Melisa Doğu kimdir? Kaç yaşında? Eşi kim?

21.09.2021
434
Melisa Doğu kimdir? Kaç yaşında? Eşi kim?
Modelistlik Kursu
Melisa Doğu güzelliğinin yanı sıra eşsiz sesi ve oyunculuğu ile de milyonların kalbinde taht kurdu. Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Asuman karakteri ile bir hayli sevilen başarılı isim aynı zamanda Instagram platformunda da ürettiği eğlenceli içerikleri ile de bir hayli sevildi. Dizi film sektörünün yanı sıra tiyatro ve müzik sektörü ile de yakından ilgilenen başarılı oyuncunun takipçileri ise hayatı hakkında sorular sormaya başladılar.
Melisa Doğu  kimdir? Kaç yaşında? Evli mi? Bu ve bunun gibi merak edilen birçok sorunun cevabını başarılı fenomenin takipçileri için yazımızda derledik.

Melisa Doğu kimdir?

Bu zamana kadar birçok başarılı yapımda rol almış olan Melisa Doğu oyunculuğu ile göz doldurduğu kadar sempatik tavırları ile de dikkatleri üzerine çekti. Yalnızca dizi ve film sektöründe değil tiyatro ve müzik dünyasının da aranılan ve beğenilen isimlerinden birisi olan başarılı isim aynı zamanda Instagram platformunda da geniş hayran kitlelerini ulaşmaya devam ediyor. 14 Şubat 1981 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünü bitirdikten sonra ilk zamanlar tiyatro oyunculuğu yapmış daha sonrasında ise dizi ve film sektörüne adım atmıştır.
Melisa Doğu  kimdir?

Melisa Doğu  kimdir?

Ekranlara ilk defa Şöhret isimli dizi ile merhaba diyen başarılı isim daha sonrasında Kocamın Ailesi ve Yalan Dünya isimli yapımlarda rol almış burada gösterdiği başarıları ile Gen adlı sinema filminde de yer almıştır. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun yıldızının parladığı nokta ise Yalan Dünya isimli dizide hayat verdiği Melisa karakteri ile olmuştur. Son zamanlarda ise FOX TV’de yayınlanan ve geniş kitleler tarafından sevilerek takip edilen başrollerinde Eda Ece gibi ünlü isimlerin yer aldığı Yasak Elma dizisinde Asuman karakterine hayat veren başarılı oyuncu burada da doğallığı ile izleyenleri kendisine hayran bıraktırmıştır.
Uzun zamandır merak edilen bir diğer detay ise başarılı oyuncunun evli olup olmadığı oldu. Sosyal medya dünyasında da sevilerek takip edilen başarılı isim aşk hayatı hakkında çokça soru sorulması üzerine konuk olduğu programda şey ifadeleri dile getirmiştir: “Aşık değilim sevgilim yok. İlişki kurmak çok zor bir şey değil ama aşk bambaşka bir şey. Aşk aynı frekansı titreşmekdir ve kolay bulunur bir şey değil. Ben 14 Şubat doğumlu biriyim. Vücudumda kalp şeklinde doğum lekem var. Kendimi en sevdiğim zamanlar aşık olduğum zamanlar. Yaşadığım hiçbir hikaye beni aşktan ayrı koyamaz. Aşk aslında seninle ilgili bir şey”

Melisa Doğu kaç yaşında?

Melisa Doğu FOX TV’de yayınlanan ve geniş kitleler tarafından sevilerek takip edilen başrollerinde Eda Ece gibi ünlü isimlerin yer aldığı Yasak Elma dizisinde Asuman karakterine hayat veren başarılı oyuncu 39 yaşındadır.

Melisa Doğu aslen nereli?

14 Şubat 1981 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun ne yazık ki aslen nereli olduğu bilinmemektedir.

Melisa Doğu hangi burç?

Başarılı sosyal medya fenomeni hakkında merak edilen bir diğer detay ise burcu oldu. Başarılı fenomenin takipçilerinin en merak ettiği konu ise doğum tarihi ve burcu oldu. 14 Şubat 1981 tarihinde dünyaya gelen başarılı fenomen oyuncu Kova burcudur.

Melisa Doğu’nun boyu ve kilosu?

Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Asuman karakteri ile bir hayli sevilen başarılı isim aynı zamanda Instagram platformunda da ürettiği eğlenceli içerikleri ile de geniş kitlelere hitap eden başarılı isim hakkında merak edilen bir diğer detay ise boyu ve kilosu oldu. 1.74 uzunluğunda olan başarılı oyuncu isim 60 kilodur.

Melisa Doğu evli mi?

Uzun zamandır merak edilen bir diğer detay ise başarılı oyuncunun evli olup olmadığı oldu. Sosyal medya dünyasında da sevilerek takip edilen başarılı isim aşk hayatı hakkında çokça soru sorulması üzerine konuk olduğu programda şey ifadeleri dile getirmiştir: “Aşık değilim sevgilim yok. İlişki kurmak çok zor bir şey değil ama aşk bambaşka bir şey. Aşk aynı frekansı titreşmek dir ve kolay bulunur bir şey değil. Ben 14 Şubat doğumlu biriyim. Vücudumda kalp şeklinde doğum lekem var. Kendimi en sevdiğim zamanlar aşık olduğum zamanlar. Yaşadığım hiçbir hikaye beni aşktan ayrı koyamaz. Aşk aslında seninle ilgili bir şey”

Melsa Doğu  kimdir?

Melsa Doğu  kimdir?

Melisa Doğu eşi kim?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu evli değildir. Yukarıda yer alan açıklamalarımız doğrultusunda söyleyebiliriz ki sevgilisi de yoktur.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Melisa Doğu’nun çocuğu var mı?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu evli değildir. Yukarıda yer alan açıklamalarımız doğrultusunda söyleyebiliriz ki sevgilisi de yoktur. Başarılı oyuncunun önce ki ilişkilerinden çocuğu yoktur. Evlenmemiştir.

Melisa Doğu’nun mesleği ne?

Başarılı oyuncu yalnızca  dizi ve film sektöründen değil aynı zamanda sosyal mecrada da tanınan bir isim. Güzelliğinin yanı sıra başarıları ile de bilinen Doğu dizi ve film sektöründe hatırı sayılır bir kariyere sahiptir.

Melisa Doğu yer aldığı dizi ve filmler

Ekranlara ilk defa Şöhret isimli dizi ile merhaba diyen başarılı isim daha sonrasında Kocamın Ailesi ve Yalan Dünya isimli yapımlarda rol almış burada gösterdiği başarıları ile Gen adlı sinema filminde de yer almıştır. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun yıldızının parladığı nokta ise Yalan Dünya isimli dizide hayat verdiği Melisa karakteri ile olmuştur. Son zamanlarda ise FOX TV’de yayınlanan ve geniş kitleler tarafından sevilerek takip edilen başrollerinde Eda Ece gibi ünlü isimlerin yer aldığı Yasak Elma dizisinde Asuman karakterine hayat veren başarılı oyuncu burada da doğallığı ile izleyenleri kendisine hayran bıraktırmıştır.

Melsa Doğu  kimdir?

Melsa Doğu  kimdir?

 • Şöhret
 • Doktorlar
 • Avrupa Yakası
 • Geniş Aile
 • Yıldız Masalı
 • Kanıt
 • Yıldızın Parlasın (İnternet Dizisi)
 • Kötü Yol
 • Avrupa Avrupa
 • Yalan Dünya
 • Kocamın Ailesi
 • Keşke Hiç Büyümeseydik
 • Yasak Elma

Melisa Doğu müzik sektöründe!

Bu zamana kadar birçok başarılı yapımda rol almış olan Melisa Doğu oyunculuğu ile göz doldurduğu kadar sempatik tavırları ile de dikkatleri üzerine çekti. Yalnızca dizi ve film sektöründe değil tiyatro ve müzik dünyasının da aranılan ve beğenilen isimlerinden birisi olan başarılı isim aynı zamanda Instagram platformunda da geniş hayran kitlelerini ulaşmaya devam ediyor.

Melisa Doğu ne kadar kazanıyor?

Sosyal medya dünyasının önde gelen isimlerinden birisi olan Doğu’nun takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise ne kadar kazandığı  oldu. Başarılı oyuncu yalnızca  dizi ve film sektöründen değil aynı zamanda sosyal mecrada da tanınan bir isim. Ancak başarılı oyuncu isim ne kazandığı konusunda herhangi bir açıklamada bulunmadığı için ne yazık ki bilgi sahibi değiliz.

Melisa Doğu ve Doğa Rutkay akraba mı?

Sosyal medya dünyasının önde gelen isimlerinden birisi olan Doğu’nun  takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise Doğa Rutkay ile akraba olup olmadığı oldu. Sosyal medya dünyasının önde gelen isimlerinden olan Doğu ve Rutkay akraba değildirler.

Melisa Doğu erkek mi?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu hakkında merak edilen bir diğer detay ise cinsiyeti oldu. Takipçileri ve diğer sosyal medya kullanıcıları tarafından arama motorlarında sorulması üzerine yazımızda bu konuya da değindik. Başarılı oyuncu güzel kadındır.

Melisa Doğu telefon numarası ne?

Gençlerin sıklıkla kullanmakta olduğu sosyal medya platformlarında fenomen olan Doğu hakkında merak edilen bir diğer detay ise telefon numarasının ne olduğu oldu. Ancak başarılı sosyal medya fenomeni isim herhangi bir platformda telefon numarası hakkında bir paylaşımda bulunmamaktadır.

Melisa Doğu nerede oturuyor?

Sosyal medya dünyasının önde gelen isimlerinden birisi olan Doğu’nun  takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise nerede oturduğu oldu. Sosyal medya dünyasının önde gelen isimlerinden olan Doğu İstanbul’da yaşamına devam etmektedir.

Melisa Doğu Yalan Dünya

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu dönemin en ünlü dizisi olan Yalan Dünya’da Melisa karakterine hayat vermiştir.

Melisa Doğu Yasak Elma

Yasak Elma dizisinin oyuncuları Şevval Sam, Gülenay Kalkan, Nesrin Cavadzade, Melisa Doğu ve Eda Ece beraber tatile çıktı.

Melisa Doğu İnstagram

Güzelliği ile sık sık merak edilen isimler arasında yerini alan sosyal medya fenomeni oyuncu aynı zamanda paylaşımları ve mizahi kişiliği ile de tanınan ve sevilen isimlerden birisi haline geldi. Özellikle Yasak Elma dizisinde hayat verdiği Asuman karakteri ile sevilen başarılı isim İnstagram platformunda 126B takipçiye ulaştı.

Sosyal medya dünyasının en ünlü isimlerinden birisi olan Almira Gümüş (almiragms) hakkında merak edilenleri kaleme aldığımız yazımıza da göz atabilirsiniz!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.