Ürederm Hydro Losyon Nasıl Kullanılır?

23.04.2020
658
Ürederm Hydro Losyon Nasıl Kullanılır?
Modelistlik Kursu

Ürederm Hydro Losyon, genel olarak kuru cilt problemlerini tedavi eden bir ilaçtır. Peki Ürederm Hydro Losyon nedir, nasıl kullanılır, yan etkileri nelerdir, ne işe yarar, muadili nedir, fiyatları nedir, özellikleri nelerdir, cilt üzerinde hangi etkileri vardır gibi soruların cevaplarını sizler için yazdık.

Ürederm Hydro Losyon Nedir?

Bu ürün genel olarak iktiyoz, hiperkeratoz, kseroderma ve atopik dermatit gibi kronik kuru cilt rahatsızlıklarının tedavisi için % 10 üre kremidir. Kuru, pürüzlü ve pullanan cilde nemi ve esnekliği geri kazandırır. Cildi dehidrasyondan korur ve sürekli nemli kalmasını sağlar. Sıklıkla kronik kuru cilt ile ilişkili kaşıntıyı hafifletir. Parfüm, lanolin, renk ve propilen glikol içermez.

Bu kremin içinde üre, gliserin ve sıvı parafin vardır. 

İktiyoz, kseroderma, hipereratoz, atopik egzama dahil olmak üzere kronik kuru cilt rahatsızlıklarının tedavisinde yardımcı olan hoş bir yatıştırıcı ve nemlendirici bir kremdir.

Urederm Hydro 100 Mg 200 Gr Losyon Ne İşe Yarar?

Bu krem genel olarak dehidrasyona uğramış ve kuru, pürüzlü ve pullanan cildi yumuşatır ve cildi yenileyen yoğun bir nemlendiricidir. Egzama, sedef hastalığı, dermatit, hiperkeratoz ve iktiyoz dahil kuru cilt hastalıklarına eğilimli kuru cildin yönetilmesine yardımcı olur. Yüzde 10 üre formülasyonu, cildi nemlendirmek için su çeker ve nemi kilitlemek için koruyucu bir bariyer oluşturur ve cildi rahatlatır. Sabun, sülfat, koku, renk ve propilen glikol içermez. Bebekler dahil her yaşta kullanıma uygundur. 

Ürederm Hydro Losyon Kullanımı Nasıldır?

Bu kremi doktorunuzun tarif ettiği şekilde kullanmanız önemlidir. Bu kremi kullanırken mutlaka doktorunuzun talimatlarına uymalısınız.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Bu kremi kullanmadan önce ve sonra ellerinizi yıkayın. Ardından etkilenen bölgeyi temizleyin ve ılık suyla yıkayın. Etkilenen bölgeyi iyice kurulayın. Ardından bu kremden küçük bir miktarda parmak ucuyla etkilenen bölgeye ince bir katman halinde sürün ve dairesel hareketler ile masaj yapın. Bu krem, etkilenen bölge üzerinde kuruyunca kapalı bandaj ile sarabilirsiniz. Bu kremi günde iki kez düzenli olarak uygulamalısınız.

Ürederm Hydro Losyon Fiyati

Bu ürünün güncel fiyatı 17.06 liradır.

Urederm Hydro 10 100 Mg 200 Gr Losyon Faydaları 

Bu krem, genel olarak kuru cilde kaybettiği nemi geri kazandırır İktiyoz, hiperkeratoz, kseroderma ve atopik dermatit gibi kronik kuru cilt rahatsızlıklarının tedavisi için % 10 üre içeren bir kremdir. Kronik kuru cilt rahatsızlıklarını tedavi eden bu ürün kuru, pürüzlü ve pul pul olan cilde nem ve esneklik sağlar.

Ürederm Hydro Losyon Yan Etkileri

Bu losyon kremin yan etkileri arasında yüz bölgesinde, dudak bölgesinde, dil bölgesinde ve boğaz bölgesinde şişlik vardır. Bunun yanı sıra bu kremin diğer yan etkileri arasında soluk almada zorluk, karın ağrısı ve kurdeşen bulunur. 

Ayrıca bu kremi uyguladığınız bölgede yanma, kızarıklık, kaşıntı ve ödem gibi yan etkiler de nadir olarak görülebilir. Bu yan etkilerden herhangi birisini ya da birkaçını gördüğünüz takdirde hemen ilacı kullanmayı bırakın ve acil olarak bir doktora başvurun.

Ürederm Hydro Krem Fiyatı Nedir?

Bu kremin güncel fiyatı 17.06 liradır.

Ürederm Hydro Losyon Yüze Sürülürmü?

Hayır, bu losyon yalnızca vücut için kullanılır.

Ürederm Hydro Losyon Özellikleri Nelerdir?

Bu losyon, cildi nemlendirir ve yumuşatır. Ayrıca cildi ölü hücrelerden arındırır. Cilde kaybettiği nemi geri kazandırır ve cilde nemi hapseder.

Ürederm Hydro Losyon Hamileyken Kullanılır Mı?

Bu losyonu hamilelik döneminde doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

Ürederm Hydro Losyon Emzirme Döneminde Kullanılır Mı?

Bu losyonu emzirme döneminde mutlaka doktor kontrolünde ve doktor onayı ile kullanmalısınız.

YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.