Loreal İnfallible Concealer Kapatıcı ve Kapatıcı Nasıl Kullanılır?

26.06.2019
134
Loreal İnfallible Concealer Kapatıcı ve Kapatıcı Nasıl Kullanılır?
Modelistlik Kursu

Bu Loreal İnfallible kapatıcı ile ilgili yazımızda sizlere Loreal İnfallible kapatıcı renkleri, concealer nedir, Loreal İnfallible kapatıcı nasıl kullanılır gibi sorularınızı yanıtlayacağız.Loreal İnfallible Concealer Kapatıcı, cilt kusurlarının önüne geçebilmeniz artık çok kolay. Cildinizde kötü görünüm yaratan sivilce izlerinden, lekelere kadar her şeyi yok etme özelliğine sahip ürünle tanışmanızı istiyoruz. Loreal infallible concealer kapatıcı. Yüksek kapatıcı özelliğine sahip olduğundan dolayı son dönemde bayanların favorilerinden biri olma başarısına sahip.

Dünyanın En İyi Kapatıcısının Muadili Hangisi? Loreal mi? Revolution mu?🤷🏻‍♀️🖤

Öyle ki çok zor kapanacağı düşünülen bölgelerin bile kapanarak pürüzsüz bir güzellik sergilemesine yardımcı oluyor. Kendinizde beğenmediğiniz her ne varsa anında gizlemeniz oldukça kolay oluyor. Üstelik cildinize zarar veren hiçbir olumsuz etkisi de yok. Bu sayede ürünü gönül rahatlığıyla kullanarak güzelliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Tüm yüze rahatlıkla uygulanabilen bir üründür. İşte; Loreal İnfallible Concealer Kapatıcı

Concealer Nedir?

Concealer, Türkçe içerisinde “kapatıcı” ismi ile bilinen ve birçok markanın ürün skalası içerisinde farklı tonları bulunan bir makyaj ürünüdür. Concealer nereye sürülür dediğimizde ise genellikle göz altlarındaki morlukları kapatmak amacıyla kullanılır. Bunun yanında yüzünüzdeki renk eşitsizliklerini onarmak amacıyla fondöten kullanımından sonra ya da önce kullananlar da bulunmaktadır.Concealer nasıl sürülür sorusunun cevabı ise hangi tür concealer satın aldığınızda gizlidir. Buna göre kalem şeklinde stick kapatıcılar ya da sıvı şeklinde olanlar bulunur. Yüzünüzün belirli bölgelerine sürdükten sonra bir fırça ya da sünger yardımı ile doğal bir görüntü elde edene dek yaymanız gerekir. Böylece yüzünüz her anlamda kusursuz görüntüye ulaşır.

Loreal İnfallible Concealer Kapatıcı 

Üstelik ürünü cildinize sürdükten sonra bozulma gibi istenmeyen durumlarla karşı karşıya kalmazsınız. Kapatıcının en güzel yanlarından birisi de tüm gün boyunca cildinizde kalıyor olmasıdır. Kalıcı yönü olduğundan dolayı kapatıcıyı tekrar tekrar yüzünüze sürmenize gerek kalmaz. En popüler kapatıcılardan biri olma özelliğine sahip Loreal İnfallible Concealer Kapatıcıyla artık kışkırtıcı güzelliğinizi dış dünyaya çıkartmanız zor olmayacak. Üstelik ürünün kullanımı da bir o kadar kolay denilebilir. Yüzünüz suyla temas ettiğinde bile çıkmayan kalıcılığa sahiptir.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Loreal Infallible Kapatıcı Renkleri

L’oreal, oldukça kullanılmakta olan kaliteli ve tercih edilebilir bir marka olarak oldukça dikkat çeken bir kapatıcı olan Infallible kapatıcıları piyasaya sürmüştür. Bu anlamda Infallible kapatıcı, su geçirmez ve ayrıca kalıcı bir ürün olmasının yanında oldukça doğal bir görünüm sunmaktadır. Aynı şekilde bu kapatıcının, tüm yüze uygulanarak oldukça hoş ve sade bir görünüm elde edileceği de bilinmektedir.L’oreal kapatıcıları arasından öne çıkan bu ürün, 9 farklı renk bulundurmaktadır ve bu sebeple de her farklı renk tonu için ideal bir kapatıcı rengi sunabilmektedir. Bununla birlikte L’oreal Infallible kapatıcı fiyatı günümüzde 200 TL’dir.

Loreal İnfallible Concealer Kapatıcı
Loreal İnfallible Concealer Kapatıcı

Loreal İnfallible Concealer Kapatıcı, makyaj sevenlerin üzerine düştüğü ürünlerden biri olarak karşımıza çıkan Loreal İnfallible Concealer Kapatıcı ,  sadece ülkemizde değil Avrupa’da bile ses getirmeyi başarmıştır. Üstelik ünlü youtuberlar bile kapatıcıyı kullanmış ve memnuniyetlerini dile getirmişlerdir. Tek seferde kullanılsa bile yüksek kapatıcılık özelliğini ön plana çıkarabiliyor. Üstelik yüzünüzde föndöten gibi kullanabiliyorsunuz. Çizgilere dolmayan, gün boyu sabit kalan kapatıcınızla artık güzelliğinizi sergilemeye başlayacaksınız.

Pürüzsüz Cilt, Doğal Sonuç

Makyaj yaparken doğallığın dışına çıkmamak herkesin en çok istediği şeylerden birisidir. Bazı ürünler ne yazık ki çok fazla abartı görünmenize zemin hazırlayabiliyor. Bu yüzden dolayıdır ki çoğu kişi kapatıcı kullanırken bile birtakım endişeler duyabiliyor. Bundan böyle cildinize kapatıcı kullanırken bile doğal görüntünüzden asla taviz vermeyeceksiniz. Kapatıcının diğerlerine oranla ön plana çıkan artı yönlerinden birisi de tüm yüze uygulanabiliyor olmasıdır. Böyle bir olumlu sonucu veriyor olmasından dolayı da kadınların artık makyaj çantalarında olmazsa olmazlarından biri haline geldi. Loreal İnfallible Concealer Kapatıcı  sürmeden önce ve sürdükten sonra resim çekilerek arada ki farkı çok net bir şekilde görmeye başlayabilirsiniz.

Pürüzsüz Cilt, Doğal Sonuç
Pürüzsüz Cilt, Doğal Sonuç

Koyu Göz Altı Renklerini Kapatıyor

Gözaltı morluğu, olduğunuzdan daha fazla yaşlı görünmenize neden olacak durumlar arasındadır. Çoğu kişi göz altı morluğundan şikayetçidir. Ne kadar makyaj yaparsanız yapın, göz altında ki morluk geçmediği zaman istediğiniz kusursuz görünüme ulaşamazsınız. Fakat tüm bu şikayetlerinizi ortadan kaldırmaya yardımcı olacak muhteşem bir ürünle tanışmaya hazır olun. Şimdiye kadar kullandığınız kapatıcılarınız varsa çöpe atın. Çünkü rakiplerine taş çıkartan bir ürün olarak karşımıza çıkan Loreal İnfallible Concealer Kapatıcıyla göz altı morluklarınızdan bile saniyeler içerisinde kurtulmanız mümkün oluyor. Üstelik çok koyu göz altı renklerinin bile kapatılmasına yardımcı olur. Sadece bununla sınırlı kalmayarak cildinizde renk eşitsizlikleri varsa da tek ton yapar. Böylelikle güzelliğinize güzellik katmış olursunuz.

Koyu Göz Altı Renklerini Kapatıyor
Koyu Göz Altı Renklerini Kapatıyor

Sivilce ve Lekeleri Kapatır

Yüzünüzde haddinden fazla leke ve sivilce izleri olabilir. Yüksek kapatıcı özelliğe sahip olan ürün sayesinde tüm bunları da gizlemeniz mümkündür. Harika bir ten makyajınız olsun istiyorsanız o halde yapmanız gereken ise ürünü kullanmanız olacaktır. Sivilce izlerini anında kapatarak yüzünüzde bebeksi görünümün ortaya çıkmasına yardımcı olur. Aynı zamanda tüm ciltte çok kolay şekilde dağılma özelliğine sahiptir. Üstelik ciltte dağılma yarattıkça incelen bir formüle sahiptir.

Sivilce ve Lekeleri Kapatır v
Sivilce ve Lekeleri Kapatır

Loreal İnfallible Concealer Kapatıcı  Nasıl Kullanılır?

Loreal İnfallible Concealer Kapatıcı nasıl kullanılır? Bu kapatıcının kullanımı oldukça basittir. Her bayan bu ürünü cildi için sorunsuz bir şekilde kullanabilir. Fakat ürünü özel fırçasıyla bir şekilde kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Bu sayede fırçasıyla kullandığınız takdirde yüzünüzün her bir yerine aynı eşit orantıda dağılmasını sağlamış olursunuz. Ürünün fırçası da kadınlarımıza zahmetsiz bir makyaj yaptıracak şekilde ayarlanmıştır. Hem büyük hem de geniş oluşundan dolayı kapatıcıyı tek seferde yüzünüze çok kolay sürebilmektesiniz.

Loreal infallible concealer kapatıcı kullanımı bir çok kadın tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Bu yöntem ile pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Loreal infallible concealer Kapatıcı Nasıl Kullanılır yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.Bu Loreal İnfallible kapatıcı ile ilgili yazımızda sizlere Loreal İnfallible kapatıcı renkleri, concealer nedir, Loreal İnfallible kapatıcı nasıl kullanılır gibi sorularınızı yanıtladık.

Çay Ağacı Yağının Cilde Faydaları adlı makalemize de göz atmanızı öneririz.

Loreal İnfallible Concealer ürünü burdan inceleyebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

  1. müge dedi ki:

    Sanırım şu ana kadar en iyi concealer kapatıcı olarak bildiğim tek ürün bu. Loreal’in ürünlerine zaten bayılıyordum ama bu concealer bir başka. Göz altı morluklar, sivilceler, cilt lekeleri ve çilleri bir güzel kapatabilme etkisi söz konusu. Özellikle de, sivilcelerin yanı sıra göz altına verdiği etki çok hoşuma gidiyor. Bence kesinlikle sizlerde kullanın tavsiye edeiyorum.