Nimo Tvden Nasıl Para Kazanılır

18.08.2021
180
Nimo Tvden Nasıl Para Kazanılır
Modelistlik Kursu

Nimo.tv yakın zaman içerisinde ülkemize giriş yapan, eğlence içerikleri üreten kişilerin hayranlarına ulaşmasına ve yayıncıların para kazanmasına yardımcı olan bir yayın platformudur. Her ne kadar yayın platformu denildiğinde akla ilk gelen platform Twitch olsa da Nimo Tv kısa süre içerisinde ülkemizdeki yayıncıları bünyesine katıp ciddi yatırımlar yaparak ismini duyurmayı başardı. Özellikle oyun videosu içerik üreticileri ile sözleşme imzalayarak bu içeriklere ilgi duyan kişilerin sık sık uğradığı bir platform haline gelen  Nimo Tv aynı zamanda yayın yapmak isteyen herkese kapılarını açmış durumda. Bunun bilincinde olan kişiler ise Nimo Tvden nasıl para kazanılır sorusuna cevap arıyor.

Nimo Tvden nasıl para kazanılır sorusuna cevap arayan kişilerin ilk olarak hangi kategoride yayın yapmak istediklerine karar vermeleri gerekiyor. Nimo Tv de çoğunluk oyun yayını yaparken bir kısım yayıncı da chat kategorisinde yayın açarak izleyicileri ile sadece sohbet ederek para kazanabilirler. Chat yayını yapacaksanız tek ihtiyacınız olan bir adet akıllı telefonken oyun yayını için ise yapmanız gerekenler değişmektedir.

Nimo Tv de Oyun Yayını Yaparak Para Kazanma

Nimo tvden nasıl para kazanılır diye soran gamer yayıncıların, canlı yayın yaptıkları sırada iyi oyun çıkarmaları ya da izleyicilerini sohbetleri ile eğlendirmeleri gerekmektedir. İzleyici kitlesini arttıran yayıncıların ise para kazanması daha da kolaylaşacaktır. Nimo.tv de yayın açan kişiler izleyici kitlesini arttırdıktan sonra birçok yolla gelir elde edebilirler. Gelin biraz da ondan bahsedelim.

Nimo Tvden Bağış Yöntemi ile Para Kazanma

Nimo Tvden Bağış Yöntemi ile Para Kazanma

Nimo Tvden Bağış Yöntemi ile Para Kazanma

Yüksek izleyici sayısına ulaşan yayıncılar için iyi bir gelir getiren bu yöntem ile yayıncılar, oyun oynadıkları sırada kendilerini izleyen kullanıcılardan sanal hediyeler alırlar. Bu sanal hediyeler yayın yapan kişinin bakiyesi kısmında birikir. Her sanal hediyenin belli bir lira karşılığı vardır. Bu sanal hediyeler belli bir limite ulaştıktan sonra reel paraya dönüştürülebilir ve aylık olarak çekilebilir. Nimo.tv den nasıl para kazanılır diye merak ediyorsanız yayın açtığınız sırada izleyici sayınızı yüksek tutarak bu yöntem ile çok ciddi paralar kazanabilirsiniz.

Nimo TVden Sıralama ile Para Kazanma

Nimo.tv, nimo tvden nasıl para kazanılır diye merak eden ve aynı zamanda mevcut yayıncıları için aylık düzenli yarışma düzenlemektedir. Bu yarışmaya göre aynı kategoride yayın yapan kişiler izlenme saatleri, yayını izleyen kişiler ve aldıkları sanal hediyelere göre sıralanır. Bu sıralama sonucuna göre her ay sonu bir liste oluşturulur ve bu listede ilk elli içerisine giren yayıncılar, sıralamada bulunduklarını konuma göre para ödülü kazanırlar.

Nimo Tvde Sözleşmeli Yayıncı Olarak Para Kazanmak

Nimo.tv bünyesinde bulunan yayıncıları düzenli olarak takip eder ve yayıncıların izlenme ile aldıkları bağış tutarlarının istatistiklerini incelerler. Bu istatistikler sonrası düzenli şekilde yüksek izlenmeye sahip yayıncılara sözleşmeli yayıncı olma teklifi sunarlar. Genellikle 1 yıllık yapılan bu sözleşmeye göre, yayıncının sözleşmede belirtilen aylık yayın yapma saatini doldurduğu ve aynı miktarda izlenmeye devam ettiği sürece aylık olarak belli tutar da maaş alacağı belirtilir. Sözleşmeli yayıncı olmaya hak kazanan yayıncıların izleyicilerden herhangi bir sanal hediye almasa bile alacağı net bir maaş vardır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Nimo Tvden Para Çekme

Nimo tvden nasıl para kazanılır öğrendiniz ve yayınlara başladınız ve belirli bir izleyici sayısına ulaştınız. Aldığınız sanal hediyeler ve nimo.tv nin size hediye ettiği ödüller de bayağı arttı diyelim. Peki bu tutarları nasıl çekebiliriz? Maalesef nimo.tv kazandığınız tutarları banka hesabınıza direkt aktarmıyor. Kazandığınız bu tutarları çekebilmek için kendinize bir payooner hesabı açmanız ve bunu hesabınıza bağlamanız gerekiyor. Kazandığınız tutarları da payooner hesabınıza çekerek banka hesaplarınıza havale veya eft olarak aktarabiliyorsunuz.

Daha fazla içerik için Haber kategorimizi inceleyebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Sosyal İçerik üreten, bilgi ve eğlence odaklı viral internet sitesi.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.