MasterChef’te Mehmet yalçınkaya’nın yerine Arda Türkmen mi geliyor?

14.05.2022
176
MasterChef’te Mehmet yalçınkaya’nın yerine Arda Türkmen mi geliyor?
Modelistlik Kursu

MasterChef’te Mehmet yalçınkaya’nın yerine Arda Türkmen mi geliyor?

Maaşını az bulduğu için Acun Ilıcalı’ya resti çektiği düşünülen Mehmet Yalçınkaya’nın MasterChef’in yeni sezonunda olmayacağı, yerine Arda Türkmen’in getirileceği iddia edildi. Türkmen’in haftalık 55 bin TL gibi bir ücret alacağı da en çok konuşulanlar arasında.

TV8 ekranlarının en çok izlenen yarışmalarından biri olan MasterChef Türkiye’nin Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna’dan oluşan üçlü jüri kadrosunda bazı olaylar yaşandığı ileri sürüldü.

 

SİVRİOĞLU’NUN MAAŞINI ÖĞRENİNCE RAHATSIZ OLMUŞTU

Yalçınkaya’nın geçtiğimiz dönemde Sivrioğlu’nun maaşını dolar üzerinden aldığını öğrenince Acun Ilıcalı’ya tepkisini koyduğunu ve yarışmadan ayrılmak istediği öne sürülmüştü. Yalçınkaya ve Ilıcalı konuyla ilgili açıklama yapmazken Sivrioğlu, “Ekmeğimizi, derdimizi, emeğimizi bölüşmüşüz yıllarca. Hayatı dolar, lira, dedikodu, yalan olanların anlamasını beklememek lazım. Kardeşimdir gerisi laf-ı güzaf” demişti.

MEHMET YALÇINKAYA YERİNE ARDA TÜRKMEN GELİYOR

Sosyal medyada yer alan iddialara göre Yalçınkaya, MasterChef’in yeni sezonunda yer almayacak. İddialara göre Acun Medya bu süreç içerisinde Fatih Tutak, Ömür Akkor, Refika Birgül, CZN Burak ve Arda Türkmen gibi önemli isimlerle görüştü. Bu Görüşmelerin sonucunda ise Arda Türkmen ile anlaşma sağlandı.

55 BİN LİRA KAZANACAK

Yalçınkaya’nın yerine gelecek olan ünlü chef Arda Türkmen’in haftalık 45 bin ila 55 bin lira civarında  bir ücret alacağı da en çok konuşulanlar arasında yer alıyor.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Arda Türkmen Kimdir?

1975 yılında İstanbul’da doğmuştur.

Lise öğrenimini Saint Benoit Fransız Lisesi’nde tamamlayan Türkmen, üniversite öğrenimini Bilgi Üniversitesi’nde çift ana dal yaparak İşletme ve Sahne Gösteri Sanatları bölümlerinden mezun olarak bitirmiştir.

Üniversite hayatı süresince birçok farklı konser organizasyonunda yer alan Türkmen, işletmecilik deneyimleride tecribe etmiştir.

 

2003 yılının bitimine doğru kurduğu Roka Davet adlı catering firması ile bir çok başarılı organizasyonun yiyecek – içecek işlerini ve aynı zamanda Türkiye’ye gelen bir çok yabancı yıldızın özel yemekleri için en çok tercih edilen markalar arasında yer almıştır. 2012 yılında kurucusu olduğu RokaDavet’i satan Türkmen,2021 yılı itibariyle Arda’nın Mutfağı programı, 11’inci sezonuyla Türk televizyon tarihinin en uzun süren yemek programı unvanının sahibi olmuştur.  Arda ile Omuz Omuza programı yine aynı kanalda beraber gösterime devam etmektedir.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.