Elanur Pat Kimdir?

16.03.2021
378
Elanur Pat Kimdir?
Modelistlik Kursu

Elanur Pat, pek çok platformda isminden sıkça söz ettirmeyi başaran ünlü isimlerden bir tanesidir. Twitch platformunda açtığı yayınlar ile ön plana çıkmayı başaran Elanur, sevecen tavırları ile en başarılı kadın Twitch yayıncılarından biri haline gelmiştir.

Elanur Kaç Yaşında?
Elanur Kaç Yaşında?

Elanur Kaç Yaşında?

Elanur sevenler, Elanur’un kaç yaşında olduğunu merak etmekte ve araştırmaktadır. Pat, 30 Aralık 2000 tarihinde doğmuştur. 22 yaşında olan Elanur, genç yaşına rağmen oldukça başarılı bir isimdir.

Elanur Pat Hangi Burç?

Elanur, oğlak burcudur.

Elanur Pat’ın Boyu Ve Kilosu Kaç?

Elanur, 169 cm boyundadır. Sevilen ismin kilosu ise 58 olmaktadır.

Elanur Ne Okuyor?

Elanur, yükseköğrenim hayatına yeni başlamıştır. Yalova’da Bilgisayar Programcılığı bölümünde 1. sınıf öğrencisidir. Bölümüne Yazılım Mühendisliği üzerinden devam edeceğini de belirtmiştir.

Elanur Pat Ne İş Yapıyor

Elanur Pat Ne İş Yapıyor

Elanur Pat Ne İş Yapıyor?

Elanur Pat Ne İş Yapıyor?

Elanur, Twitch yayıncılığı yaparak ismini duyurmayı başarmıştır. Ancak yayıncılığa başlamadan önce web ve grafik tasarım işleri ile uğraştığını belirtmiştir. Arkadaşları ile akşamdan sabaha kadar farklı oyunlar oynayan Elanur, arkadaşlarının gazıyla birlikte Twitch yayınları açmaya başlamıştır. Tavırları ile büyük beğeni toplayan ve geniş bir kitleye ulaşan Elanur, Instagram hesabında da ciddi bir kitle elde etmiştir. Şarkı söylemeyi çok seven Pat, kendi şarkılarını çıkarmıştır. Elanur, henüz üniversite eğitimini bitirmediği için profesyonel bir meslek sahibi değildir. Ancak yayıncılık yapmakta, şarkı çıkartmakta ve sosyal medya fenomeni olmaktadır. Tüm bunların yanı sıra, eğitimini de devam ettireceğiniz belirtmiştir.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Elanur Pat Twitch

Elanur Pat’ın şöhrete kavuşmasını sağlayan en önemli basamak Twitch platformudur. Erkek kardeşi sayesinde bilgisayar oyunlarına alışan ve uzun yıllardır oyunlar ile içli dışlı olan Elanur, arkadaşlarının da desteğiyle birlikte 2018 yılının sonlarına doğru yayın açmaya başlamıştır. Yayın açmak için gerekli donanımları edindikten sonra Pat’ın Twitch macerası başlamıştır.

Oyun oynarken verdiği samimi tepkiler ve eğlenceli sohbeti ile binlerce insanın gönlünü kazanan Elanur, CS:GO ve GTA oyunları ile başladığı yolculuğuna çeşitli oyunlar ile devam etmiştir. Ancak genel olarak oyun oynamamakta ve sohbet ağırlıklı yayınlar açmaktadır. Elanur, son dönemlerde şarkılarına verdiği yoğunluktan dolayı Twitch yayınlarını azaltmıştır. https://www.twitch.tv/elanur linkine tıklayarak Elanur Pat’ın Twitch kanalına göz atabilirsiniz.

Elanur Pat Şarkıları
Elanur Pat Şarkıları

Elanur Pat Şarkıları

Elanur, dile dolanan şarkılar çıkartmıştır. Pek çok beğeni alsa da, eleştirilerin de odağı olmuştur. Çıkardığı şarkılara gelen like ve dislike sayıları neredeyse aynı düzeydedir. Ancak dinlenme sayılarına bakıldığı zaman, Pat’ın başarısı rahatlıkla görülebilmektedir. Sakin, Bela ve Tetik şarkılarıyla piyasaya yeni bir soluk getiren Elanur, şarkı işlerine devam etmektedir.

Elanur Pat Instagram

Elanur, en aktif Instagram kullanıcılarından bir tanesidir. Twitch yayıncılarına kıyasla çok daha fazla takipçiye sahip olan Pat, Instagram üzerinde 1 milyon kullanıcı tarafından takip edilmektedir. Pat’ın Instagram fotoğrafları oldukça eğlenceli ve profesyoneldir. Doğrulanmış (mavi tikli) hesaba sahip olan Elanur, sosyal medya hesabını oldukça başarılı bir şekilde yönetmektedir. https://www.instagram.com/elanur/?hl=tr linki üzerinden Elanur Pat’ın Instagram hesabına erişim sağlayabilirsiniz.

Elanur Pat Twitter

Elanur, Twitter hesabını da aktif kullanmaktadır. Duyurular ve düşünceleri için kullandığı Twitter hesabında 20 binin üzerinde takipçisi olan Elanur, bu platformu profesyonel bir amaç gütmeden kullanmaktadır. Reklam hesabı gibi olmayan bu hesap, binlerce insanın hoşuna gitmektedir. “elaurtw” kullanıcı adıyla 2018 yılında açtığı Twitter hesabını sık sık kullanmakta ve düzenli paylaşımlar gerçekleştirmektedir.

Yazımızı beğendiyseniz, Diren Can Kimdir? (ichbindirencan) adlı yazımızı da okumanızı öneririz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.