Bartu Dev kaç yaşında? Bartu Dev Tiktok!

17.09.2021
224
Bartu Dev kaç yaşında? Bartu Dev Tiktok!
Modelistlik Kursu
Bartu Dev TikTok platformunun gözde fenomenlerinden birisidir. İlk olarak TikTok platformunda fenomen hale gelen başarılı isim daha sonrasında diğer sosyal medya platformlarında da aktif olarak rol almış bu ve burada da geniş hayran kitlelerini ulaşmıştır. Özellikle kendisi gibi fenomen olan sevgilisi Ayda Kutay ile ilişkisi bir hayli merak edilen sosyal medya fenomenin hayatı hakkında birçok detayı sizler için derledik.
Bartu Dev kimdir? Kaç yaşında? Ayda Kutay  ile neden ayrıldı? Bu ve bunun gibi merak edilen birçok sorunun cevabını başarılı fenomenin takipçileri için yazımızda derledik.

Bartu Dev kimdir?

Sosyal medya dünyasının gözde çiftlerinden birisi olan Bartu Dev ve Ayda Kutay TikTok platformunun da sevilerek takip edilen isimlerindendir. Yakışıklılığı ve sempatik tavırları ile dikkatleri üzerine çeken başarılı sosyal medya fenomeni ilk olarak TikTok platformda içerik üretmeye başlamış daha sonrasında buradaki eşsiz içeriklerini diğer sosyal medya mecralarına da yansıtmıştır. 17 Ağustos 2001 yılında dünyaya gelen genç fenomen isim doğma büyüme İstanbulludur. Başarılı sosyal medya fenomeni isim özellikle Tiktok platformunda sık sık annesi ile de videolar çekmektedir. Ancak annesinin hakkında herhangi bir bilgi sahibi olamadık.
Bartu Dev kimdir?

Bartu Dev kimdir?

Genç yaşında sosyal medya dünyasında geniş hayran kitlelerini ulaşan başarılı sosyal medya fenomeni Dev aynı zamanda bir diğer sosyal medya fenomeni olan Ayda Kutay ile ilişkisi de bir hayli merak edilmiştir. 3 seneye yakın bir zamandır birlikte oldukları tahmin edilen başarılı sosyal medya fenomenin Ayda Kutay ile nasıl tanıştı da bir hayli merak edilmiş ve sorulmuştur. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel Ayda Kutay tanıştıkları anı şöyle dile getirdi; “17 Ağustos 2018 tarihinde tanıştık o gün Bartu’nun doğum günü benim de cezaevinden tahliye günüm. Instagram hesabımın çalındığını öğrenince yenisini açtım. DM kutuma gelen canlı yayın isteğine baktım ve Bartu’nun canlı yayınında buldum kendimi sonra çıktım Bartu beni fark etmedi o sırada farklı bir şeyle uğraşıyordu. Sonrasında Bartu bana mesaj attı. Biz daha öncesini tanışmıştık zaten yani tanışmıştık dediğim görmüştük birbirimizi. 3 ay boyunca konuştuk yan yana gelmesek bile bana güven veriyordu. 10 Kasım günü buluştuk ve sevgili olduk”

Bartu Dev kaç yaşında?

Sosyal medya platformlarından dev gibi büyüyen bir hayran kitlesine sahip olan başarılı isim genç yaşında bir çok başarıya imza attı. Takipçileri ise sık sık yaşını sordular. 17 Ağustos 2001  tarihinde dünyaya gelen fenomen isim 20 yaşında.

Bartu Dev aslen nereli?

TikTok olarak bilinen sosyal medya platformunda üretmiş olduğu içerikler ile kısa zamanda fenomen hale gelen Bartu, 17 Ağustos 2001 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Başarılı sosyal medya fenomeni isim doğma büyüme İstanbulludur.

Bartu Dev hangi burç?

17 Ağustos 2001 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni Dev’in burcu da merak edilen sorular arasında yerini aldı. 17 Ağustos 2001 tarihinde dünyaya gelen fenomen isim aynı zamanda Aslan burcu erkeğidir.

Bartu Dev’in boyu ve kilosu?

Eşsiz videoları ve yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken genç fenomen aynı zamanda düzgün fiziği ile de merak edildi.  1.75 boyunda olan genç fenomen 73 kilodur.

Bartu Dev kimdir?

Bartu Dev kimdir?

Bartu Dev mesleği nedir?

Yakışıklılığı ve sempatik tavırları ile dikkatleri üzerine çeken başarılı sosyal medya fenomeni ilk olarak TikTok platformda içerik üretmeye başlamış daha sonrasında buradaki eşsiz içeriklerini diğer sosyal medya mecralarına da yansıtmıştır.  Sosyal medya dışında herhangi bir meslek ile ilgilenip ilgilenmediği ise bilinmemektedir.

Bartu Dev ne kadar kazanıyor?

Sosyal medya dünyasının önde gelen isimlerinden birisi olan Dev’in  takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise ne kadar kazandığı oldu. 17 Ağustos 2001 tarihinde dünyaya gelerek 20 yaşında olan genç fenomen ne kadar kazandığı konusunda herhangi bir açıklamada bulunmamıştır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Bartu Dev evli mi?

Genç yaşında sosyal medya dünyasında geniş hayran kitlelerini ulaşan başarılı sosyal medya fenomeni Dev hakkında merak edilen bir diğer detay ise evli olup olmadığı oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni evli değildir.

Bartu Dev ve Ayda Kutay sevgili mi?

Genç yaşında sosyal medya dünyasında geniş hayran kitlelerini ulaşan başarılı sosyal medya fenomeni Dev aynı zamanda bir diğer sosyal medya fenomeni olan Ayda Kutay ile ilişkisi de bir hayli merak edilmiştir. 3 seneye yakın bir zamandır birlikte oldukları tahmin edilen başarılı sosyal medya fenomenin Ayda Kutay ile nasıl tanıştı da bir hayli merak edilmiş ve sorulmuştur. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel Ayda Kutay tanıştıkları anı şöyle dile getirdi;

“17 Ağustos 2018 tarihinde tanıştık o gün Bartu’nun doğum günü benim de cezaevinden tahliye günüm. Instagram hesabımın çalındığını öğrenince yenisini açtım. DM kutuma gelen canlı yayın isteğine baktım ve Bartu’nun canlı yayınında buldum kendimi sonra çıktım Bartu beni fark etmedi o sırada farklı bir şeyle uğraşıyordu. Sonrasında Bartu bana mesaj attı. Biz daha öncesini tanışmıştık zaten yani tanışmıştık dediğim görmüştük birbirimizi. 3 ay boyunca konuştuk yan yana gelmesek bile bana güven veriyordu. 10 Kasım günü buluştuk ve sevgili olduk”

Bartu Dev kimdir?

Bartu Dev kimdir?

Bartu Dev ve Ayda Kutay ayrıldı mı?

Uzun zamandır merak edilen bir diğer detay ise başarılı sosyal medya fenomeni Bartu Dev’in özel hayatı oldu. TikTok platformunda bir hayli yüksek takipçi sayısına sahip olan Ayda Kutay ve Bartu Dev çifti ilişkilerinde sallantılı bir dönemden geçmiş ancak ikilinin aşkı o sallantılardan galip çıkmıştır.

Bartu Dev nasıl fenomen oldu?

Yakışıklılığı ve sempatik tavırları ile dikkatleri üzerine çeken başarılı sosyal medya fenomeni ilk olarak TikTok platformda içerik üretmeye başlamış daha sonrasında buradaki eşsiz içeriklerini diğer sosyal medya mecralarına da yansıtmıştır.

Bartu Dev nerede oturuyor?

Sosyal medya dünyasının önde gelen isimlerinden birisi olan Dev’in  takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise nerede oturduğu oldu. Sosyal medya dünyasının önde gelen isimlerinden olan Dev İstanbul’da yaşamına devam etmektedir.

Bartu Dev telefon numarası ne?

Sosyal medya dünyasının ünlü isimlerinden birisi olan Dev’in takipçileri sık sık arama motorlarında telefon numarasını sormuş olsalar da özel hayatını sosyal medya ile ayıran başarılı isim telefon numarasını paylaşmamıştır.

Bartu Dev annesi

Başarılı sosyal medya fenomeni isim özellikle Tiktok platformunda sık sık annesi ile de videolar çekmektedir. Ancak annesinin hakkında herhangi bir bilgi sahibi olamadık.

https://www.youtube.com/watch?v=in47nLGd_n0

Bartu Dev babası

Başarılı sosyal medya fenomeni isim Bartu’nun ailesi ile de merak edilen kişiler arasında yerini almıştır. Ancak babası hakkında başarılı fenomen isim herhangi bir paylaşımında bulunmadı.

Bartu Dev Ayda Kutay

Başarılı sosyal medya fenomeni Dev sevgilisi olan Ayda Kutay ile bir arada imkansız yoga hareketlerini yaptı!

https://www.youtube.com/watch?v=JcbKORznA1I

Bartu Dev aldatma şakası

Başarılı sosyal medya fenomeni Dev sevgilisi olan Ayda Kutay’a aldatma şakası yaptı. Başarılı fenomen o anları şöyle anlattı:

“Uzun zamandır ısrarla bu kışkırtmayı benden istemiştiniz. Bende büyük bir keyif ile bu kışkırtmayı sizler için çektim. Hahahahah inanın çok eğlenceliydi gülmemek için kendimi zor tuttum.”

Bartu Dev sosyal medya hesapları

Genç kesimin sıklıkla kullanmakta olduğu eski adı Musically olan şimdilerde TikTok olarak bilinen sosyal medya platformunda üretmiş olduğu içerikler ile kısa zamanda fenomen hale gelen Bartu bu platformda 2.1M takipçiye ve 85.54M  beğeniye ulaştı. 8 Mart 2014 tarihinde açtığı Youtube kanalı ile yayınlarına ve paylaşımlarına bu platformlarında da devam eden başarılı isimin kanalı ise 141B aboneye ulaştı. Başarılı fenomen isim İnstagram platformunda ise 116B takipçiye sahip.

Sosyal medya dünyasının en ünlü isimlerinden birisi olan Ayda Kutay neden hapse girdi? Ayda Kutay ve Özgür Balakar kardeş mi? hakkında merak edilenleri kaleme aldığımız yazımıza da göz atabilirsiniz!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.