Cucuppe Kimdir?

23.11.2022
287
Cucuppe Kimdir?
Modelistlik Kursu

Cucuppe birçok kaynakta yer aldığı üzere 2004 senesinin Eylül ayında Bursa’da dünyaya gelmiştir hayatını yine doğup büyümüş olduğu Bursa’da devam ettirmektedir sosyal medya dünyasına yakın bir tarihte giriş yapmış olsa da kısa bir süre içinde çok ciddi hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Cucuppe son zamanlarda sosyal medya dünyasının en çok merak edilen adları arasına giriş yapmıştır hakkında ise birçok sorunun yanıtı araştırılıyor.

Cucuppe Boyu Kilosu

Burcu Terzioğlu’nun 1.68 santim boyu kilosu ise 63 Burcu ise terazidir. Resmi Instagram hesabını cucuppe kullanıcı ismi ile kullanmaya devam ediyor. Günümüz itibarı ile takipçi sayısı 219.000 civarında yer alıyor. Tik Tok hesabındaki takipçi sayısı ise 1.2 M ayrıca YouTube kanalı da mevcuttur. Fakat çok paylaşım gerçekleştirmemektedir.

Cucuppe sevgilisi var mı diye sorunun cevabını bir dönem Yasuo kullanıcı ismi ile tanınmış olan Mustafa Yavuz ile sevgili olduklarını ifade etmiştir. 2021 senesinde ise yollarının ayrıldığını açıklamıştır.

Cucuppe Hayatı

Gerçekte adı ve soyadı Burcu Terzioğlu olan ve 2022 senesi ile itibaren 17 yaşında olan Burcu Terzioğlu TikTok yayınına 50.000 takipçisi bulunuyorken başlamıştır. Para için mi başladın diye sorusuna eğer para için Tik Tok yayınları yapmaya başlamış olsaydım takipçimin 50.000 olmasını beklemeden yapardım yanıtını vermiştir. Hem YouTube hem de TikTok hesabında oldukça eğlenceli bulunan video paylaşımlarına devam ediyor. Gerçek ismi Burcu Terzioğlu olan cucuppe doğum tarihi 24.09.2004 dür. Burcu terazi boyu 1.68 santim kilosu 63 kilogramdır. Eğitim durumu lise medeni hali bekâr aslen Bursalı mesleği ise Fenomen YouTuber doğum yeri ise Bursa’dır.

Kendi ifadesi ile aşırı derecede konuştuğunu dile getiren cucuppe 7 yaşındayken apandisit ameliyatı geçirmiştir. O döneme kadar pek iştahlı bir çocuk olmadığını ifade eden Burcu Terzioğlu ameliyattan sonra ise iştahının açıldığını ifade etmiştir. 1 sınıftan 4 sınıfa kadar kilosunun 45 kilograma kadar çıktığını ifade etmiştir. Sosyal medya dünyasındaki linç edilmenin kendisine hiçbir zaman etki altında bırakmadığını belirtmiştir. Hayali ilerleyen süreçte bir dizide ya da filmde oyuncu olarak devam etmektir. Fakat Bursa’da yaşadığı için oyunculuk kariyerinin çok ilerlemeyeceğini düşünüyorum. Şimdilerdeki en büyük planı ise oyunculuk eğitimi yönünde ilerlemektir.

Cucuppe YouTube ve Instagram Paylaşımları

Cucuppe YouTube ve Instagram Paylaşımları

Cucuppe YouTube ve Instagram Paylaşımları

Cucuppe Instagram ve YouTube kanalında takipçilerine video içerikleri üreterek paylaşım yapmaktadır. Ünlü Yutuver TikTok’ta yayınlamış olduğu enteresan videolar ile popülerliğini artırmaya başararak yüksek takipçi kitlesine ulaşmıştır. Daha önceleri 15 kilo nasıl verdim videosu ile yıldızı artmış olan YouTuber fenomeni şu aralar kaç olduğu takipçileri tarafından merak konusu

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Eski LOL oyuncusu ve YouTube fenomeni Hz Yasuo ile beraberliği uzun süredir bilinmiş olan fenomen YouTube kanalında son kez çekmiş olduğu videoda ifade etmişti. Aralarındaki ilişki hakkında fazla bir fikir sahibi olunmasa da Instagram sayfasında hala Hz yasa ile mail adresinin yazılı bir şekilde olduğunu görmeniz mümkündür.

Tiktok’ta 1.2 milyon takipçisi bulunan burcu Terazioğlu sadece 192 kişiyi takip ettiğini görebilirsiniz. Toplam olarak beğenisi 48.9 m olan TikTok fenomeninin binlerce videosu yer alıyor.

Instagram’da şu an itibarıyla 219.000 takipçisi bulunuyor. Ve sadece 136 kişiyi kendisi takip ediyor bugüne kadar ise 56 gönderi göndermiştir. Yutup kanalında ise 18,7000 abonesi borcu Terzioğlu’nu takip ediyor. Sadece 9 videosu oldu göze alındığında gayet normal bir sayı olarak görünüyor. Tik Tok cucuppe  kimdir TikTok cucuppe kaç yaşında sorularını soranlar için asıl ismi Burcu olan cucuppe nin kaç yaşında olduğunu tahmin edebiliyorsunuzdur. Doğum tarihi 24 Eylül 2004 olduğu bilgisi ise büyük önem arz ediyor. Verilmiş olan bu tarihe göre Burcu Terzioğlu’nun yaşı şu an için 17’dir. Lise döneminde bulunduğu düşünülen cucuppe İki sene evvel 16 yaşında olduğuna dair iddialar ile gündeme gelmiştir. Burcu Terzioğlu Bursa’da ikamet ediyor.

Cucuppe Instagram Adresi

Cucuppe sosyal medya hesabı (@cucuppee) dır dır. Burcu Terzioğlu’nun YouTube ve Instagram’da kullanmış olduğu cucuppe hesabından takip edebilirsiniz. Ünlü fenomenin paylaşmış olduğu videolardan bu şekilde anında haberdar olabilirsiniz. Yaşının küçük olmasına rağmen YouTube ve tiktok’ta yüksek takipçi kitlesine ulaşan Burcu Terzioğlu paylaşımları ile ilgi odağı olmuştur.

İlginizi çekebilecek içerik: Ecem Sena Bayır Kimdir?

YAZAR BİLGİSİ
İzmir'de Bilgisayar destekli muhasebe ve netsis öğretmeniyim. Fotoğraf çekmekten ve doğa gezintilerinden hoşlanırım. Papatya en sevdiğim çiçektir. Boş zamanlarında öğretmenlik mesleği ile alakalı kendini geliştirerek, makale yazarlığı konusunda çalışmalar yürütmekteyim. Özellikle oyuncuların ekranların arkasındaki yaşantılarını anlamayı ve anlatmayı seviyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.