Ayda Kutay neden hapse girdi? Bartu Dev ile ayrıldı mı?

15.09.2021
371
Ayda Kutay neden hapse girdi? Bartu Dev ile ayrıldı mı?
Modelistlik Kursu
Ayda Kutay neden hapse girdi? Ayda Kutay ve Özgür Balakar kardeş mi? TikTok platformunun gözde isimlerinden birisi olan Kutay aynı zamanda Instagram ve YouTube platformlarında da üretmiş olduğu içerikler ile fenomen hale gelmiştir. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel hakkında ortaya atılan iddialar ise magazin gündemine oldukça karıştırmış ve takipçileri tarafından bir hayli merak edilir olmuştur.
 
Ayda Kutay kimdir? Kaç yaşında? Bartu Dev  ile neden ayrıldı? Bu ve bunun gibi merak edilen birçok sorunun cevabını başarılı fenomenin takipçileri için yazımızda derledik.

Ayda Kutay kimdir?

TikTok platformunda üretmiş olduğu içerikler ile kısa zamanda fenomen hale gelen Ayda Kutay daha sonrasında aynı hedef kitlesini Instagram ve YouTube platformuna da aktarmayı başarmıştır. Sosyal medya dünyasında üretmiş olduğu içeriklerin yanı sıra güzelliği, iddialı giyim tarzı ve Barbie bebeğe benzemesi ile de dikkatleri üzerine çeken başarılı isim son zamanlarda hapis iddiaları ile de bir hayli gündeme geldi. 14 Şubat 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni güzel genç yaşında birçok başarıya imza atmıştır.

Yaşamını İstanbul’da devam eden başarılı ismin aslen Malatyalı olduğu tahmin edilmektedir. Eğitim hayatı hakkında da takipçileri tarafından birçok soru sorulması üzerine başarılı sosyal medya fenomeni güzel Kültür Üniversitesi Sivil Havacılık bölümünden mezun olduğunu dile getirmiştir. Başarılı sosyal medya fenomeni güzelin takipçilerin bir diğer merak ettiği konu ise ailesi oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel YouTube kanalında yaptığı soru cevap videosunu da anne ve babasının ayrı olduğunu tek çocuk olduğunu ve yaşamına annesi ile birlikte devam ettiğini dile getirmiştir.

Ayda Kutay kimdir? Neden hapse girdi?
Ayda Kutay kimdir? Neden hapse girdi?

Platin rengi saçları düzgün fiziği renkli gözleri ile dikkatleri üzerine çeken başarılı sosyal medya fenomeni güzelin aynı zamanda dövmeleri de bir hayli merak edilmektedir. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel hakkında merak edilen bir diğer detay ise estetik yaptırıp yaptırmadı oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni isim YouTube kanalında açtığı bir videoda dudak dolgusu yaptırdığını onun dışında cilt bakımı yaptırdığını dile getirmiştir. Uzun zamandır merak edilen bir diğer detay ise yaklaşık 3 senedir beraber olduğu Bartu dev ile nasıl tanıştı oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel YouTube kanalında yayınladığı bir videoda sevgilisi Bartu dev ile nasıl tanıştıklarını anlattı. İşte detaylar!

“17 Ağustos 2018 tarihinde tanıştık o gün Bartu’nun doğum günü benim de cezaevinden tahliye günüm. Instagram hesabımın çalındığını öğrenince yenisini açtım. DM kutuma gelen canlı yayın isteğine baktım ve Bartu’nun canlı yayınında buldum kendimi sonra çıktım Bartu beni fark etmedi o sırada farklı bir şeyle uğraşıyordu. Sonrasında Bartu bana mesaj attı. Biz daha öncesini tanışmıştık zaten yani tanışmıştık dediğim görmüştük birbirimizi. 3 ay boyunca konuştuk yan yana gelmesek bile bana güven veriyordu. 10 Kasım günü buluştuk ve sevgili olduk”
 
Sosyal medya dünyasının başarılı isimlerinden birisi olan Kutay hakkında merak edilen bir diğer detay ise hapise ne zaman girdiği? Neden girdiği? ve Ne kadar süre orada kaldığı? oldu. Fishing yöntemi ile 50’ye yakın ünlünün sosyal medya hesabını çalıp şantajla para isteyen Ducky Layne çetesinin üyelerinden birisi olan ayda Kutay diğer 14 üye ile birlikte tutuklandı. 2017’de tutuklanan başarılı sosyal medya fenomeni güzel siber dolandırıcılık olarak 11 ay boyunca hapis yatmıştır. Sosyal medya dünyasının yıldızı parıldayan ünlülerinden birisi olan Kutay’ın takipçilere sık sık kaç tane dövmesi olduğunu sordular başarılı isim YouTube kanalında 2 dövmesi olduğunu dile getirmiştir.

Ayda Kutay kaç yaşında?

Sosyal medya dünyasının parıldayan yıldızlarından birisi olan Kutay olarak da tanınan TikTok fenomeni 14 Şubat 1998 tarihinde dünyaya gelmiştir. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel 23 yaşındadır.

Ayda Kutay aslen nereli?

TikTok olarak bilinen sosyal medya platformunda üretmiş olduğu içerikler ile kısa zamanda fenomen hale gelen Kutay  14 Şubat 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Başarılı sosyal medya fenomeni isim doğma büyüme İstanbulludur.

Ayda Kutay hangi burç?

14 Şubat 1998  tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni güzelin burcu da merak edilen sorular arasında yerini aldı. 14 Şubat 1998 tarihinde dünyaya gelen fenomen isim aynı zamanda Kova burcu kadınıdır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu
Ayda Kutay kimdir? Neden hapse girdi?
Ayda Kutay kimdir? Neden hapse girdi?

Ayda Kutay boyu ve kilosu?

Sesinin yanı sıra düzgün fiziği ile de büyülemeye devam eden sosyal medya fenomeni güzel paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor. Sosyal medya dünyasının başarılı isimlerinden birisi olan fenomen güzelin boyu ve kilosu da merak konusu oldu. 1.72 uzunluğunda olan fenomen isim 49 kilodur.

Ayda Kutay mesleği ne?

Kültür Üniversitesi Sivil Havacılık bölümünden mezun olduğu bilinen başarılı isim şu an YouTube, TikTok ve Instagram platformlarında içerik üretmektedir.

Ayda Kutay nasıl fenomen oldu?

TikTok platformunda üretmiş olduğu içerikler ile kısa zamanda fenomen hale gelen başarılı isim daha sonrasında aynı hedef kitlesini Instagram ve YouTube platformuna da aktarmayı başarmıştır. Sosyal medya dünyasında üretmiş olduğu içeriklerin yanı sıra güzelliği, iddialı giyim tarzı ve Barbie bebeğe benzemesi ile de dikkatleri üzerine çeken başarılı isim son zamanlarda hapis iddiaları ile de bir hayli gündeme geldi. 1

Ayda Kutay ne kadar kazanıyor?

Sosyal medya dünyasının önde gelen isimlerinden birisi olan Kutay’ın  takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise ne kadar kazandığı  oldu. Başarılı fenomen hem Tiktok, İnstagram hem de Youtube platformunda hatırı sayılır takipçi sayısına ulaştı. Ancak ne kadar kazandığına dair herhangi bir açıklamada ne yazık ki bulunmadı.

Ayda Kutay nerede oturuyor?

Sosyal medya dünyasının önde gelen isimlerinden birisi olan Kutay’ın  takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise nerede oturduğu oldu. Sosyal medya dünyasının önde gelen isimlerinden olan Kutay İstanbul’da yaşamına devam etmektedir.

Ayda Kutay telefon numarası ne?

Gençlerin sıklıkla kullanmakta olduğu sosyal medya platformlarında fenomen olan Kutay hakkında merak edilen bir diğer detay ise telefon numarasının ne olduğu oldu. Ancak başarılı sosyal medya fenomeni isim herhangi bir platformda telefon numarası hakkında bir paylaşımda bulunmamaktadır.

Ayda Kutay neden hapse girdi?

Sosyal medya dünyasının başarılı isimlerinden birisi olan Kutay hakkında merak edilen bir diğer detay ise hapise ne zaman girdiği? Neden girdiği? ve Ne kadar süre orada kaldığı? oldu. Fishing yöntemi ile 50’ye yakın ünlünün sosyal medya hesabını çalıp şantajla para isteyen Ducky Layne çetesinin üyelerinden birisi olan ayda Kutay diğer 14 üye ile birlikte tutuklandı. 2017’de tutuklanan başarılı sosyal medya fenomeni güzel siber dolandırıcılık olarak 11 ay boyunca hapis yatmıştır.

Ayda Kutay cezaevinde ne kadar kaldı?

2017’de tutuklanan başarılı sosyal medya fenomeni güzel siber dolandırıcılık olarak 11 ay boyunca hapis yatmıştır.

Ayda Kutay estetik mi yaptırdı?

Başarılı sosyal medya fenomeni güzel hakkında merak edilen bir diğer detay ise estetik yaptırıp yaptırmadı oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni isim YouTube kanalında açtığı bir videoda dudak dolgusu yaptırdığını onun dışında cilt bakımı yaptırdığını dile getirmiştir.  Sosyal medya dünyasının ünlü isimlerinden birisi olan Kutay hakkında en çok merak edilen soru ise estetik yaptırıp yaptırmadığı oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni isim hakkında ki bu estetik iddialarını siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ancak ne yazık ki herhangi bir bilgi birikimine sahip olamadık.

Ayda Kutay dövme

Sosyal medya dünyasının yıldızı parıldayan ünlülerinden birisi olan Kutay’ın takipçilere sık sık kaç tane dövmesi olduğunu sordular başarılı isim YouTube kanalında 2 dövmesi olduğunu dile getirmiştir.

Ayda Kutay gerçek göz rengi?

Sosyal medya dünyasının beğenilerek takip edilen isimlerinden birisi olan Kutay hakkında merak edilen bir diğer detay ise göz rengi oldu. Sosyal medya fenomeni güzelin lens taktığı tahmin ediliyor. Gerçekte göz rengi ise kahverengi

Ayda Kutay hangi takımlı?

Sosyal medya dünyasının önde gelen isimlerinden birisi olan Kutay’ın  takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise hangi takımlı olduğu oldu. Sosyal medya dünyasının başarılı isimlerinden olan Kutay’ın hangi takımlı olduğunu araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Ayda Kutay ikizi var mı? Özgür Balakar ile kardeş mi?

Başarılı sosyal medya fenomeni isim sık sık kendisine benzetildiği iddia edilen Özgür Balakar ile kardeş sanılmaktadır. Ancak başarılı sosyal medya fenomeni güzeller kardeş değildirler.

Ayda Kutay ailesi kimdir?

Başarılı sosyal medya fenomeni güzelin takipçilerin bir diğer merak ettiği konu ise ailesi oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel YouTube kanalında yaptığı soru cevap videosunu da anne ve babasının ayrı olduğunu tek çocuk olduğunu ve yaşamına annesi ile birlikte devam ettiğini dile getirmiştir. Ancak ailesi hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır.

Ayda Kutay annesi kimdir?

Başarılı sosyal medya fenomeni güzelin takipçilerin bir diğer merak ettiği konu ise ailesi oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel YouTube kanalında yaptığı soru cevap videosunu da anne ve babasının ayrı olduğunu tek çocuk olduğunu ve yaşamına annesi ile birlikte devam ettiğini dile getirmiştir. Ancak ailesi hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır.

Ayda Kutay babası kimdir?

Başarılı sosyal medya fenomeni güzelin takipçilerin bir diğer merak ettiği konu ise ailesi oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel YouTube kanalında yaptığı soru cevap videosunu da anne ve babasının ayrı olduğunu tek çocuk olduğunu ve yaşamına annesi ile birlikte devam ettiğini dile getirmiştir. Ancak ailesi hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır.

Ayda Kutay kardeşi var mı?

Başarılı sosyal medya fenomeni güzelin takipçilerin bir diğer merak ettiği konu ise ailesi oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel YouTube kanalında yaptığı soru cevap videosunu da anne ve babasının ayrı olduğunu tek çocuk olduğunu ve yaşamına annesi ile birlikte devam ettiğini dile getirmiştir. Ancak ailesi hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır.

Ayda Kutay kimdir? Neden hapse girdi?
Ayda Kutay kimdir? Neden hapse girdi?

Ayda Kutay neden ağladı?

Sosyal medya dünyasının ünlü isimlerinden birisi olan Kutay hakkında en çok merak edilen soru ise neden ağladığı oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni isim hakkında ağlama konusunu  siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ancak ne yazık ki herhangi bir bilgi birikimine sahip olamadık.

Ayda Kutay evli mi?

Başarılı sosyal medya fenomeni hakkında merak edilen bir diğer detay ise özel hayatı oldu. Başarılı fenomenin takipçilerinin en merak ettiği konu ise evli olup olmadığı oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni Kutay evli değildir.

Ayda Kutay sevgilisi var mı?

Uzun zamandır merak edilen bir diğer detay ise yaklaşık 3 senedir beraber olduğu Bartu dev ile nasıl tanıştığı oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel YouTube kanalında yayınladığı bir videoda sevgilisi Bartu dev ile nasıl tanıştıklarını anlattı. İşte detaylar!

“17 Ağustos 2018 tarihinde tanıştık o gün Bartu’nun doğum günü benim de cezaevinden tahliye günüm. Instagram hesabımın çalındığını öğrenince yenisini açtım. DM kutuma gelen canlı yayın isteğine baktım ve Bartu’nun canlı yayınında buldum kendimi sonra çıktım Bartu beni fark etmedi o sırada farklı bir şeyle uğraşıyordu. Sonrasında Bartu bana mesaj attı. Biz daha öncesini tanışmıştık zaten yani tanışmıştık dediğim görmüştük birbirimizi. 3 ay boyunca konuştuk yan yana gelmesek bile bana güven veriyordu. 10 Kasım günü buluştuk ve sevgili olduk”

Ayda Kutay ve Bartu Dev ayrıldı mı?

Uzun zamandır merak edilen bir diğer detay ise başarılı sosyal medya fenomeni güzelim özel hayatı oldu. TikTok platformunda bir hayli yüksek takipçi sayısına sahip olan Kutay ve Bartu Dev çifti ilişkilerinde sallantılı bir dönemden geçmiş ancak ikilinin aşkı o sallantılardan galip çıkmıştır.

Ayda Kutay kimdir? Neden hapse girdi?
Ayda Kutay kimdir? Neden hapse girdi?

Ayda Kutay sosyal medya hesapları

Genç kesimin sıklıkla kullanmakta olduğu eski adı Musically olan şimdilerde TikTok olarak bilinen sosyal medya platformunda üretmiş olduğu içerikler ile kısa zamanda fenomen hale gelen Kutay bu platformda  3.4M takipçiye ve 115.54M  beğeniye ulaştı. 26 Temmuz 2012 tarihinde açtığı Youtube kanalı ile yayınlarına ve paylaşımlarına bu platformlarında da devam eden başarılı isimin kanalı ise 203B aboneye ulaştı. Başarılı fenomen isim İnstagram platformunda ise 569B takipçiye sahip.

Sosyal medya dünyasının en ünlü isimlerinden birisi olan Almira Gümüş (almiragms) hakkında merak edilenleri kaleme aldığımız yazımıza da göz atabilirsiniz!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.