Reklamlar
Magazin

Beste Köse Kimdir?

Reklamlar

Beste Köse, sosyal medya platformlarında öne çıkan isimlerden biridir. Scorp platformunda yaptığı eğlenceli videolar ile tanınmayı başaran Beste, sosyal medyada içerik üretmektedir. Son zamanlarda Tiktok, Instagram ve Youtube’da da paylaşımlar yapmaktadır. Eğlenceli ve samimi tavırlarıyla pek çok insanı mest eden Beste Köse kimdir?

Beste, 1997 yılında İstanbul’da doğmuştur. Youtube videosunda aslen İzmirli oluğunu dile getiren Beste, İstanbul’da üniversite eğitimi almaktadır. Beykent Üniversitesi’nde Yeni Medya okumaktadır. 42 kilo olan Köse, 1.62 boyundadır. Beste, tek çocuktur. Sosyal medya ile yakından ilgili olan Beste, ilk olarak Scorp videoları ile beğeni toplamıştır.

Beste Köse Youtube
Beste Köse Youtube

Beste Köse Youtube

Beste, 2015 yılında açtığı Youtube kanalını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Youtube kanalına abone olan kullanıcı sayısı ise 224 bin olmaktadır. Youtube için içerik üreteceği sırada Instagram ve Scorp videolarının devamı niteliğinde olacağını ve eğlenceli videolar çekeceğini belirtmiştir.  

Youtube toplam izlenme sayısı 20 milyonun üzerinde olan Köse, arkadaşlarına şaka yapmakta, makyaj videoları çekmekte ve eğlenceli içerikler üreterek binlerce insanı ekran başına kilitlemektedir. Köse’nin Youtube kitlesinin artması ile birlikte dizi ve film teklifleri almaktadır. Köse, oyunculuk eğitimi almıştır ancak henüz kendine en uygun senaryo için beklemektedir.

Reklamlar

Beste Köse Instagram

Köse, Instagram üzerinde 813 bin takipçili bir hesaba sahiptir. Instagram hesabını oldukça aktif kullanan Köse, yalnızca kişisel fotoğraflarını paylaşmamaktadır. Bunun yanı sıra Tiktok ve Youtube kesitlerinin de paylaşımını Instagram üzerinden yayınlamaktadır. Bu sayede Tiktok kullanmayan bireyler de Köse’nin içeriklerini takip edebilmektedir.

Beste Köse Tiktok

Köse, Tiktok hesabında eğlenceli paylaşımlar yaparak ön plana çıkmayı başarmıştır. Özellikle Tiktok efektlerini kullanarak oluşturduğu kısa videolar ile 2.4 milyon takipçiye ulaşmıştır. 110 milyonun üzerinde beğeni alan Köse, Tiktok kullanıcılarının dikkatini çekmekte ve paylaştığı videolar ile kendini sevdirmiştir.

Beste Köse Ne İş Yapıyor?

Beste Köse Ne İş Yapıyor?

Beste, eğitim hayatına devam etmektedir. Bu nedenle herhangi bir profesyonel mesleği yoktur. Ancak okuduğu bölüm de medya ile alakalı olduğu için kendi mesleği olan içerik üreticiliğini yapmaktadır. Oyuncu olmak isteyen Beste, oyunculuk eğitimleri almıştır. Henüz herhangi bir televizyon yapımında görmediğimi Köse, uygun senaryoyu bulana kadar beklemektedir.  Beste, oyunculuk hayatına başladığı zaman bu işi meslek olarak yapacağını ve sosyal medya ile bağlantısını azaltacağını belirtmiştir.

Beste Köse Twitter

Beste, Twitter platformunda 17,7 bin kullanıcı tarafından takip edilmektedir. 2000’in üzerinde tweet paylaşımı yapan Köse, her sosyal medya hesabı gibi Twitter’ı da aktif şekilde kullanmaktadır. Twitter hesabında yalnızca duygu ve düşüncelerini paylaşan Köse, binlerce insanın beğenisini kazanmıştır.

Reklamlar

Beste Köse’nin Sevgilisi Var Mı?

Köse, çok karmaşık bir kitle tarafından takip edilmektedir. Neredeyse her yaş grubuna hitap eden Köse’nin aşk hayatı merak konusu olmuştur. Sosyal medya fenomenleri ile arkadaşlık kuran Köse, sürekli arkadaşları ile sevgili sanılmaktadır. Ancak şu an fenomen güzelin hayatında biri yoktur.

Beste Köse Hangi Burç?

Beste 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Doğum tarihi net olarak bilinmemektedir. Soruları cevaplarken kova burcu olduğunu dile getirmiştir.

Beste Köse Kim Milyoner Olmak İster
Beste Köse Kim Milyoner Olmak İster

Beste Köse Kim Milyoner Olmak İster

Köse, 2019 yılında Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programına katılmıştır. Yarışmaya katılma amacının hem eğlenmek hem de yeni taşınacağı ev için alışveriş yapmak olduğunu belirten Köse, yarışmada çok yol kat edemeden elenmiştir. Köse’nin yarışmadan kazandığı tutar ise 1000 TL’dir.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Derin Arslan Kimdir? adlı yazımızı okudunuz mu?

Reklamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu