Gülben Ergen sahnede fenalaştı! Seyirciler korku dolu anlar yaşadı

09.05.2022
85
Gülben Ergen sahnede fenalaştı! Seyirciler korku dolu anlar yaşadı
Modelistlik Kursu

Gülben Ergen sahnede fenalaştı! Seyirciler korku dolu anlar yaşadı

Gülben Ergen Düzce konserinde, ikinci şarkısınız söylerken sahnede fenalaştı. Tansiyonunun düştüğünü belirten ünlü şarkıcı, yaklaşık 20 dakika sonra sahneye tekrar çıktı ve özür dileyerek konsere devam etti. Konserin devamında iki şarkı daha söylemesinin ardından yeniden fenalaştığı için hastaneye kaldırıldı. Bu nedenle konser iptal edildi.

Ergen, Düzcespor’un şampiyonluk kutlamaları adına düzenlenen etkinlik için sahneye çıkmıştı. Büyük bir kalabalığın katılım sağladığı etkinlikte sahne alan ünlü şarkıcı, ikinci şarkısını söylediği esnada, elbisesine takılıp düşünce bayıldı.

TANSİYONU DÜŞTÜ

Ünlü şarkıcıya ilk müdahale konser alanında bulunan sağlık ekipleri tarafından sahnede yapıldı. Tansiyonunun düştüğü açıklanan ünlü şarkıcı, baygın şekilde ambulansa götürüldü. Sahne ışıkları ise hemen kapatıldı.

ÖZÜR DİLEYEREK TEKRAR SAHNEYE ÇIKTI

Sağlık görevlileri ilk müdahaleyi konser alanında, ambulans içerisinde uyguladı. Tansiyonu düşen sanatçıya serum tedavisi uygulandı. Yaklaşık 20 dakikalık tedavi sonrasında  Ergen, yeniden sahneye çıktı.

Gülben Ergen İkinci Kez Fenalaşınca Konser İptal Edildi

Gülben Ergen iki şarkı daha söyledikten sonra, tekrar fenalaşınca acilen ambulansa alındı. Ergen, yapılan ikinci müdahale sonrasında Düzce Devlet Hastanesi’ne yatırıldı. Şarkıcının ekibi de ona eşlik etti.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Faydalı olabilecek diğer içerikler

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.