ve Edebiyatı bölümü üzerinden de yüksek bir puan üzerinden mezun olmuştur. Şuan halen Arda Türkmen ile evli olan Melodi Elbirliler özel hayatı ve kariyeri ile tüm dikkatleri üzerinde yoğunlaştırmıştır. Melodi Elbirliler daha çok Instagram sosyal mesajlaşma uygulaması üzerinden makyaj içerikli çeşitli videoları günlük olarak sunuyor. Bu nedenle Melodi Elbirliler’in takipçi kitlesi daha çok bayanlardan meydana gelmiştir. Ünlü isim daha sonrasında ise ünlü şef Arda Türkmen ile dünya evine girmiştir.

Melodi Elbirliler Hakkında Merak Edilenler

Melodi Elbirliler Hakkında Merak Edilenler

Melodi Elbirliler Hakkında Merak Edilenler

Melodi Elbirliler hakkında birçok ayrıntılar söz konusudur. Ünlü sosyal medya fenomeni uzun senelerden buyana özellikle de Instagram üzerinden aktif olarak videolar yayınlıyor. Bu nedenle Melodi Elbirliler en aktif Instagram kullanıcıları listesinde yer alıyor. Bununla birlikte ünlü isim özellikle de birçok Türk fenomen tarafından da tercih edilen Youtube üzerinden de çeşitli güncel makyaj videoları yayınlıyor. Bu nedenle Melodi Elbirliler YouTube üzerinden de aktif bir hesaba sahiptir.

Birçok fenomenlerin aksine Melodi Elbirliler uzun zahmetli dönemler sonucunda sosyal medya üzerinden profesyonel bir şekilde fenomenlik hizmeti sunmaya başlamıştır. Bu yönde eşinin de desteği üzerinde kendini sürekli olarak geliştirmeye devam etmiştir. Bununla birlikte Melodi Elbirliler Instagram sosyal medya kanalından profesyonel anlamda en iyi şekilde faydalanabiliyor. Sitenin tüm özelliklerini kusursuz bir şekilde kullanabiliyor.

Melodi Elbirliler Boyu, Kilosu

Melodi Elbirliler fiziksel özellikleri ileride takipçilerinin dikkatini çekebiliyor. Melodi Elbirliği boyu ortalama olarak 1.76 santimetredir. Kilosu ise ortalama olarak 55 olup aynı zamanda birçok sosyal medya fenomenlerinde olduğu gibi Akrep burcuna sahiptir. Akrep burcunun temel özelliği ise, saygın bir karaktere sahip olması, dürüst olması ve kendi alanında kendisini pratik bir şekilde geliştirmesidir. Saydığımız tüm bu özellikler ise Melodi Elbirliler üzerinden yer alıyor. Melodi Elbirliler ideal kilo ve boy oranı sayesinde yer aldığı alanda hızlı bir şekilde kariyer elde etmiştir. Bunun haricinde sektöründe en iyisi olmak için çok mesailer harcadığının altını çizmiştir. Bu nedenle Melodi Elbirliler bugün izleyici kitlesinin tüm taleplerini kusursuz bir şekilde yerine getirdiğinin altını çizmiştir.

Melodi Elbirliler Hayatı

Melodi Elbirliler Hayatı

Melodi Elbirliler Hayatı

Melodi Elbirliler hayatı kesitleri de takip ediliyor. Ünlü sosyal medya fenomeni hayatının büyük bir kısmı direk olarak Instagram üzerinden geçtiğini dile getirmiştir. Bunun haricinde Melodi Elbirliler İzmir ilinde doğup büyümüştür. Bu nedenle şuan dahi bu ilimizde ikamet edip çalışmalarını direk olarak yaşadığı bölge üzerinden sürdürüyor. Melodi Elbirliler aynı zamanda çalışmalarını eşinin desteği üzerinden devam ettiriyor. Evli olmasının çalışmalarının önünde bir engel teşkil etmediğini dile getirmiştir. Melodi Elbirliler pozitif yaşantısı üzerinden takipçilerinin de sosyal medya üzerinden hoş vakitler geçirmesine destek oluyor. Ünlü sosyal medya fenomeni bugün global anlamda tanınmaya başlamıştır. Bu nedenle günden güne daha da geniş kitlelere ulaşabildiğini dile getirmiştir. Melodi Elbirliler Instagram’da ayrıca aktif bir şekilde hesabını kullanıyor. Bu yönde özellikle de takipçilerinden gelen tüm mesajları gün içerisinde hızlı bir şekilde cevapladığını vurgulamıştır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Melodi Elbirliler Videoları

Melodi Elbirliler videolarına ister Instagram sosyal paylaşım sitesinden ister Youtube video paylaşım sitesinden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Melodi Elbirliler ilgi alanı makyaj ürünleri olduğundan sosyal medya kanallarından direk olarak birçok son moda makyaj ürünlerinden videolar hazırlayarak sizlere sunuyor. Melodi Elbirliler videolarını tamamen kendisi yani özgün bir şekilde hazırlıyor. İçeriklerinde herhangi kopyalama durumu olmadığını vurgulamıştır.

Melodi Elbirliler Instagram Adresi

Melodi Elbirliler kendisi de İnstagram sosyal medya kanalını kullandığından aktif olarak Instagram adresine de sahiptir. Bu adres üzerinden takipçileri ile irtibat kuruyor. Melodi Elbirliler Instagram adresi olarak (@melodielbirliler) kullanıyor. Bu adres üzerinden sizler de Melodi Elbirliler ile 7/24 iletişim kurabilirsiniz. Melodi Elbirliler sorularınızı direk Instagram adresinden yöneltebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.