Almira Gümüş (almiragms) Kimdir?

03.03.2021
331
Almira Gümüş (almiragms) Kimdir?
Modelistlik Kursu

Almira Gümüş (almiragms), kısa bir süre önce Twitch platformunda yayın yapmaya başlamış yayıncılardan bir tanesidir.  Almira Gümüş olarak tanınan yayıncının asıl adı Almira İrem Gümüş olmaktadır. Ancak yayıncı, sadece ailesinin ona İrem diye hitap ettiğini belirtmekte ve sosyal medya platformlarında Almira ismini kullanmaktadır.

Almira Gümüş Kimdir

Almira Gümüş (almiragms), kısa bir süre önce Twitch platformunda yayın yapmaya başlamış yayıncılardan bir tanesidir. 19 Mayıs 2001 doğumlu olan Almira, boğa burcudur. Almira, 1 yıldan fazla süredir Twitch yayınları yapmaktadır. Lise döneminde iyi arkadaşlıklar kuramadığını ve bu nedenle Twitch platformuna yöneldiğini söylemektedir. Acıbadem Üniversitesinde eğitim almaya devam eden başarılı fenomen lisede sağlık bölümünden mezun olmuştur Ayrıca 1.68cm uzunluğunda olan başarılı sosyal medya fenomeni 50 kilodur.

Almira Gümüş Kaç Yaşında?
Almira Gümüş Kaç Yaşında?

Almira Gümüş Kaç Yaşında?

Almira, 24 yaşındadır. 2001 doğumlu olan Almira, boğa burcudur.

Almira Ne İş Yapıyor?Almira, üniversite eğitimini sürdürmektedir. Ancak sağlık alanında eğitim veren bir liseden mezun olduğu için hemşire yardımcısı unvanı taşımaktadır. Asıl mesleği olan hemşire yardımcılığının yanı sıra, 2 yıldır profesyonel çizimler yapmaktadır.  Twitch yayıncılığını sahip olduğu tüm unvanlardan üstün tuttuğunu ve son aylarda sadece Twitch’e ağırlık verdiğini dile getiren Almira, aktif olarak yayıncılık mesleğini sürdürmektedir.

Almira Gümüş (almiragms) Twitch

Almira, kısa bir süre önce Twitch platformu üzerinden yayın yapmaya başlamıştır. Twitch platformunu 4 yıl önce keşfettiğini dile getiren Almira, bu platformda Pqueen adlı yayıncıdan çok etkilendiğini ve yayıncılık yapan insanların güzel bir arkadaş çevresine sahip olduğunu görerek yayın yapmaya başladığını söylemiştir. Almira, 1 yıldan fazla süredir Twitch yayınları yapmaktadır. Yayınlarda genellikle oyun oynayan Almira, bu işe profesyonel olarak baktığını ayrıca, yayın yaparak çok eğlendiğini belirtmiştir. Lise döneminde iyi arkadaşlıklar kuramadığını ve bu nedenle Twitch platformuna yöneldiğini söylemektedir.
Almira Gümüş (almiragms), Twitch platformunda 50 bini aşkın takipçiye sahiptir. Yayınlarını düzenli olarak açan Almira, Valorant gibi oyunlar oynamakta kimi zaman ise yayında çizimler yapmaktadır. 
Almira Gümüş

Almira Gümüş

Almira Gümüş (almiragms) Youtube

4,1 bin aboneli Youtube kanalını pek aktif kullanmayan Almira, genel olarak yayınlardaki iyi kesitleri alıp Youtube kanalında paylaşmaktadır. Yayını kaçıran veya tekrar izlemek isteyen takipçileri için Youtube platformunu kullanmaktadır. Ayrıca eski zamanlarda paylaşmış olduğu Billie Eilish, XXXtentacion, PewDiePie gibi ünlü isimlerin portresini çizdiği videoları da bulunmaktadır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Almira Gümüş (almiragms) Sosyal Medya

Almira, Twitter ve Instagram da kullanmaktadır. Twitter’da 570, Instagram’da ise 13,1 bin takipçisi bulunmaktadır. Sosyal medya hesaplarını eğlence amaçlı kullanan Almira, ayrıca yayın ile ilgili gelişmeleri sosyal medya hesaplarından duyurmaktadır.  

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca, Aslı Güler Kimdir? adlı yazımızın da ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz.
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.