Asena Keskinci Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu ve Tüm Merak Ettikleriniz!

20.09.2022
386
Asena Keskinci Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu ve Tüm Merak Ettikleriniz!
Modelistlik Kursu

Asıl adı Reyhan Asena Keskinci olan Asena Keskinci oyunculuk mesleğini icra ediyor. Henüz genç yaşta olmasına rağmen pek çok dizi ve filmlerde rol almıştır. Bu bağlamda ünlü oyuncu gösterdiği yüksek performansı sayesinde gönüllerde adeta taht kurmayı başarmıştır. İzleyici karşısına ilk defa 2004 yılında Yadigâr ve Aliye isimli dizi ile çıkan Asena Keskinci 2010 yılında doğrudan TRT Kadın Ödüllerinde Yılın En İyi Çocuk Oyuncusu Ödülü almaya hak kazanmıştır. Bu tarihten itibaren oyuncu kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanmıştır. Keskinci, rol üstlendiği birçok sinema ve dizi filmleri haricinde birçok reklam gösterilerinde de yer almıştır. Oyuncu bu alanda da yüksek performans göstererek izleyicileri tarafından takdir edilmiştir.

Asena Keskinci Kimdir?

Asena Keskinci 20 Nisan 2001 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bu nedenle ünlü oyuncunun doğup büyüdüğü yer İstanbul’dur. Daha sonrasında birçok dizi ve film çekimlerinde de direk olarak bu ilden katılmıştır. Asena Keskinci bugün 21 yaşında olup, İstanbul Mimar Sinan Güzel Sanatlar Anadolu Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı üzerinden yüksek puanla mezun olmuştur. Dolaysıyla ünlü oyuncu oyunculuk kariyerine doğrudan Devlet Konservatuvarından mezun olduktan sonrasında başlamıştır.

Asena Keskin profesyonel bir oyuncu olduğundan bugün pek çok farklı ajanslar tarafından da keşfedilmiştir. Oyuncu 2014 yılında Aliye ve Yadigâr adlı dizi filmlerinden sonrasında da birçok farklı karakterler üzerinden farklı diziler de rol almıştır. Bunlar arasında; Hırsız Polis, Parmaklıklar Ardında ve Bez Bebek gibi dönemin en gözde dizileri de yer alıyordu.

Asena Keskin Boyu, Kilosu

Ünlü oyuncu hakkında birçok detaylara bakabilirsiniz. Asena Keskin boyu 1.69 cm ve kilosu ise 63’dür.Bu bağlamda oyuncunun katıldığı bir TV röportajında ise ideal bir beden yapısına sahip olduğunu bu nedenle de yer aldığı dizi ve sinemalarda yüksek performans sunabildiğini vurgulamıştır. Oyuncu aynı zamanda aktif bir şekilde Instagram hesabı da kullandığını bu nedenle de takipçilerinin tüm mesajlarını direk olarak kendi Instagram adresi üzerinden yanıtladığının altını çizmiştir. Asena Keskin yaşı itibariyle en genç yüksek kariyerli dizi oyunları listesinde yer alıyor. Bu nedenle ünlü oyuncu bugün daha çok dizi projelerinde yer alması bekleniyor.

Asena Keskin Hayatı

Asena Keskin yukarıda da vurguladığımız gibi İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyuncu yaşamının büyük bir kısmını doğduğu ilde geçirmiştir. Bugün halen İstanbul’da ikamet ediyor. Asena Keskin kızıl saç rengine sahiptir. Oyuncu Boğa Burcuna sahip olup anne ve babasıyla yaşıyor. Asena Keskin yer aldığı dizi ve filmleri ayrıca kendi evinde sergi haline getirmiştir. Böylece sevenleri ile ev ortamı üzerinden de buluşuyor.

Asena Keskin Rol Üstlendiği Televizyon Dizi Ve Sinemaları

Asena Keskin birçok dizi ve sinemalarda rol üstlendiğinden dizi ve sinema döneminin en dikkat çekici isimleri arasında yer almıştır. Ünlü oyuncu 2022 yılında Ah Nerede ve Adı Sevgi isimli dizilerde rol almıştır.2021 yılında Masumiyet, Ahlat Ağacı ve Arap Saçı isimli dizilerde,2016 yılında Köstebekgiller-2.Gölge’nin Tılsımı, 2015 yılında Köstebektiler-Perili Orman, 2013 ve 2014 yılları arasında Bir Aşk Hikâyesi, 2012 yılında Dedemin Dolabı ve Köstebekgiller, 2011 yılında Aşk Tesadüfleri Sever isimli dizide rol almıştır. 2007 ila 2010 yılları arasında Bez Bebek, 2008-2009 yılları arasında Yol Arkadaşım, 2008 yılında Parmaklıklar Ardında dizi filminde rol almıştır. İlk yıllarda ise 2004 yılında Yadigâr, 2005 yılında Hırsız Polis ve 2006 yılında ise Aliye isimli dizide rol almıştır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Asena Keskinci bez bebekte oynadı mı?

20 Eylül 2007 tarihinde FOX tv de yayınlanana Türk yapımı komedi, fantastik ve çocuk türündeki televizyon dizisinde rol almıştır.

Asena Keskinci İnstagram Adresi

Asena Keskinci İnstagram

Asena Keskinci İnstagram

Asena Keskinci Instagram adresi de mevcuttur. Bu doğrultuda ünlü oyuncu ile Instagram sosyal medya kanalı üzerinden de iletişim kurabilirsiniz. Asena Keskinci Instagram adresine günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Ünlü oyuncunun Instagram adresi yukarıda da vurguladığımız üzere sürekli bir şekilde aktiftir. Bu kapsamda ünlü oyuncuya sormak istediklerinizi direk olarak Instagram adresi üzerinden de sorabilirsiniz. Asena Keskinci Instagram adresi ise (@asenakeskinci) şeklindedir. Ünlü dizi oyuncusu tarafından ayrıca bu yönde açıklama yapılmıştır.

Oyuncu, dizi ve filmlerde yer aldığı dönemden buyana mevcut Instagram adresinde herhangi bir değişiklik yapmadığını dile getirmiştir. Böylece Asena Keskinci Instagram adresinin devamlılık arz ettiği oyuncu tarafından vurgulanmıştır. Asena Keskinci diğer dizi oyuncuları gibi günün büyük bir kısmını direk olarak dizi ve film çekimlerinde geçiriyor. Bu kapsamda ise ünlü oyuncu çekimler bittiğinde veya tatil günlerinde Instagram adresinden sizlere dönüş sağlayabiliyor. Asena Keskinci Instagram adresinden günlük olarak ayrıca dizi paylaşımları da sunuyor. Bu kapsamda oyuncunun yeni dizilerini de Instagram adresi üzerinden takip edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.