Ece Mumay Kimdir? Aslen Nerelidir?

15.02.2022
133
Ece Mumay Kimdir? Aslen Nerelidir?
Modelistlik Kursu

Ece Mumay, sosyal medya paylaşımları sayesinde fenomen olmayı başarmış isimler arasında yer almaktadır. Son zamanlara damga vuran şarkılara imza atması sayesinde takipçileri tarafından oldukça beğenilen Ece Mumay, başarısına başarı katmaya devam etmektedir. Bunun yanı sıra TikTok uygulaması üzerinden paylaştığı videolar ile de sık sık gündeme gelen isimler arasında yer almaktadır.

Ece Mumay Aslen Nerelidir?

Ece Mumay aslen nerelidir sorusu üzerine pek çok araştırma yapan sosyal medya fenomeninin takipçileri, bu konu hakkında geniş çaplı bilgilere ulaşmayı başarmaktadır. Aynı zamanda kendisine iletilen bu tarz sorulara da cevap vermekten çekinmeyen Mumay, nereli olduğu konusunda takipçilerini bilgilendirmiştir.

Baba tarafı aslen Siirtli olan sosyal medya fenomeni Ece Mumay, İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini ve yaşamını burada sürdüren Ece Mumay, seyahat etmeyi de ihmal etmemektedir.

Ece Mumay Kaç Yaşında?
Ece Mumay Kaç Yaşında?

Ece Mumay Kaç Yaşında?

Genç yaşında pek çok başarıya imza atmış olan Ece Mumay hakkında kaç yaşında olduğu da fazlasıyla merak edilmektedir. Ece Mumay’ın takipçileri, Ece Mumay kaç yaşında sorusunu çoğu internet sitesi üzerinden aratmakta ve istedikleri cevapları kolaylıkla bulabilmektedir.

Hem kendisinin yaptığı açıklamalara göre hem de internet sitelerinin açıklamalarına göre 12 Ağustos 1998 yılında dünyaya geldiği bilinen Mumay’ın 24 yaşında olduğu bilinmektedir.

Ece Mumay’ın Burcu Nedir?

Başarısına başarı katmaya devam eden Ece Mumay’ın burcu, merak edilen konular arasında yer almaktadır. Elde ettiği başarı ve gösterdiği sevecen tavırları sayesinde bu konu üzerinde pek çok araştırmaya konu olmaktadır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Ece Mumay’ın doğum tarihinden yola çıkacak olursak sosyal medya fenomeninin Aslan burcu olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Aynı zamanda hangi burca sahip olduğunu da kendisine yöneltilen sorular karşısında açıklamıştır.

Ece Mumay’ın Boyu ve Kilosu

Ece Mumay’ın boyu ve kilosu, takipçileri tarafından bazı zamanlarda merak edilen konu başlıkları arasında yer almaktadır. Sosyal medya hesapları üzerinden paylaştığı çoğu dans videosunda vücudu ile de dikkatleri üzerine çeken Mumay, boyu ve kilosu hakkında da gereken açıklamayı yapmıştır.

Ece Mumay yaptığı açıklamada 1.65 cm uzunluğunda olduğunu belirtmiş ve 57 kilogram ağırlığında olduğunu açıklamıştır. Bu rakamlara bakılacak olursa Mumay’ın sağlıklı bir vücut orantısına sahip olduğunu söylemek mümkün olacaktır.

Ece Mumay’ın Sevgilisi Var Mı?
Ece Mumay’ın Sevgilisi Var Mı?

Ece Mumay’ın Sevgilisi Var Mı?

Ece Mumay’ın sevgilisi var mı sorusu da Mumay hakkında yapılan araştırmalar arasında sık sık yer almaktadır. Başarılı ve oldukça güzel olan Ece Mumay, özel hayatı kapsamında pek çok takipçisi tarafından yakından takip edilmektedir. Bu konu üzerine kendisine yöneltilen sorulara cevap verse de özel hayatını gizli yaşamayı tercih ettiği tahmin edilmektedir.

Son dönemde yalnızca başarıları ile gündeme gelen ve pek çok sanatçının da dikkatini çeken Ece Mumay, hayatında birinin olmadığını belirtmektedir. Sosyal medya hesaplarına bakıldığında da sevgilisi olmadığı rahatlıkla görülebilmektedir.

Ece Mumay’ın Sosyal Medya Hesapları

Ece Mumay’ın sosyal medya hesapları, Mumay’ın takipçileri tarafından takip edilmekte ve sürekli olarak ziyaret edilmektedir. Sürekli olarak paylaşımda bulunduğu TikTok uygulaması üzerinde yaklaşık 3.9 milyon takipçisi bulunmaktadır. Yaptığı paylaşımlara da 81 milyon beğeni almayı başaran Mumay’ın diğer sosyal medya hesapları da merak edilmektedir.

Ecemumay kullanıcı adı ile İnstagram’da hesabı bulunan Ece Mumay’ın bu platformda yaklaşık 667 bin takipçisi bulunmaktadır. İnstagram’da çok fazla aktif olmasa da paylaştığı 48 gönderiye yüksek beğeni ve yorum sayıları almayı başarmıştır. Bunun yanı sıra Youtube kanalı da bulunan Mumay, bu platform üzerinden de 363 bin kişiye hitap etmektedir.

Ece Mumay İnstagram

Ece Mumay’ın aktif olarak kullandığı mecralar arasında İnstagram’da bulunmaktadır. Başarılı ve güzel fenomenin, İnstagram hesabında 667B takipçisi bulumaktadır.

Ece Mumay Şarkıları

Ece Mumay Şarkıları

Ece Mumay Şarkıları

Ece Mumay şarkılarını şu şekilde listeleyebiliriz;

Albümleri

 • Odamdan (2018)

Single’lar

 • “Dark in the Night” (feat. Sadrican Sağdur) (2018)
 • “Söyle” (2019)
 • “Hırka” (2019)
 • “Uçurtma” (Taladro ile) (2019)
 • “Ansızın” (Akustik) (2020)
 • “Senden Sonra” (2020)
 • “Bir Vedayla Bir Ömür” (Akustik) (2020)
 • “Sen Diye Diye” (Akustik) (2020)
 • “Vurulmuşam” (Akustik) (2020)
 • “Galaksi” (2020)
 • “Ax Pişti Te Yar” (2020)
 • “Sade Kahve” (2020)
 • “Rüyalara Sor” (Akustik)(2021)
 • “Hengame” (2020)
 • “Dokuz Mevsim” (Akustik) 
 • “Peri” (2021)
 • “Olmadı” (Velet ile) (2021)
 • “Haja Te Min Tû Ne” (2021)
 • “Heba” (2021)

Ece Mumay Vazgeç Gönül

Yayınlandığı andan itibaren oldukça ses getiren bu şarkı Ece Mumay ile ünlenmiştir. Şarkının ilk nakaratı şu şekildedir;

Bakınca içim gittiğinden
Göremeyince özlediğimden
Her gün yolunu beklediğimden, haberin yok
Haberin yok

Ece Mumay Uçurtma

Ece Mumay ve Taladro ikilisinin seslendirdiği ‘Uçurtma’ şarkısı çok beğenilmişti. İşte o şarkıdan bir dörtlük;

Kaç büyük devirdi dünya ?
Kaç acı içinde kaç dert ?
Kaçıncı rüya ve kaçıncı saf ten ?
Sen kaç, ben ölüyorum kasten

Ayrıca, Taha Duymaz Kimdir? Kaç Yaşındadır? adlı yazımızın da ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.