Ezgi Zorba Kimdir?

15.03.2021
132
Ezgi Zorba Kimdir?
Modelistlik Kursu

Ezgi Zorba bilinen diğer adıyla; Ezgi’nin Kanalı, yaptığı işten sıkılıp internet âlemine adım atan fenomenlerden birisi. Paylaştığı içeriklerle oldukça ilgi çeken ismin; çok sayıda takipçisi bulunuyor.

Ezgi Zorba Kaç Yaşında?

1992 yılında doğan Ezgi; 2022 itibariyle 30 yaşındadır.

Ezgi Zorba Hangi Bölümden Mezun Oldu?
Ezgi Zorba Hangi Bölümden Mezun Oldu?

Ezgi Zorba Hangi Bölümden Mezun Oldu?

Bilgi Üniversitesi Radyo ve Televizyon İletişim Bölümü’nü bitirmiştir. Ezgi; tv yapımcılığı ve sunuculuğu konularıyla ilgilenmiş; okulunun ardından Dialog’da bu alanda eğitim almıştır.

Ezgi Zorba’nın Boyu Kaç?

Ezgi Zorba; 1.75 m boyundadır.

Ezgi Zorba Anıl Çelikkaya Sevgili Mi

Ezgi Zorba ve Anıl Çelikkaya bir sevgililik sürecinden sonra hayatlarını birleştirmişlerdir.

Ezgi Zorba Anıl Çelikkaya

Ezgi Zorba Anıl Çelikkaya

Ezgi Zorba Anıl Çelikkaya Evli Mi

Ezgi Zorba ve Anıl Çelikkaya henüz yeni evlenmişlerdir.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Anıl Çelikkaya Ezgi Zorba

Anıl Çelikkaya ve Ezgi Zorba’yı sıkça bir arada görmek mümkündür. İlişkileri olduğu bilinen ve bunu gizlemeyen çiftimiz, ilişkileri hakkında detaylı bilgi vermemiştir.

Ezgi Zorba İfşa

Birçok fenomen ifşa suçlamaları ile karşı karşıya kalsa da Ezgi Zorba için böyle bir iddiada bulunulmamıştır.

Ezgi Zorba Al Yazmalım

Ezgi Zorba’yı Al Yazmalım ile bağdaştıran herhangi bir içerik veyahut haber bulunamamaktadır.

Ezgi Zorba ve Youtube
Ezgi Zorba ve Youtube

Ezgi Zorba ve Youtube

Fenomen; nasıl Youtube kanalına dâhil oldu? Öncelikle spikerlik alanında ilerlemek istiyordu. Ardından okulu devam ederken; 32. Gün programı ile kariyerine başladı. Kamera önünde yer almadan önce; kamera arkasında bulunmak ve tüm süreçleri deneyimlemek isteyen Ezgi, birçok kamera arkası bölümünde bulunmuştur.

Bu aşamalardan sonra; kamera önünde yer almaya TRT Belgesel kanalı ile başlamıştır. ‘Fuar Zamanı’ adlı programın sunuculuğunu yapan başarılı fenomen; Okan Bayülgen gibi isimlerle de çalışmıştır. Daha sonra planlanan yeni kanal açılması projesi gerçekleşmeyince; orada sunacağı sinema programı da iptal olan Ezgi, çalışmalarını Youtube kanalı üzerine yoğunlaştırmıştır. Youtube kanalına ilk videosunu yükledikten sonra; 1 ay gibi çok kısa bir zaman içinde 10 bin civarında takipçi sayısına ulaşmıştır.

Neden Ezgi’nin Kanalı?

Planlanan proje gerçekleşmeyince; kendine ait bir kanal üzerinden iptal olan sinema spikerliğini başlatmak istemiş ve bu yüzden ‘Ezgi’nin Kanalı’nı açmıştır. 2 kişilik bir kadroyla Youtube kanalında paylaşımlarına devam eden Ezgi; bu paylaşımları için önceden hazırlık yaptığını söylüyor ve daha başarılı sunumlar olması adına konuşmalarını önceden yine kendisi hazırlıyor.

Ezgi Kanalındaki İçerikleri Nasıl Hazırlıyor?

Ezgi Kanalındaki İçerikleri Nasıl Hazırlıyor?

Ezgi Kanalındaki İçerikleri Nasıl Hazırlıyor?

Ezgi Kanalındaki İçerikleri Nasıl Hazırlıyor?

Diğer ekip arkadaşıyla beraber; film izleme ve diğer hazırlık süreçlerinin tümünün en az 2 günlerini aldığını belirten fenomen; çekimler için evinde özel bir alan açtığını da ekliyor. Youtube kanalındaki abonelerin çoğunluğu; söylenene göre 18-24 yaş arası genç bir kitle. Öğrenmeye açık ve okumaya, yazmaya meraklı bir takipçi kitlesine sahip olduğunu belirten Ezgi; yaptığı işten çok memnun olduğunu ve kazancının önceki çalışmasına göre çok daha iyi olduğunu dile getiriyor.

Ezgi Zorba Hangi Takımı Tutuyor?

Aynı zamanda bir taraftar olan Ezgi Zorba, Fenerbahçeli. 

Ezgi Zorba ve Instagram

Ezgi; Youtube kanalının ardından İnstagram uygulamasına da dâhil olmuştur. Bu hesabındaki adı ‘ezginin kanalı’ olarak geçiyor ve yaklaşık 143 bin takipçiye sahip durumda.

Ezgi Zorba Sosyal Medya

Ezgi Zorba Sosyal Medya

Ezgi Zorba Sosyal Medya

Ezgi; 2014 senesinin sonlarına doğru kısa film alanındaki kanalı dışında, Türkiye’de ilklerden olacak bir uygulama yapmak istediklerini belirtiyor. Kanalında pek çok farklı kesimden insanın bir araya gelip yorum yapabileceği ve inceleyebileceği içerikler sunuyor. 2015 yılında kurduğu kanalıyla da çok beğenilen bir sosyal medya hesabını da başlatmış oldu.

Her zaman hisleriyle hareket ettiğini ve insanların çok para kazanmak uğruna sevmedikleri işleri yapmasını doğru bulmadığına da değiniyor. Eğer televizyon dâhilinde beğeneceği bir proje olursa dâhil olabileceğini; ama şu an yaptığı işten çok memnun olduğunu belirten Ezgi; özellikle yeni bir alan arayışında olmadığını da sözlerine ekliyor.

Kanalında sinema alanında öneriler ve buna dair içerikler paylaşan sosyal medya fenomenine göre; tüm zamanların en iyi sinema filmi; Titanik. Bununla birlikte çekimlerinde farklı figürlere yer veren Zorba’nın; Marvel alanında en sevdiği karakter Avengers.

Fenomen; sevilen içeriklerini paylaşmaya devam ediyor.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bunun yanı sıra, Enis Kirazoğlu Kimdir? adlı yazımızı da okumanızı öneririz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.