Taha Duymaz Kimdir? Kaç Yaşındadır?

15.04.2021
270
Taha Duymaz Kimdir? Kaç Yaşındadır?
Modelistlik Kursu

Taha Duymaz, yaptığı yemeklerin videolarını paylaşarak adını duyuran sosyal medya fenomenleri arasında yer almaktadır. Başta Hatay’ın Yayladağ Köyü’nde, küçük bir mutfakta yemek yaparak yaptığı yemekleri paylaşan Taha Duymaz, son zamanların en çok konuşulan isimleri arasında yer almaktadır. Yapmakta olduğu işi takdir eden pek çok isim Taha için yeni imkanlar oluşturarak daha iyi ortamda yemek yapmasını sağlamıştır.

Taha Duymaz Kimdir?

Mütevazı mutfağında yemek videoları çekerek Youtube üzerinden yayınlayan Taha Duymaz, sosyal medyada konuşulan isimler arasında yer almaya devam ediyor. 1 Eylül 2003 Hatay Yayladağı doğumlu olan Taha Duymaz, 7 kız 5 erkek kardeşinin olduğunu söyleyen Taha Duymaz, hayalinin aşçı olmak olduğunu söylüyor.

Taha Duymaz Aslen Nerelidir?

Taha Duymaz aslen nerelidir sorusu, sosyal medya fenomeni hakkında merak edilen ve incelenen konular arasında yer almaktadır. Başarılı bir şekilde sunduğu yemekler ile ünlenen Taha Duymaz, kişisel bilgileri ve özel hayatı kapsamında sık sık araştırılmaktadır.

2003 yılında Hatay’ın Yayladağ bölgesinde dünyaya gelen Duymaz, burada uzun süre yaşamaya devam etmiştir. Aynı konum üzerinde ünlenen Taha Duymaz, daha pek çok konu kapsamında merak edilmektedir.

Taha Duymaz Kaç Yaşında?
Taha Duymaz Kaç Yaşında?

Taha Duymaz Kaç Yaşında?

Taha Duymaz kaç yaşında sorusu, pek çok sosyal medya kullanıcısı tarafından merak edilmektedir. Bu soru üzerinden kendisinden de cevap beklenen Duymaz, yanıt bekleyen insanları yanıtsız bırakmamış ve kaç yaşında olduğunu dile getirmiştir.

Adeta genç bir yetenek olan Taha Duymaz, 1 Eylül 2003 tarihinde dünyaya gelmiştir. Henüz 18 yaşında olduğunu dile getiren Duymaz, yaptığı birbirinden farklı lezzetler ile takipçilerini şaşırtmaya devam etmektedir.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Taha Duymaz’ın Burcu Nedir?

Oldukça mütevazı ve cana yakın olan Taha Duymaz, burcu konusunda da bazı takipçileri tarafından soru yağmuruna tutulmaktadır. Taha Duymaz’ın burcu nedir sorusu karşısında oldukça şeffaf olan Duymaz, burcunu takipçileri ile paylaşmaktan çekinmemiştir.

1 Eylül tarihinde dünyaya geldiği bilinen Duymaz’ın Başak burcu olduğu bilinmektedir. Bu açıklamayı hem kendisi yapmış hem de doğrum tarihini dile getirerek dolaylı yoldan cevap vermiştir.

Taha Duymaz’ın Boyu ve Kilosu
Taha Duymaz’ın Boyu ve Kilosu

Taha Duymaz’ın Boyu ve Kilosu

Taha Duymaz’ın boyu ve kilosu, merak edilip aynı zamanda araştırılan konular arasında görülmektedir. Mutfak ile arası oldukça iyi olan ve her seferinde birbirinden farklı yemeklerin sunumu ile gündeme gelen Duymaz, zayıflığı ile de konuşulmaktadır.

Sürekli olarak yemek yapmasına karşı oldukça zayıf olan Duymaz, 1.90 boyunda olduğunu açıklamıştır. Ancak boyuna göre kilosu oldukça düşük olan Taha Duymaz 53 kilogram ağırlığında olduğunu belirtmiştir.

Taha Duymaz’ın Sevgilisi Var Mı?

Taha Duymaz’ın sevgilisi var mı sorusu, Duymaz’ın özel hayatı kapsamında bazı takipçileri tarafından merak edilen konular arasında yer almaktadır. Sosyal medya hesapları üzerinden yalnızca yaptığı sunumları paylaşan Taha Duymaz, özel hayatına dair herhangi bir paylaşımda bulunmamaktadır. Bu nedenle takipçileri, Duymaz’ın özel hayatını merak ederek araştırmaktadır.

Taha Duymaz, kendisine yöneltilen sorular karşısında daima şeffaf bir şekilde cevap vermektedir. Özel hayatı hakkında sorulan bu soru karşısında da herhangi bir ilişkisinin olmadığını belirtmiştir. Yakın zamanda düşündüğü bir ilişkisi de bulunmamaktadır.

Taha Duymaz İfşa

İnternet üzerinde ifşa adı altında paylaşılan videodaki kişinin Taha Duymaz olup olmadığı belirsizdir.

Taha Duymaz’ın Sosyal Medya Hesapları
Taha Duymaz’ın Sosyal Medya Hesapları

Taha Duymaz’ın Sosyal Medya Hesapları

Bilindiği kadarıyla Taha Duymaz’ın sosyal medya hesapları 3 tanedir. Öncelikle fenomen olmayı başardığı Youtube kanalının yaklaşık 219 bin abonesi bulunmaktadır. Bu sosyal medya platformu üzerinden 95 video paylaşımı yapmıştır. Aynı zamanda kendisine ait bir tane de şarkısı bulunmaktadır.

Taha Duymaz, tahaduymazz kullanıcı adı ile İnstagram hesabına da sahiptir. Bu sosyal medya uygulamasında ise 1.2 milyon takipçiye ulaşmayı başarmıştır. İnstagram’da oldukça aktif olan Taha Duymaz, yaptığı sunumları burada da takipçileri ile paylaşmaktadır.

Son zamanlarda TikTok üzerinden de video paylaşımı yapan Taha Duymaz, Tiktok uygulamasında 1.3 milyon takipçiye ve aynı zamanda 33.5 milyon beğeniye sahiptir. Tüm sosyal medya hesaplarında yemek yaptığı videoları takipçileri ile paylaşmaktadır.

Taha Duymaz

Taha Duymaz

Taha Duymaz Twitter

2016 yılının Kasım ayında Twitter hesabı açan Duymaz, bu hesabını aktif bir şekilde kullanmamaktadır. Taha Duymaz’ın, Twitter üzerinde 27.1B takipçisi bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra, Instagram Fenomeni Simge Barankoğlu Kimdir? adlı yazımızı da okumanızı öneririz.

Taha Duymaz Takipçi Sayısı Kaç?

Bütün Listeyi Görüntüle Listeyi Daralt
Taha Duymaz Instagram takipçisi sayısı ne?

Taha Duymaz Instagram ve Youtube fenomenidir. Taha Duymaz'ın Instagram'da 1.2 milyon takipçisi bulunmaktadır. Bununla birlikte 500'den fazla gönderisi bulunmaktadır.

Taha Duymaz'ın Youtube'da kaç takipçisi var?

Taha Duymaz Youtube hesabında yaklaşık 230 bin abonesi bulunmaktadır. Yaklaşık 180 videosu bulunan Taha Duymaz'ın toplam video izlenme süresi 25 milyon civarındadır. Taha Duymaz, 14 Şubat 2020'de Youtube'daki yerini aldı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. Tahanın askeri dedi ki:

    ben bu adamın ve bir tane 1.95 boyunda bir adamın hayranıyım oda esmer ve sakallı