CZN Burak’ın beyninde tümör mü var? Hastanedeki görüntüsüyle hayranlarını üzen CZN Burak açıklamalarda bulundu

13.05.2022
96
CZN Burak’ın beyninde tümör mü var? Hastanedeki görüntüsüyle hayranlarını üzen CZN Burak açıklamalarda bulundu
Modelistlik Kursu

CZN Burak’ın beyninde tümör mü var? Hastanedeki görüntüsüyle hayranlarını üzen CZN Burak açıklamalarda bulundu

CZN Burak lakabıyla bilinen Burak Özdemir’in sosyal medya üzerinden paylaşılan fotoğraflar hayranlarını üzdü. Bazı haber siteleri Burak Özdemir için beyninde tümör olduğu iddialarını ortaya attı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Özdemir, “Lütfen asılsız haberlere, paylaşımlara itibar etmeyiniz” ifadelerine yer verdi.

Instagram ve Tiktok üzerinden yaptığı paylaşımlarla dünyaca ünlü olan fenomen ‘Czn Burak’ lakaplı ünlü işletmeci Burak Özdemir’le ilgili sosyal medya üzerinde dönen fotoğraflar fazlasıyla merak uyandırdı.

 

BEYNİNDE TÜMÖR MÜ VAR?

Hastanede çekilen fotoğrafları yüzünden birkaç haber sitesinde Burak Özdemir’in beyninde tümör olduğu iddia edildi. İddialar ortaya atılır atılmaz büyük merak uyandıran iddia sonrası okların çevrildiği Burak Özdemir, sosyal medya hesabından açıklamada bulunarak iddiaları yalanladı. “ASILSIZ HABERLERE İTİBAR ETMEYİNİZ”

Burak Özdemir açıklamaların da , “Herkese merhabalar, güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Kötü bir durum yok. Lütfen asılsız haberlere, paylaşımlara itibar etmeyiniz. Teşekkür ederiz, iyi ki varsınız. En güzel bağ sevgidir” ifadelerine değindi.

İşte CZN Burak’ın o paylaşımı;

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

CZN Burak Kimdir?

CZN Burak lakabıyla bilinen asıl adı Burak Özdemir, 24 Mart 1994 tarihinde dünyaya gözlerini açtı. Ünlü youtuber ya da gerçek ismi Burak Özdemir olan Türk şef ve lokantacı, dünyaca ünlü internet fenomeni. İstanbul’da dünyaya geldi. Burak Özdemir aslen Hatay Yayladağı Yoncakaya köyündendir. Burak Özdemir Hatay Medeniyetler Sofrası zincirinin sahibidir.

Genellikle Arap ve Anadolu Mutfağına ait yemekleri yapan Özdemir, kayıt alırken kameraya karşı gülümseyerek sergilediği Yemek şovlarını sosyal medya üzerinden yayınlayarak “Smiley bae” adıyla bilinmiş ve bir internet fenomeni haline gelmiştir.

Tekstil firması sahibi babasının desteğini alarak ilk olarak 2009’da Aksaray’da Hatay Medeniyetler Lokantası adı altında bir kebapçı açarak hizmete sundu. Kısa süre içerisinde birçok farklı şube açarak büyük lokanta zinciri kuran Burak Özdemir, sosyal medya sayesinde paylaştığı yemek videoları ile gündeme gelerek ün kazandı.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.