Anne kedi tarafından saldırıya uğrayan Sevda Demirel’in damarları patladı

16.05.2022
176
Anne kedi tarafından saldırıya uğrayan Sevda Demirel’in damarları patladı
Modelistlik Kursu

Anne kedi tarafından saldırıya uğrayan Sevda Demirel’in damarları patladı

Eski manken Sevda Demirel komşusunun kedisinin saldırısına uğradı. Demirel’e ilk müdahale eve gelen sağlık ekipleri tarafından yapıldı. Eski manken Demirel’in ayağına dikiş atıldı.

Sevda Demirel’e komşusunun yeni anne olmuş kedisi saldırdı. Demirel, vücudunun bazı bölgelerindeki izleri ve yaraları gösteren görüntüleri de sosyal medya hesabı üzerinden sevenleriyle paylaştı.

 

Yaralara Dikiş Atıldı

Sevda Demirel komşusunun anne kedisinin saldırdığını söyleyerek “Anne kedi saldırdı. İnanılmaz canım acıyor. Ayak damarlarımı patlattı” dedi. Anne kedinin yavrularını koruma amacıyla içgüdüsel saldırmasının sonrasında, ayakları adeta kan gölüne dönen Demirel, hemen durumu sağlık ekiplerine bildirerek yardım istedi. Ünlü mankenin evine gelen sağlık çalışanları ilk müdahaleyi evde yaptı. Sağlık ekibi Demirel’in ayaklarında açılan yerlerine dikiş attı. O SADECE YAVRULARINI KORUMAK İSTEDİ”

Demirel olayın sonrasında yaptığı paylaşımda bu cümlelere yer verdi: “Sevgili arkadaşlar bana anne kedi saldırdı. Sadece yavrularına bakma istediğim için ama ben ona asla kızmıyorum. O sadece yavrularını korumak istedi. Bazı kadınlar bebeklerini çöpe atarken kedilerden öğrenmeleri gereken çok şey var”

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ve açıklamalarla magazin gündeminden düşmeyen Demirel, vatandaşların merak konusu haline geldi. İşte Sevda Demirel hakkında merak edilenler. Ünlü mankenin hayatı ve biyografisi. Sevda Demirel kimdir?

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

 

Sevda Demirel kimdir?

 

28 Nisan 1972 yılında Almanya’nın Langen kentinde dünyaya gelen aslen Gaziantepli olan Demirel 1,78 cm boyundadır.

S. Demirel ünlü türk mankendir aynı zamanda şarkıcı, sinema oyuncusu ve program sunuculuğu gibi birçok meslek yapmıştır.

 

 

 

Almanya’da lise yıllarında basketbol takımında oynayan Demirel, 16 yaşındayken anne ve babasının boşanması üzerine aynı yıl İstanbul’a gelerek mankenlik yapmaya karar verdi.

 

Kuzey Irak da dahil olmak üzere birçok farklı bölgede 8 yıl boyunca sahnelerde şarkıcılık yaptı. Birkaç farklı filmde görev aldı. 1996 senesinde Salih Güney ve Engin Koç gibi isimlerle birlikte “Otostop” filminin başrolünü üstlendi.

 

Silikonlarının patlaması ve İki Kere Kiki adlı programda Hande Ataizi’ye vurduğu tokat gibi sansasyonel olaylarla gündeme boma gibi düşen Demirel, Sevda Gibi (2002 yılında), Sus (2005 yılında) ve Uyanma Vakti (2007 yılında) gibi albümleri vardır.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.