Farmasi Dudak Dolgunlaştırıcı Ürün İncelemesi

27.05.2019
334
Farmasi Dudak Dolgunlaştırıcı Ürün İncelemesi
Modelistlik Kursu

Farmasi dudak dolgunlaştırıcı herkes tarafından merak edilen bir ürün. Bu yazımızda sizlere farmasi dudak dolgunlaştırıcı kullananlar ve yorumları, farmasi lip plumper, lip plumper nedir? Bu sorularınızı cevaplandıracağız.

Ama önce Farmasi markasını tanıyalım. Dr. Cevdet Tuna tarafından kurulan bir Türk sağlık, ilaç ve kozmetik markası olan Farmasi, ilk başta Tan Ecza Deposu olarak kuruldu. Dr. Cevdet Tuna, Almanya Goethe Enstitüsü’nde tıp eğitimi aldı ve sonra Türkiye’ye döndü. 14 bin eczacı müşteriye hizmet veren Farmasi, kendisine özgü birçok farklı formül geliştirdi.

1985 yılında ise Dr. Cevdet Tuna’nın oğlu Hakan Tuna, likit ürünler üreterek sektöre girdi. Ayrıca ihracatta Tan-Alize Kozmetik olarak faaliyet göstermeye başladı. 2003 yılında Hakan Tuna tarafından Farmasi markası kuruldu. 2010 yılında doğrudan satış sistemine geçen marka ayrıca ihracatta birinci oldu. Üstelik doğrudan satış alanında, ülkemizde büyük başarılar gösterdi.

Farmasi dudak dolgunlaştırıcı ürününü son zamanlarda çok sık duymaya başladım. Farmasi dudak dolgunlaştırıcı kullanıcı yorumlarını inceleyerek sizler için bir ürün incelemesi yapmak istedim. Sonuç olarak Farmasi dudak dolgunlaştırıcı blog yazısı hazırlamaya karar verdim. Keyifli okumalar dilerim.

Farmasi Markası Hakkında

Farmasi markasının kurucusu Dr. Cevdet Tuna, ülkemizdeki ilk ağrı kesici hapı, yanık merhemini, öksürük şurubu ve öksürük tabletlerini formülize etmiştir. İlaç sektörüne ve kozmetik sektörüne imzasını atmıştır. Farmasi, ilaç ve kozmetik sektöründe faaliyet gösteren, network satış sistemi ile istihdam sağlayan yerli bir markadır. Farmasi laboratuvarlarında üretilen kozmetik ürünleri, cilt bakım yağları ve kremler çevre dostudur. Yüksek standartlar ve yüksek kalite prensibiyle üretilen bu ürünler ayrıca uluslararası alanda sertifikalı formüllere sahiptir.

Makyaj, cilt bakımı, saç bakımı, parfüm, cilt bakım yağları, doğal bileşenli ürünler, kişisel bakım ürünleri, temizlik ürünleri ve gıda takviyesi gibi geniş bir ürün skalası bulunan Farmasi, her geçen gün kendine has formüller geliştirmektedir.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

İnsan ve Çevre Dostu Ürünler Farmasi’de!

Üretim tesisleri ve laboratuvarlarında son teknolojik ürünleri kullanan Farmasi markasının hiçbir kozmetik ürünü bir koruyucu madde olan paraben ve SLS içermez. Ayrıca Farmasi markalı hiçbir ürün triclosan ve ağır metaller içermez. Tüm kozmetik ürünleri, dermatolojik olarak test edilmiştir ve GMP standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

Farmasi kozmetik ürünlerinde, nesli tükenmeye yüz tutan hiçbir bitki ya da genetiği değiştirilmiş bitkiler kesinlikle kullanılmaz. Üstelik Farmasi kozmetik ürünlerinde hiçbir hayvansal madde yoktur ve ürünler, hayvanlar üzerinde kesinlikle test edilmez. Ürünlerin hiçbirinde formaldehit, fitalat ya da fosfat gibi zararlı kimyasallar bulunmaz. Ürünlerinin tamamı vegan ve vejeteryandır. Çevre dostu kozmetik ürünler, insan sağlığı ile dosttur. Bu özellikler benim için çok pozitif ve birçok kişi için de öyle olduğunu biliyorum.

Lip Plumper Nedir?

Lip Plumper Nedir?

Lip Plumper Nedir?

Lip plumper, günümüzde en çok araştırılan dudak bakım ürünleri arasındadır. Pek çok markanın ürettiği ve Türkçesi dudak dolgunlaştırıcı olan bu ürün, adından da anlaşılabileceği üzere dudakların dolgun gözükmesini sağlamaktadır. Lip plumper nedir sorusuna yanıt arayan bireyler, bu ürünlerin pek çoğunda mentol olduğunu ve bu sayede dudakların büyük görünmesini sağladığını bilmelidir.

Lip plumper kullanarak dudaklarının daha dolgun gözükmesini isteyen bireyler, ruj sürtmeden 10 dakika önce bu dolgunlaştırıcı ürünü uygulamalı ve bekleme süresinin ardından ruj sürmelidir. Bu sayede dudaklar daha dolgun ve pürüzsüz görünecek ve bu sayede dudaklar ruj ile çok daha ideal bir görüntüye kavuşacaktır.

Dudak Dolgunlaştırıcı Nedir?

Kadınlar dolgun ve tatlı görünen hacimli dudaklara sahip olmak için her şeyi yapar. Ancak, ne yazık ki hepimiz bu lüksün tadını çıkaramıyoruz. Bazılarımız, ince dudaklarımızı doldurmak için başka araçlara güvenmek zorundayız.

Angelina Jolie’nin sahip olduğu dudaklara kim sahip olmak istemez! Bu çılgınlığı gören birçok marka, dudaklarınızın daha dolgun hale geldiğini ve ayrıca kuruluk ve dudakların kararması gibi diğer sorunları iyileştiren, farklı dudak ürünlerini piyasaya sürmeye başladı. Bu ürünlerden bazılarında doğal malzemeler kullanılıyor ve bu nedenle denemek için güvenli.

Bir dudak dolgunlaştırıcısı, dudaklarınıza dolgun bir etki verdiği bilinen bir kozmetik ürünüdür. Genellikle krem ​​veya normal dudak parlatıcısı şeklinde piyasada bulunur. Dudak dolgunlaştırıcıları farklı renklerde de mevcuttur, böylece bunları ruj veya dudak parlatıcısı olarak kullanabilirsiniz.

Bu dudak dolgunlaştırıcı kozmetik ürünleri, dudaklarınızın daha dolgun ve hacimli görünmesini sağlayan bileşenler içerir. Ayrıca, ruj olarak kullanılacak olan dudak dolgunlaştırıcı ürünler, dudaklarınıza ışıltı vermek için ışıltılı bir bileşen içerir.

Dudak dolgunlaştırıcısını uyguladığınızda, genellikle yanma ve batma hissi yaşarsınız. Bu tahriş, dudaklarınızdaki kan akışını arttırdığı bilinen kimyasal tahriş edici maddelerin varlığından kaynaklanmaktadır. Sonuç olarak, dudaklarınız hacimli görünür ve dolgunlaşır. Farklı dudak dolgunlaştırıcı ürün formüllerinde bulunan bu tahriş edici maddelerin miktarları değişiklik gösterir.

Bazı dudak dolgunlaştırıcıları ise hidrasyon mekanizması ile çalışır. Bu tür ürünlerdeki bileşenler, dudaklarınıza nemi çeker ve bu nedenle dudaklarınızı hacimli hale getirir ve taze bir görünüm sağlar.

https://www.youtube.com/watch?v=jv50qHlh4M8

Farmasi Dudak Dolgunlaştırıcı Nasıl Kullanılır?

Farmasi Lip Plumper nedir, bu dudak dolgunlaştırıcı ürünü, estetik hiçbir müdahale olmadan, bıçak altına yatmadan, iğne ya da botoks gibi kimyasal müdahaleler olmadan doğal yollardan dudaklarınıza hacim kazandırır. Dudak bakımı ve dolgun dudaklar için kullanılır.

Farmasi dudak dolgunlaştırıcı kullananlar bu üründen oldukça memnun. Farmasi dudak dolgunlaştırıcı yorumları genel olarak pozitif yöndedir. Çevre ve doğa dostu olan Farmasi ürünleri, insan sağlığına zarar vermez. Bu özellikler benim açımdan bu markayı tercih etme sebebimdir.

Farmasi dudak dolgunlaştırıcı ruj, dudakların daha bakımlı, pürüzsüz ve hacimli görünmesi amacıyla formüle edilmiştir. Yapışkan ve ıslak hissi vermeyen Farmasi Lip Plumper dudak dolgunlaştırıcı, likit mat rujlar kategorisindeki iddialı bir üründür.

Farmasi Lip Plumper dudak dolgunlaştırıcıyı kullanmadan önce dudaklarınıza peeling uygularsanız çok daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Temiz ve kuru dudaklara bu ruju sürün ve 5 dakika bekleyin. Dilerseniz bu parlak ve ışıltılı ruju dudaklarınızda bırakabilirsiniz. Dilerseniz ilk katı sürdükten birkaç dakika sonra ikinci katı sürebilir ve 5 dakika bekletebilirsiniz. Ya da 5 dakika bekledikten sonra bu parlatıcı ruju silip yerine kendi rujunuzu sürebilirsiniz. Sabah ve akşam en az iki kez bu ruju sürün ve dolgun dudaklarınızla büyüleyici görünmeye başlayın!

Dudaklarınıza doğal bir ışıltı ve parlaklık kazandıran bu parlatıcı ruj, hafif pembe ve dolgun görüntüsüyle mucizeler yaratır. Fakat en iyi sonucu almak için sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez düzenli olarak kullanmanız gerekir.

farmasi dudak dolgunlaştırıcı

Farmasi Dudak Dolgunlaştırıcı İşe Yarıyor mu?

İnce, kuru, çatlamış, doğal pembeliğini ve ışıltısını kaybetmiş dudaklar birçok kadının korkulu rüyasıdır. Özellikle dolgun ve cazibeli dudaklara sahip olmak ise her kadının istisnasız hayalidir! Bu yüzden her yeni gün piyasaya, birçok farklı dudak dolgunlaştırıcı ruj ve dudak dolgunlaştırıcı parlatıcı ürün çıkıyor. Bu ürünlerin birçoğunun içinde kan dolaşımını hızlandıran, cildi ve dudakları yoğun bir biçimde tahriş eden ve zarar veren maddeler bulunuyor.

İşte Farmasi bu klasik dudak dolgunlaştırıcı kozmetik ürün prensibini tamamen yıkmış görünüyor. Ürünü aldım ve bizzat kullandım. Alt dudağım dolgun olmasına rağmen, üst dudağım alt dudağıma nazaran daha inceydi. Gerçekten de bu ürün 15 günlük kullanım sonunda dudaklarımı belirgin bir şekilde dolgunlaştırdı ve hacim kazandırdı. Fakat üründen elbette mucizeler beklememek gerekiyor.

Genel anlamda hacim kazandıran ve dolgunlaştıran bir ürün. Fakat botoks etkisinin olmadığını da belirtelim. Çünkü içinde dudakların şişmesini sağlayan nane, biber yağı gibi yağlar çok az miktarda bulunuyor. Bu maddelerin yoğun kullanılması durumunda ise dudaklarda alerjik reaksiyonlar ya da tahriş olabilir. Farmasi bu noktada yine insan sağlığını önceleyen bir karar vermiş ve bence kesinlikle doğru olanı yapmış.

farmasi dudak dolgunlaştırıcı fiyat

Farmasi Dudak Dolgunlaştırıcı Fiyatı

Farmasi Lip Plumper dudak dolgunlaştırıcı rujun 2019 piyasa fiyatı 25 TL’dir. Piyasadaki muadillerine göre, etkisini ve işlevlerine göre fiyatının çok uygun olduğunu söyleyebilirim. Bence bu ürüne kesinlikle bir şans vermelisiniz!

Farmasi Dudak Dolgunlaştırıcı Yorum

Farmasi markasının en çok satılan ürünlerinden biri de Farmasi dudak dolgunlaştırıcıdır. Farmasi dudak dolgunlaştırıcı kullananların yorumlarını sizlerle paylaşacağız. Dudaklarının çok daha dolgun görünmesini isteyen bireyler, Farmasi dudak dolgunlaştırıcı yorum konusu üzerine araştırma yaparak kullanıcıların deneyimlerini okumak istemektedir. Bu noktada bilinmesi gerekir ki, Farmasi markasının dudak dolgunlaştırıcı ürünü tüm beklentileri karşılaşmakta ve bağlamda pek çok olumlu yorum almaktadır.

Farmasi dudak dolgunlaştırıcı kullananlar, bu ürünün dudakları dolgunlaştırmakla kalmadığını, ayrıca dudakların nemlenmesini, ferah hissetmesini ve buna ek olarak dudakların pürüzsüz bir hal aldığını açıkça belirtmektedir. Ruj sürmeden önce kullanıldığı zamanda da rujun daha hoş görünmesinin sağlandığı söylenmektedir. Kısacası, bu ürün vadettiğini karşılaması sayesinde en sevilen Farmasi ürünleri arasındadır.

Bu yazımızda sizlerle farmasi dudak dolgunlaştırıcı hakkında farmasi dudak dolgunlaştırıcı kullananlar ve farmasi dudak dolgunlaştırıcı yorumları, lip plumper nedir gibi bilgileri paylaştık.

İlginizi çekebilecek içerik: Bronzer nedir? Bronzer nasıl kullanılır?

Yeni videolarımızı takip etmek için bizi YouTube de takip edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

  1. muradiye dedi ki:

    Dudaklarım çok ince olduğu için tercih ettiğim bir ürün oldu. Genel anlamda işe yarıyor ama çok da beklenti yaratmasın arkadaşlar. Anlık bir etki yaratıyor bence uzun süreli dolgunluk olmuyor. Bunun yerine naneyi kaynatıp şeker ile dudak balmı hazırlayın ve dudağa sürün daha çok işe yarıyor. Ama uğraşmak istemeyenler yine de bu ürünü tercih edebilir.