Büşra Pektaş Kimdir? Büşra Pektaş Biyografi

28.06.2022
737
Büşra Pektaş Kimdir? Büşra Pektaş Biyografi
Modelistlik Kursu

Büşra Pektaş, Youtube’daki makyaj, cilt bakımı ve saç bakımı videolarıyla milyonlarca kişi tarafından ilgiyle izleniyor. Büşra Pektaş kaç yaşında olduğu çok merak ediliyor. Ünlü Youtuber Büşra Pektaş yaşı 25’dir. Büşra Pektaş boyu ise 1.60 cm. dir. 

Büşra Pektaş, özellikle uygun fiyatlı ve ekonomik cilt bakımı ürünleri, saç bakım ürünleri ve kozmetik ürünleri kullanmasıyla öne çıkıyor. Hemen herkesin satın alabileceği bu ürünler ile aslında herkese bakımlı olmanın sırlarını veriyor. Günlük hayatta herkesin uygun fiyatlarla bu işlemleri evde yapabileceğini gösteren ünlü Youtuber, neşeli ve canlı tavırlarıyla milyonlarca kişi tarafından seviliyor. Bu yazımızda Büşra Pektaş’ın cilt bakımı, saç modelleri ve makyaj sırlarını sizinle paylaşacağız.

büşra pektaş

Büşra Pektaş Kimdir?

Büşra Pektaş 17 Temmuz 1997 yılında doğmuştur. Yengeç burcudur. Daha çok saç, makyaj, bakım gibi kategorilerde içerikler üreten bir Youtuber’dır boyu ise 1.60 cm’dir. 

Büşra Pektaş saç, makyaj, bakım gibi alanlarda içerikler üreten bir Youtuber’dır. 25 yaşında olan ve 2019 yılında ilk videosunu yayınlayan fenomen, kısa sürede fazla izlenmeye ulaşmıştır. Takipçileri tarafından ilgiyle takip edilen ve Youtube videoları yayınlayan Büşra Pektaş evlidir.

Büşra Pektaş Kaç Yaşında

Büşra Pektaş kaç yaşında olduğu çok merak ediliyor. Ünlü Youtuber Büşra Pektaş yaşı 24’dür.

Büşra Pektaş Eski Hali

Doğal sarışın Büşra Pektaş estetik yaptırmıştır. Büşra Pektaş burun estetiği ve dudak dolgusu yaptırdıktan sonra bu süreci videolarıyla anlatmıştır. Ancak eski hali ve yeni hali arasında çok farklılık olmaması Büşra Pektaş’ın burun dışında bir estetik yaptırmadığını düşündürmektedir.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Büşra Pektaş Ruj

Şahsına ait kozmetik markası kurarak milyonlarca kitleye ulaşan Büşra Pektaş’ın, dijital pazarda müşterilerine sunduğu rujlar oldukça dikkat çekti. Uygun fiyatları ve göz alıcı renkleri ile oldukça talep gören rujların fiyatları 20 TL den başlamaktadır.

Büşra Pektaş Paleti

Piyasaya sunduğu rujların yanında yüz paleti vb ürünlerini de tanıtan Büşra Pektaş’ın paletleri şu an birçok büyük firmanın gerek şubelerinde gerekse online sitelerinde satışa sunulmuştur.

Büşra Pektaş Youtube

Ünlü Youtuber, Youtube’da paylaştığı videolarla son zamanlarda popüler hale geldi. Büşra Pektaş Youtube Kanalı’nda 112.628 abonesi olan güzel vlogger’ın paylaştığı tüm videolar izlenme rekorları kırıyor. Biz de bu videolarda paylaştığı ipuçlarını, doğal tarifleri ve cilt bakım ürünlerini sizlerle paylaşmaya karar verdik.

5 dakikada siyah noktalardan kurtulun

5 Daki̇kada Si̇yah Noktalardan Kurtul!

Büşra Pektaş’ın siyah noktalar için yaptığı bu doğal uygulama sayesinde siyah noktalarınıza elveda diyebilirsiniz. Gerçekten etkili olan bu uygulamanın birkaç adımı bulunuyor. Bu yüzden bu adımları sırayla ve dikkatle takip etmek gerekiyor.

Yaklaşık 1 litre kadar suyu iyice kaynatın. Kaynamış suyu geniş ve derin bir kaba boşaltın. Buhar banyosu yapmak için hazırladığınız bu suya dilerseniz biraz esansiyel yağ damlatabilir ve kendinizi şımartabilirsiniz. 

Buharı yüzünüze tutmak için su dolu kaba doğru eğilin ve başınıza bir el havlusu kapatın. 10 dakika bu şekilde bekleyin. Gözeneklerin açılmasını sağlayan bu işlem, cildi rahatlatır. Sıcağın etkisiyle gözenekler açılır. Böylece siyah noktalar daha kolay bir biçimde cildinizden temizlenir. Buhar banyosunun ardından, kağıt havluyla yüzünüzü kurulayın. Fakat yüzünüzü kurularken dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Yüzünüzü ovarak silmek yerine kağıt havlu ile tampon yaparak kurulamanız gerekir. 

Çok uygun fiyatlara kozmetik marketlerde satışa sunulan ve metal bir çubuk şeklinde olan siyah nokta temizleme aparatı ile sorunlu bölgeleri temizleyin. Siyah nokta temizleme aparatının iki farklı ucu vardır. Geniş ucu, daha geniş yüzeyde bulunan siyah noktaları temizlemek içindir. Daha küçük ucu ise, daha küçük bölgelerde bulunan siyah noktaları temizlemek içindir. Bu aparatın ucunu siyah noktanın üzerine yerleştirin ve bastırın. Böylece siyah noktalarınız temizlenecektir.

Bu aşamadan sonra yüzünüzü ıslatın ve Simple Peeling ürününü cildinize uygulayın. Cildinize peelingi ovalayarak uygulayın. Böylece ölü deriler ve siyah noktalar iyice temizlenir. Daha sonra cildinizi ılık suyla durulayın. Kağıt havluyla ve tampon hareketler ile cildinizi kurulayın. 

Sonraki aşamada Diadermine Expert Aydınlatıcı Serumu cildinize uygulayın ve 5 dakika kadar bekleyin. Son olarak cildinize güneş kremi uygulayın. Hepsi bu kadar!

5 farklı saç modeli büşra pektaş

Kolay 5 Farklı Saç Modeli̇ Büşra Pektaş 2019

Büşra Pektaş, paylaştığı kolay saç modelleri ile de çok beğeniliyor. Bu saç modelleri sayesinde aniden dışarı çıkmanız gerektiğinde saçlarınız şık ve havalı görünebilir. 

 1. Saçlarınızı gece yatmadan önce örün ve uykuya dalın. Sabah saçlarınızın örgülerini açtığınızda dalgalı bir şekil alacak. Saçlarınızın üst sağ yan tarafından bir tutam alın ve aldığınız tutamı düz örgüyle örün. Aynı işlemi sol üst yan taraftan aldığınız tutama da uygulayın. Tüm örgüleri biraz açarak salaş hale getirin. Daha sonra sağdaki örgüyü başın üstünden sola alın ve tel tokalar ile sabitleyin. Son olarak soldaki örgüyü başın üstünden sağa alın ve tel tokalar ile sabitleyin. Yarım taç örgü modeliyle her ortamda şık görünebilirsiniz.
 2. Saçlarınızın yan kısımlarından birer tutam alın. Sanki yarım topuz yapıyormuş gibi başınızın arkasında ve tepeye doğru saç tutamlarınıza üst üste iki düğüm atın. Tel tokayla tutturun. Bu kadar basit!
 3. Saçınızı 4 parçaya ayırın. 4 tutamı da düz örgüyle örün. Daha sonra her bir örgüyü burgu yaparak saçlarınızı toplayın ve tel tokalar ile sabitleyin. Sonunda şık bir örgü topuzunuz olacak.
 4. Saçlarınızı yarım toplayın ve şeffaf bir lastik toka takın. Saçın topladığınız kısmını birkaç kez yukarıdan geçirin. Böylece burgulu bir görüntü oluşacak. Daha sonra topladığınız saçı ikiye ayırın. İki tane örgü örün. Daha sonra örgüleri çapraz bir biçimde topuz yapın.
 5. Saçlarınızı üstten normal bir şekilde ayırın. Saçlarınızı alnın üstünden tutamlar alarak incecik bir şekilde örün. Daha sonra ucuna kadar o tutamı yan taraftan saç alarak örmeye devam edin. Ardından ters tarafa da aynı işlemi uygulayın.

Makyaj Fırçalarımı Temi̇zli̇yorum!

Makyaj fırçalarını temizlemek hemen herkes için büyük bir dert olmuştur. Fakat Büşra Pektaş’ın o kadar pratik bir yöntemi var ki hepimizin çok işine yarayacak!

Makyaj fırçalarını temizlemek için iki büyük ve derin kap alın. Bir kabın içine bir tane beyaz sabun koyun. Daha sonra kabı suyla doldurun. Suyun içine, üç pompa kadar dalin sıkın. Neutregana’nın göz makyajı temizleyici suyunu iyice sallayın ve bu suya biraz dökün. 

Bir makyaj fırçasını alın ve suda ıslatın. Daha sonra sabuna fırçayı sürün ve sürekli olarak fırçayı sabunla ovalayarak temizleyin. Bu işlemi tüm makyaj fırçalarına uygulayın. Bir el havlusunu düz bir zemine serin, üzerine makyaj fırçalarını dizin ve kurumasını bekleyin.

Bebek Gi̇bi̇ Bi̇r Ci̇lt İçin Bakım Ruti̇ni̇m

Büşra Pektaş günlük cilt bakımı rutinine buhar banyosuyla başlıyor. Buhar banyosu için kaynamış suyu derin ve geniş bir kaba boşaltın. Buharı yüzünüze tutun ve başınıza bir el havlusu kapatın. 10 dakika bu şekilde bekleyin. 

Loreal Paris Saf Kil Arındırıcı Maskeyi, cildinize fondöten fırçasıyla uygulayın. En az 15 dakika, maskeyi cildinizde bekletin ve daha sonra cildinizi ılık suyla durulayın. Daha sonra kağıt havluyla cildinize tampon yaparak, yüzünüzü kurutun. Bu maskeyi haftada 1 kez yapmanız gerekir. 

Cildinizi ıslatın. Rituel de Beaute Siyah Nokta ve Kir Temizleyici Burun Bandı’nı siyah noktaların olduğu bölgeye bastırın ve yapıştırın. Bu işlemi yaparken ellerinizin tamamen kuru olmasına dikkat edin. 15 dakika bekletin. Daha sonra bandı yavaşça çıkarın. 

Bir sonraki aşamada Rosense doğal gül suyunu bir pamuk pede dökün ve cildinize tonik yapın.

Neutrogena Hydro Boost Yorgunluk Karşıtı Göz Kremini göz çevresine uygulayın.

Neutrogena Hydro Boost  Nemlendirici Bakım Kremini uygulayın. Doğal uçucu ve esansiyel yağ karışımı olan bu nemlendirici krem cildinizi yumuşak hale getirir ve cildi besler.

Sudo Bebek Bakım Kremini sivilcelerin üzerine akşam yatmadan 30 dakika önce sürün ve sabah yüzünüzü ılık suyla durulayın. 

Saç Bakım Ruti̇ni̇m 2018

Büşra Pektaş, güzel saçları için Elseve Şampuan, Elseve Saç Bakım Kremi ve Pantene Saç Kremi kullanıyor. Saçlarını bu ürünlerle yıkadıktan sonra bakım yapmaya başlıyor. Peki ama nasıl?

 • Duştan sonra, saçlarınızı havluyla sarın ve 10 dakika bekleyin.
 • Elseve saç bakım kremini nemli saçlarınıza sürün. Bu krem, saçların güzel kokmasını, nemli hale gelmesini ve yumuşak olmasını sağlıyor. Fakat saç kremini, saç diplerine sürmemek gerekiyor. Çünkü bu bakım kremi, saçları dökebilir ya da yağlandırabilir.
 • Daha sonra saçlarınızı tarayın ve fön makinesiyle kurutun.
 • Saçlarınızı ikiye ayırın ve bir kez daha tarayın.
 • Saçlarınızı tutamlara ayırın ve her tutamı önceden ısıttığınız saç maşasına sarın.
 • Tarakla saçların dalgasını bozmadan, saçlarınızı tarayın.
 • Elseve saç bakım yağını saçlarınızın uçlarına tarar gibi sürün. Böylece pürüzsüz, yumuşak ve parlak saçlarınız olacak. 

Hepsi bu kadar! Artık havalı saçlarınızla dışarı çıkmaya hazırsınız.

Büşra Pektaş Kaç Takipçisi Var?

Büşra Pektaş, Youtube’da 356 bin aboneye sahiptir. Platforma 326 video yükleyen Büşra Pektaş, bu videolardan toplam 80 milyon izlenme elde etmiş. Youtube’a ilk olarak 5 Mart 2018’de giriş yapan Pektaş’ın en çok izlenen videosu “KOLAY 8 FARKLI SAÇ MODELİ”dir. Bu video 1 milyon 800 bin izlenmiş ve 2.000 yorum almıştır.

Büşra Pektaş, Instagram hesabında 141 bin takipçiye sahiptir. Bununla birlikte 175 gönderi yapmış ve 486 kişiyi takip etmektedir.

Tiktok hesabında 206 gönderisi bulunan Pektaş’ın, 87 bin takipçisi bulunmaktadır. Bunun yanında 2,3 milyon beğenisi bulunmaktadır.

Büşra Pektaş Kavgaları

Büşra Pektaş, yayınladığı bir videoda eşi ile tatlı bir tartışma yaşamaktadır. İçerik olarak ürettiği bu fikir ile geniş kitleler tarafından dikkat çekmiş ve ilgi görmüştür.

Büşra Pektaş Ruj

Kendi ruj markasını kuran başarılı fenomen, birçok firma ile anlaşma sağlamıştır. Şuanda birçok kurumsal ve global firmalar ile işbirliği halindedir. Uygun fiyatları sayesinde oldukça talep görmektedir.

Büşra Pektaş

Büşra Pektaş

Büşra Pektaş Allık

Büşra Pektaş, kendi kozmetik markası ile gözleri üzerine çevirmiştir. Kaliteli ve cazip fiyatları ile gönüllerde taht kuran fenomenin ürünlerini internet üzerindeki birçok sitede bulabilirsiniz.

Büşra Pektaş Göğüs Büyütme

Büşra Pektaş’ın “Göğüs Büyütme” konusunda herhangi bir videosu ve açıklaması bulunmamaktadır.

Büşra Pektaş Boşandı mı?

Büşra Pektaş’ın eşinin ismi Caner’dir. Büşra Pektaş eşi ile birlikte uzun yıllardır beraberdir. Eşi ile boşandıklarına dair herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Büşra Pektaş Dolap Hesabı

Araştırmalarımız sonucunda Büşra Pektaş’ın herhangi bir Dolap hesabına rastlayamadık. Fenomen Dolap uygulaması kullanmamaktadır.

Büşra Pektaş Kaç Yaşında?

Büşra Pektaş Kaç Yaşında?

Büşra Pektaş Kaç Yaşında?

Güzel fenomenin doğum tarihi 17 Temmuz 1997 şeklindedir ve yengeç burcudur. 2022 yılı itibari ile 25 yaşındadır?

Büşra Pektaş Tik Tok Hesabı

Youtube platformunun yanı sıra, Tiktok uygulamasında da videolar çeken ve içeriklerini takipçileri ile paylaşan güzel fenomenin bu platformda 68.6K takipçisi bulunmaktadır.

Büşra Pektaş İnstagram Hesabı

Başarılı Youtuber Büşra Pektaş’ın, İnstagram’da 136B takipçisi bulunmaktadır. İnstagram kullanıcı adı ise ‘busrapektas0’ şeklindedir.

Birçok alanda başarısı ile adından sıkça söz ettiren sosyal medya fenomeni Büşra Pektaş’ın İnstagram platformunda 136B takipçisi bulunmaktadır.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Şems Arslan’ın biyografisi hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

YORUMLAR

 1. Sevecen dedi ki:

  Kizzzzz askimm gene been sevecen dinsel youtube dan sana yazan kiz bak burdan da ulasmaa. Calisiom. Sana opuldunn kuzumm