Sosyal Medya Fenomeni Başak Karahan Kimdir?

08.03.2022
255
Sosyal Medya Fenomeni Başak Karahan Kimdir?
Modelistlik Kursu

Başak Karahan, sosyal medyanın en çok dikkat çeken isimleri arasında yer almaktadır. Enes Batur ile olan birlikteliği ile sosyal medyada başarı basamaklarını çok hızlı bir şekilde tırmanan Başak Karahan, uzun yıllardır hem sosyal medya platformları hem de Youtube üzerinde paylaşımlar yapmaktadır. Bu nedenle Başak Karahan kimdir sorusu pek çok insan tarafından sorgulanmaktadır.

Başak Karahan Kaç Yaşında?

Başak Karahan kaç yaşında sorusu, sevilen fenomen ile ilgili en çok merak edilen sorular arasında yerini almaktadır. Başak Karahan, 1998 yılında dünyaya gelmiştir. Sosyal medyanın gözde isimlerinden biri olan Karahan, 2022 yılı itibariyle 24 yaşındadır.

Başak Karahan Nereli?
Başak Karahan Nereli?

Başak Karahan Nereli?

Başak Karahan, doğma büyüme Antalyalıdır. Üniversite eğitiminin başlangıcına kadar ailesi ile birlikte memleketinde yaşayan gözde fenomen, yükseköğrenimini tamamlayabilmek için İstanbul’a taşınmıştır. Eğitimi bitmiş olmasına rağmen hala İstanbul’da yaşamını sürdürmektedir.

Başak Karahan Hangi Burç?

Başak Karahan’ın burcu en çok merak edilenler arasındadır. Başak Karahan, yaptığı bir soru cevap videosunda Aslan burcu olduğunu belirtmiştir.

Başak Karahan’ın Boy Ve Kilosu

Başak Karahan, orantılı boy ve kilosu ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Başak Karahan’ın severleri, güzel fenomenin boy ve kilosunun kaç olduğunu sıkça araştırmaktadır. Başak Karahan, 164 cm boyundadır. Kilosu ise 59 kg olmaktadır. 

Başak Karahan Ne İş Yapıyor?
Başak Karahan Ne İş Yapıyor?

Başak Karahan Ne İş Yapıyor?

Başak Karahan, üniversite eğitimi esnasında ve eğitimini bitirdikten sonra sosyal medya fenomenliği yapmıştır. Günümüzde hala bu mesleği icra etmektedir. Bu iş dışında herhangi bir mesleği yoktur. Yalnızca Instagram değil, Youtube’da da içerikler üretmektedir. Başak Karahan, içerik üreticiliği yaptığı için üniversite eğitiminden sonra Antalya’ya geri dönmemiştir. Yaşantısını İstanbul’da sürdürüyor olsa da, sık sık ailesini ziyarete gitmektedir.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Başak Karahan Ne Kadar Kazanıyor?

Başak Karahan’ın kazancı merak edilen konulardan biridir. Başak Karahan ile ilgili yapılan bir haberde aylık kazancının yaklaşık olarak 100 bin TL olduğu söylenmiştir. Ancak Karahan bu konuda herhangi bir açıklama yapmamıştır. Youtube gizlilik politikasında söylenmesi yasak olan kazanç belirtme, Karahan’ın sessiz kalma sebebidir. Bu nedenle sevilen ismin aylık kazancı hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır.

Başak Karahan Kaç Para Kazanıyor

Başak Karahan ne kadar kazandığı konusunda herhangi bir tutar söylemese de, internet verilerine bakıldığı zaman Tahmini aylık kazanç aralığı: 1.6 – 25 bin dolar olarak görülmektedir.

Başak Karahan Hangi Liseden Mezun Olmuş

Başak Karahan’ın hangi liseden mezun olduğu bilinmemektedir.

Başak Karahan Hangi Takımlı

Başak Karahan Hangi Takımlı

Başak Karahan Hangi Takımlı

Başak Karahan, Galatasaray taraftarıdır.

Başak Karahan Hangi Dizide Oynuyor?

Youtube kanalına çektiği videoları ile tanınan Başak Karahan Star TV’nin sevilen dizisi Menajerimi Ara’nın 24. Bölümüne konuk oyuncu olarak katılmıştır.

Başak Karahan Kiminle Evleniyor

Hakkında evlenecek dedikoduları yayılsa da güzel sosyal medya fenomeninin böyle bir açıklamada bulunmadığı ve bekar olduğu bilinmektedir.

Başak Karahan Enes Batur Tekrar Barıştı Mı?

Başak Karahan denilince ilk akla gelen isim olan Enes Batur, mutlu bir birliktelik sürdürmüştür. Aynı lisede okuyan ve asansörde yaşanan bir tesadüf sonrasında sevgili olan çift, 2018 yılında bu birlikteliği sonlandırmıştır. Hem Enes Batur, hem de Başak Karahan’ı seven insanları derinden etkileyen bu durum, ikilinin tekrar barışmasını istemektedir.

Son dönemlerde Karahan ve Batur kendilerine farklı yollar çizmiştir. Ancak Enes Batur az bir zaman önce Başak Karahan’ın aldığı bir hediye ile paylaşım yapmış, bu durum da akıllarda bazı soru işaretleri oluşturmuştur. Ancak iki ismin de günümüzde farklı hayatları bulunmakta ve barışma haberleri doğru olmamaktadır. 

Başak Karahan Yeni Sevgilisi Kim?
Başak Karahan Yeni Sevgilisi Kim?

Başak Karahan Yeni Sevgilisi Kim?

Başak Karahan sevgilisi, en çok araştırılan konular arasında yerini almaktadır. Başak Karahan, Enes Batur ile ayrıldıktan uzun bir süre sonra yeni bir aşka yelken açmış ve bu durumu sosyal medya hesabından açıklamıştır.

Başak Karahan’ın yeni sevgilisinin adı Dimağ Özgüm’dür. Başak Karahan’ın 2020 yılı itibariyle ilişki yaşadığı Dimağ Özgüm, aslen Kıbrıslıdır. Dimağ Özgün, sosyal medya fenomenidir. Bir etkinlik esnasında tanıştığı Başak Karahan’dan çok hoşlandığını ifade eden Özgüm, Vacation Wolf adında bir marka oluşturmuştur. Dimağ Özgüm de, Başak Karahan gibi sosyal medya içerik üreticiliği yapmakta ve seyahatlerini Instagram hesabından paylaşmaktadır.

Başak Karahan Youtube Kanalı

Başak Karahan Youtube kanalı, 2 milyonun üstünde takipçiye sahiptir. Sevilen isim, Enes Batur ile ayrılık yaşadığı için tepki toplamış ve takipçi kaybetmiştir. Son dönemlerde Youtube kanalını aktif olarak kullanmayan Başak Karahan, yeni sevgilisi Dimağ Özgüm ile video da paylaşmıştır.

Başak Karahan 5 yıldır Youtube içerik üreticiliği yapmaktadır. Başak Karahan’ın Youtube kanalındaki videoların toplam görüntülenme sayesi 320 milyonun üzerinde olmaktadır. Eğlenceli içerikleri ile sıkı bir takipçi kitlesi edinen Başak Karahan, son zamanlarda aktif olmaması nedeniyle sevenlerini üzmektedir. Sevilen isim, son dönemlerde Youtube yerine Instagram hesabında düzenli paylaşımlar yapmaktadır.

Başak Karahan Instagram

Başak Karahan Instagram

Başak Karahan Instagram

Başak Karahan Instagram hesabı, geniş bir kitle tarafından takip edilmektedir. Güncel olarak Başak Karahan’ın “karahanbasak” kullanıcı ismine sahip Instagram hesabı 1.6 milyon kullanıcı tarafından takip edilmektedir.

Başak Karahan’ın en aktif olduğu platformlardan biri olan Instagram’da yaptığı paylaşımlar, oldukça samimidir. Ayrıca sevilen ismin Dimağ Özgüm ile de fotoğrafları mevcuttur. Genellikle yalnızca fotoğraf ve story paylaşan Başak Karahan, nadir de olsa Instagram’ın Reels özelliğini kullanmaktadır. 

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca, Alper Rende Kimdir? adlı yazımızın da ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.