Cemal Can Canseven Kimdir? Kaç Yaşındadır?

22.04.2020
333
Cemal Can Canseven Kimdir? Kaç Yaşındadır?
Modelistlik Kursu

Doğduğu il İzmir olan, Cemal Can Canseven 25 Mayıs 1995 te dünyaya gelmiştir. Annesi Rize doğumlu, babası ise Selanik göçmenidir. Kendisinden 9 yaş büyük fakat ‘’ küçük annem’’ olarak nitelendirdiği bir ablası var. Lise eğitimini İzmir’de tamamladı. Üniversite hayatı için İstanbul’a yerleşti. Fakat İstanbul’a asıl geliş amacının üniversite okumak olmadığını ve model olmak için geldiğini vurgulamıştır. Yerleştiği İstanbul’da, Yedi Tepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümüne başladı. Arkadaşlarının ve dostlarının tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul Dj Akademide ilk Dj’lik eğitimini almaya başladı ve kendini geliştirerek bu alanda uzmanlaşmayı başardı.

Son zamanların sosyal medya fenomeni Danla Bilic ‘in en yakın arkadaşı statüsündedir.

İzmir’den İstanbul’a gelirken hayallerinin model olma yönünde ilerleten Cemal Can, tamı tamına 120 kiloya sahipti. Model olabilmesi için kilo vermesi gerektiğini, fakat devamlı bu isteğini ertelediğini vurgulamıştır. İki yıl boyunca okuduğu okulun hazırlık bölümünü geçemeyen Cemal Can, Danla Bilic ile tanışmıştı. İstanbul’a geldiğinde birçok insanla tanışmış, fakat o insanlardan bazılarının hayatında olmadığını vurgulamıştır. Şu anki yaptığı mesleği, yapmasının sebebini ise o insanlara bağlamıştır. Hiç anlamadığı Dj’lik mesleğine bir arkadaşının tavsiyesi üzerine geçmiştir. Arkadaşının tavsiyesi üzerinde İstinye de kursa başlayan Cemal Can, altı ay boyunca bu kurs üzerinden eğitimlerini sürdürmüştür. Bu süre zarfında okuduğu okulu dondurup, ailesine Dj olmaya karar verdiğini söylemiştir. Ailesinin de desteğini tam bir şekilde alan Cemal Can, Dj’lik hayatının ilk adımlarını atmıştı. Ailesinin desteğinin çok büyük olduğunu vurgulayan Cemal Can, onların rızası olmadan bir iş yapmam ifadelerini de ekledi.

İzmir’de bir gece klubünde Dj ‘lik deneyimine başlayan Cemal Can, farklı farklı noktalarda çalışması üzerine artık bir anda tam bir Dj olmuş durumdaydı.

Cemal Can Yaşı

Cemal Can, Burcu, Yaşı, Kilosu nedir?

İkizler burcu olan Cemal Can, 27 yaşındadır. Boyu 1.86 civarında ve Kilosu 82 dir.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu
  • Burcu: İkizler
  • Yaşı: 27
  • Boy: 1.86
  • Kilo: 82
  • En sevdiği Renk: Sarı
  • Göz Rengi: Yeşil

Haftada her gün spor yaptığını belirten Cemal Can, sporda düztaban ayakkabı kullanmasının sebebini düztaban bir ayak yapısına sahip olduğu için, böyle bir ayakkabı kullandığını belirtir. Aktif bir şekilde spor hayatına devam eden ve fenomen arkadaşı, Danla Bilic ile spor günlerini doldurduğunu belirtmiştir. Sporda çoğunlukla kondisyon ağırlıklı çalışmalarını sürdürdüğünü ifade etmiştir.

Cemal Can Canseven Kaç Yaşında?

25 Mayıs 1995 yılında dünyaya göz açan Canseven 2022 yılı itibari ile 27 yaşındadır.

Cemal Can Canseven

Cemal Can, Survivor Yarışmasında

Milyonları televizyon ekranlarına kilitleyen survivor yarışmasının en can alıcı oyuncusu olan Canseven, sportif yapısı ile hemen hemen tüm oyunlarda kendisini göstermeyi başarıyor. Survivor hayaliyle adada zorlu şartlarda yaşamını sürdürüyor. Kazandığı çeşitli oyunlarla ödüle adım adım koşan Cemal Can sevenlerini TV ekranına kilitlemeyi başarıyor. Hedefinin şampiyonluk olduğunu belirten Gönüllüler takımının en sevilen oyuncusu Cemal Can’ı ailesi başta olmak üzere en yakın arkadaşı Danla Bilic desteklerini tamimiyle hissettirmeyi başarıyor.

Gönüllüler takımının birinci olmasıyla birlikte iletişim ödülünü hak kazanan takım, bu haklarını kullanmak için sıraya girdi. Cemal Can ise iletişim ödülünü en yakın arkadaşı Danla Bilic ile kullanmayı tercih etti. Cemal Can arkadaşı Danla Biliç ile geçen konuşmasında duygusal anlar yaşadı, sütlaç hayranı olan Cemal Can arkadaşının senin için yapmayı öğrendim, gelince sana burada bol bol sütlaç yapacağım kelimeleriyle duygu seline kapıldı. İletişim ödüllerinin kısıtlı olmasıyla birlikte aralarında komik anlarda geçen Cemal Can ile Danla Biliç ekranlardaki izleyicilerinin duygu dolu anlarına neşe katmayı da başardı.

Cemal Can Canseven’e  survivor yarışmasında başarılar diliyor, kendisini en yakın zamanda şampiyon olarak görmeyi hedefliyoruz.

Cemal Can Canseven Doğum Tarihi

1995 İzmir doğumlu Cemal Can Canseven şuan 26 yaşındadır. Tam doğum tarihi ise 25 Mayıs 1995 şeklindedir.

Cemal Canseven Boyu

Cemal Canseven Boyu

Cemal Canseven Boyu

Cemal Can’ın burcu ikizler, boyu 1.86 cm, kilosu ise 82’dir.

Cemal Canseven Burcu

Cemal Can’ın burcu ikizler, boyu 1.86 cm, kilosu ise 82’dir. Başarılı fenomen katıldığı Survivor 2020 Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında yapılan büyük finalda şampiyon olmuştur.

Cemal Canseven Ablasının Adı

Canseven’in kendisinden 9 yaş büyük, küçük annesi olarak gördüğü bir ablası vardır. Fakat ablası hakkında detaylı bilgi bulunmamaktadır.

Cemal Canseven Altın Kelebek

Cemal Canseven Altın Kelebek

Cemal Canseven Altın Kelebek

Survivor 2020’nin şampiyonu Cemal Can Canseven 47. Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ‘En İyi İnfluencer’ ödülünün sahibi olmuştur.

Cemal Can Canseven Barış Murat Yağcı

Survivor programında beraber yarışan ikilinin kavgası büyük bir ilgi toplamıştı. Oyuncu Barış Murat Yağcı “Sen Survivor şampiyonu değilsin” sözlerini Cemal Can için kullanmıştı. Git gide büyüyen laf kavgası hala devam etmektedir.

Cemal Can Canseven Dizi

Bu Benim Masalım dizisinin kadrosunda yer alan ve Aleyna Tilki ile birlikte başrolde yer alan Cemal Can Canseven bu diziden sonra hayran kitlesini daha fazla arttırdı.

Cemal Can Youtube, Instagram Fenomeni

Cemal Can Youtube ve İnstagram sosyal medya ile birçok hayran kitlesine sahiptir. Hayranlarının çeşitli sorularına yanıt veren ve farklı farklı içerikler ile videolar atarak kitlesinin gönlünü fethetmeyi başarmıştır. En yakın arkadaşı Danla Biliç ile Youtube de çeşitli videolar paylaşan Cemal Can’ın takipçi sayısı 337 bin civarındadır. Aynı şekilde instagram uygulamasından resimlerini paylaşan Cemal Can, hayranlarına kolay bir ulaşım imkânı sağlıyor.  Yeni açtığı Youtube kanalında hızla takipçi sayısını yükselten ve birçok beğeni toplayan Cemal Can Canseven’in hayran kitlesinin artışı oldukça başarılı görülüyor. Sizlerde Cemal Can hayranı iseniz onu takip edebileceğiniz bir çok sosyal medya aracı mevcut. Kendisine bu alanlarda başarılar diliyoruz.

Parfüm kokularına alerjisi olan Canseven, yoğunlukla parfüm kullanan kızların yanında ciddi bir şekilde zorlanıyor. Evcil hayvanlara da alerjisi olan Cemal Can, Survivor yarışmasında epeyce bir yol kat edecek gibi görünüyor. Bu süre zarfında en çok özleyeceği tavuk pilav yemeği, çünkü en sevdiği yemekler arasında yer alıyor. Cemal Can Canseven, sempatikliği ile gönülleri kazanmayı çok iyi biliyor. Aktif bir aşk hayatı olan Cemal Can, yaptığı bir espiri de ben aldatırım, kelimelerini kullandı. Survivor yarışmasından sonra aktif hayatına kaldığı yerden devam edeceğini, en yakın arkadaşı Danla Bilic ile yeni bir Youtube fenomeni olma yolunda ilerlediği sevdiklerine sezdirmeyi başarmıştır. Hem Survivor yarışmasında hem de sosyal hayatında başarılarının devamı diliyoruz.

Cemal Canseven Instagram

Survivor yarışmasına katılarak,ününe ün katan fenomen Cemal Can Canseven’in, İnstagram platformunda 3,1M takipçisi bulunmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
Bilginin gücüne inanan, sosyal içerik üreticisi. Eğitim, Teknoloji, Bilim ve Mekan Değerlendirmeleri konusunda içerik üretiyorum. 20+ yıllık teknoloji geçmişimin bana kazandırdığı bütün deneyimi, sizleri bilgilendirmek ve bilgi ile eğlendirmek üzere sizlerle Sosyola'da paylaşacağım. Takip edin.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.