Reklamlar
Oyuncular

Cemal Can Canseven Kimdir?

Reklamlar

Doğduğu il İzmir olan, Cemal Can Canseven 25 Mayıs 1995 te dünyaya gelmiştir. Annesi Rize doğumlu, babası ise Selanik göçmenidir. Kendisinden 9 yaş büyük fakat ‘’ küçük annem’’ olarak nitelendirdiği bir ablası var. Lise eğitimini İzmir’de tamamladı. Üniversite hayatı için İstanbul’a yerleşti. Fakat İstanbul’a asıl geliş amacının üniversite okumak olmadığını ve model olmak için geldiğini vurgulamıştır. Yerleştiği İstanbul’da, Yedi Tepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümüne başladı. Arkadaşlarının ve dostlarının tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul Dj Akademide ilk Dj’lik eğitimini almaya başladı ve kendini geliştirerek bu alanda uzmanlaşmayı başardı.

Son zamanların sosyal medya fenomeni Danla Bilic ‘in en yakın arkadaşı statüsündedir.

İzmir’den İstanbul’a gelirken hayallerinin model olma yönünde ilerleten Cemal Can, tamı tamına 120 kiloya sahipti. Model olabilmesi için kilo vermesi gerektiğini, fakat devamlı bu isteğini ertelediğini vurgulamıştır. İki yıl boyunca okuduğu okulun hazırlık bölümünü geçemeyen Cemal Can, Danla Bilic ile tanışmıştı. İstanbul’a geldiğinde birçok insanla tanışmış, fakat o insanlardan bazılarının hayatında olmadığını vurgulamıştır. Şu anki yaptığı mesleği, yapmasının sebebini ise o insanlara bağlamıştır. Hiç anlamadığı Dj’lik mesleğine bir arkadaşının tavsiyesi üzerine geçmiştir. Arkadaşının tavsiyesi üzerinde İstinye de kursa başlayan Cemal Can, altı ay boyunca bu kurs üzerinden eğitimlerini sürdürmüştür. Bu süre zarfında okuduğu okulu dondurup, ailesine Dj olmaya karar verdiğini söylemiştir. Ailesinin de desteğini tam bir şekilde alan Cemal Can, Dj’lik hayatının ilk adımlarını atmıştı. Ailesinin desteğinin çok büyük olduğunu vurgulayan Cemal Can, onların rızası olmadan bir iş yapmam ifadelerini de ekledi.

İzmir’de bir gece klubünde Dj ‘lik deneyimine başlayan Cemal Can, farklı farklı noktalarda çalışması üzerine artık bir anda tam bir Dj olmuş durumdaydı.

Reklamlar

Cemal Can, Burcu, Yaşı, Kilosu nedir?

İkizler burcu olan Cemal Can, 24 yaşındadır. Boyu 1.86 civarında ve Kilosu 82 dir.

Burcu: İkizler

Yaşı: 24

Boy: 1.86

Reklamlar

Kilo: 82

En sevdiği Renk: Sarı

Göz Rengi: Yeşil

Haftada her gün spor yaptığını belirten Cemal Can, sporda düztaban ayakkabı kullanmasının sebebini düztaban bir ayak yapısına sahip olduğu için, böyle bir ayakkabı kullandığını belirtir. Aktif bir şekilde spor hayatına devam eden ve fenomen arkadaşı, Danla Bilic ile spor günlerini doldurduğunu belirtmiştir. Sporda çoğunlukla kondisyon ağırlıklı çalışmalarını sürdürdüğünü ifade etmiştir.

Cemal Can Canseven

Cemal Can, Survivor Yarışmasında

Milyonları televizyon ekranlarına kilitleyen survivor yarışmasının en can alıcı oyuncusu olan Canseven, sportif yapısı ile hemen hemen tüm oyunlarda kendisini göstermeyi başarıyor. Survivor hayaliyle adada zorlu şartlarda yaşamını sürdürüyor. Kazandığı çeşitli oyunlarla ödüle adım adım koşan Cemal Can sevenlerini TV ekranına kilitlemeyi başarıyor. Hedefinin şampiyonluk olduğunu belirten Gönüllüler takımının en sevilen oyuncusu Cemal Can’ı ailesi başta olmak üzere en yakın arkadaşı Danla Bilic desteklerini tamimiyle hissettirmeyi başarıyor.

Gönüllüler takımının birinci olmasıyla birlikte iletişim ödülünü hak kazanan takım, bu haklarını kullanmak için sıraya girdi. Cemal Can ise iletişim ödülünü en yakın arkadaşı Danla Bilic ile kullanmayı tercih etti. Cemal Can arkadaşı Danla Biliç ile geçen konuşmasında duygusal anlar yaşadı, sütlaç hayranı olan Cemal Can arkadaşının senin için yapmayı öğrendim, gelince sana burada bol bol sütlaç yapacağım kelimeleriyle duygu seline kapıldı. İletişim ödüllerinin kısıtlı olmasıyla birlikte aralarında komik anlarda geçen Cemal Can ile Danla Biliç ekranlardaki izleyicilerinin duygu dolu anlarına neşe katmayı da başardı.

Cemal Can Canseven’e  survivor yarışmasında başarılar diliyor, kendisini en yakın zamanda şampiyon olarak görmeyi hedefliyoruz.

Cemal Can Youtube, Instagram Fenomeni

Cemal Can Youtube ve İnstagram sosyal medya ile birçok hayran kitlesine sahiptir. Hayranlarının çeşitli sorularına yanıt veren ve farklı farklı içerikler ile videolar atarak kitlesinin gönlünü fethetmeyi başarmıştır. En yakın arkadaşı Danla Biliç ile Youtube de çeşitli videolar paylaşan Cemal Can’ın takipçi sayısı 337 bin civarındadır. Aynı şekilde instagram uygulamasından resimlerini paylaşan Cemal Can, hayranlarına kolay bir ulaşım imkânı sağlıyor.  Yeni açtığı Youtube kanalında hızla takipçi sayısını yükselten ve birçok beğeni toplayan Cemal Can Canseven’in hayran kitlesinin artışı oldukça başarılı görülüyor. Sizlerde Cemal Can hayranı iseniz onu takip edebileceğiniz bir çok sosyal medya aracı mevcut. Kendisine bu alanlarda başarılar diliyoruz.

Parfüm kokularına alerjisi olan Canseven, yoğunlukla parfüm kullanan kızların yanında ciddi bir şekilde zorlanıyor. Evcil hayvanlara da alerjisi olan Cemal Can, Survivor yarışmasında epeyce bir yol kat edecek gibi görünüyor. Bu süre zarfında en çok özleyeceği tavuk pilav yemeği, çünkü en sevdiği yemekler arasında yer alıyor. Cemal Can Canseven, sempatikliği ile gönülleri kazanmayı çok iyi biliyor. Aktif bir aşk hayatı olan Cemal Can, yaptığı bir espiri de ben aldatırım, kelimelerini kullandı. Survivor yarışmasından sonra aktif hayatına kaldığı yerden devam edeceğini, en yakın arkadaşı Danla Bilic ile yeni bir Youtube fenomeni olma yolunda ilerlediği sevdiklerine sezdirmeyi başarmıştır. Hem Survivor yarışmasında hem de sosyal hayatında başarılarının devamı diliyoruz.

Reklamlar

Aykut Özcan

Bilginin gücüne inanan, sosyal içerik üreticisi. Eğitim, Teknoloji, Bilim ve Mekan Değerlendirmeleri konusunda içerik üretiyorum. 20+ yıllık teknoloji geçmişimin bana kazandırdığı bütün deneyimi, sizleri bilgilendirmek ve bilgi ile eğlendirmek üzere sizlerle Sosyola'da paylaşacağım. Takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu