Kaan Yıldırım Kimdir? Kaan Yıldırım Biyografisi

17.01.2022
355
Kaan Yıldırım Kimdir? Kaan Yıldırım Biyografisi
Modelistlik Kursu

Kamera karşısına ilk kez Kayıp isimli diziyle geçen Kaan Yıldırım kimdir, Kaan Yıldırım biyografisi ile sizlerleyiz.

İlk olarak izleyicinin ilgini Ulan İstanbul dizisi ile topladı. Şimdilerde Hekimoğlu dizisinde de uzman nörolog Mehmet Ali olarak karşımıza çıkmaktadır. Peki, Kaan Yıldırım, kimdir, Kaan Yıldırım kaç yaşındadır? İşte Kaan Yıldırım ile ilgili merak edilenler.

Kısaca Kaan Yıldırım Kimdir? 

24 Aralık 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiş olan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Kaan Yıldırım, İngiltere Londra Brunel Üniversitesi pazarlama bölümünden mezun olmuş daha sonrasında ise Başkent iletişim bilimleri akademisinde oyunculuk eğitimleri almıştır. Başarıları ile kısa zamanda yükselen Kaan Yıldırım, ekranlara ilk defa Kayıp dizisi ile merhaba demiş bu dizide Kadir karakterine hayat vermiştir.

Başarılı oyuncunun asıl çıkışı ise Ulan İstanbul dizisinde Erkan Kolçak Köstendil, Uğur Polat, Şebnem Bozoklu gibi ünlü isimlerinde bir arada olduğu dizide yer alması ile gerçekleştirilmiştir. Ezgi Eyüboğlu ile başrol oynadığı Adı Mutluluk dizisinde de Batu Değirmenci karakterini canlandıran ünlü oyuncu rol arkadaşı Ezgi Eyüpoğlu ile büyük bir aşk yaşamış 14 Mayıs 2016 tarihinde de dünya evine girmişlerdir ancak bu aşk 26 Haziran 2019 tarihinde büyük bir yıkım ile sonuçlanmış ve boşanma kararı aldıklarını açıklamışlardır. Uzun bir aradan sonra 2021 yılında başarılı şarkıcı Hadise ile uzun bir süre aşk yaşayan Kaan Yıldırım çıkan olaylar sonucunda Hadise ile de yollarını ayırmıştır.

Kaan Yıldırım Kaç Yaşında

Kaan Yıldırım Kaç Yaşında?

Kaan Yıldırım Kaç Yaşındadır?

Kaan Yıldırım 1986 yılının 24 Aralık tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2022 yılı itibari ile 36 yaşındadır.

Kaan Yıldırım Nereli

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu isim aslen İstanbulludur.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Kaan Yıldırım Eğitim Hayatı

İngiltere’deki Londra Brunel Üniversitesinden mezun olmuştur. Pazarlama bölümü okumuştur. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk üzerine eğitim almıştır.

Kaan Yıldırım Oyunculuk Kariyeri Nasıl Başladı?

Kaan Yıldırım kimdir dediğimizde anlatmaya oyunculuk hayatına ‘Kayıp’ dizisi ile başladığını söyleyerek başlayabiliriz. Kayıp dizisinde yer alan Kadir karakterini canlandırarak kariyerine başlayan Kaan Yıldırım, kariyerinin asıl ivmesini başrollerinde Uğur Polat, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Şebnem Bozoklu’nun yer aldığı ‘Ulan İstanbul’ isimli dizisiyle yakalamıştır.

2015’de Ezgi Eyüboğlu ile başrolünü üstlendiği  ‘Adı Mutluluk’ isimli yaz dizisinde Batu Değirmenci karakterini canlandırmıştır. 2016’da ‘Kalbim Yangın Yeri’ isimli dizide Volkan karakteri ile ekranlara çıkarken, 2017’de ‘Klavye Delikanlıları’ dizisinde rol aldı.

14 Mayıs 2016’da Ezgi Eyüboğlu ile Esma Sultan Yalısı’nda hayatını birleştirmiştir. 26 Haziran 2019 tarihinde boşanmışlardır.

Kaan Yıldırım Hekimoğlu

Kaan Yıldırım Hekimoğlu Dizisi

2019 yılında başlayan Hekimoğlu dizisinde Ateş’in ekibinde uzman nörolog Mehmet Ali olarak rol alan Kaan yıldırım her zaman Ateş’i en çok eleştiren kişidir. İnkar ediyor olsa da ekipten Ateş’e en çok benzeyen Mehmet Ali’dir. Mehmet Ali, İstanbul’un fakir mahallelerinden birinde, kolay olmayan şartlarda büyümüştür.

Her zaman sınıf atlamak ve bir daha eski mahallesine dönmemek için çaba sarf etmektedir. Görünüşüne ekipteki herkesten daha çok özen gösterir. Hırslı ve çalışkandır ama bazen hırsından dolayı yetenekleri geri kalabilir. Sabırsız bir kişiliğe sahiptir. Ateş’ten hoşlanmasa da bir doktor olarak Ateş’e hayranlık duyar.

Farkında olmadan bazı zamanlarda onu taklit eder. Ateş onun geçmişiyle arasına koymaya çalıştığı mesafenin farkındadır. Hassas noktasını kullanarak onu manipüle eder.

Kaan Yıldırım Aşk hayatı

Kaan Yıldırım 2016 yılında Ezgi Eyüboğlu ile evlendikten sonra Haziran 2019’da boşanmışlardır. Son zamanlarda ise şarkıcı Hadise’nin kendisine olan ilanı aşkından magazin medyası sıklıkla bahsetmektedir.

Sosyal medyada Hadise’nin kendisine ilanı aşkından sonra paylaşımları ile adeta ilişkilerini duyuran Hadise, The Notebook filminden bir replik ile söylentileri iyice büyütmüştür. Kaan Yıldırım Hadise aşkı böylece başladı.

Kaan Yıldırım Hadise

Hadise Kaan Yıldırım Ayrıldı Mı?

2021 yılında başarılı şarkıcı Hadise ile uzun bir süre aşk yaşayan Kaan Yıldırım çıkan olaylar sonucunda Hadise ile de yollarını ayırmıştır. Başarılı ismin şuan Çağla Şikel ile birlikte olduğu iddia edilmektedir.

Kaan Yıldırım İnstagram

Kaan Yıldırım İnstagram

Kaan Yıldırım İnstagram Hesabı

Başarıları ve aşk hayatı ile adından sıklıkla söz ettiren Kaan Yıldırım, sosyal medya platformlarında da geniş kitleler tarafından takip edilmektedir. Başarılı oyuncunun İnstagram platformunda 1M takipçisi bulunuyor.

Böylece Kaan Yıldırım kimdir? Kaan Yıldırım Kaç Yaşındadır? konulu yazımızın sonuna geldik. Kendisini Hekimoğlu dizisi ile takip etmeye ve bilgileri her zaman güncellemeye devam edeceğiz. Kaan yıldırım biyografisi gibi diğer biyografiler için Sosyolo’dan ayrılmayın.

Timuçin Esen Kimdir?
Okan Yalabık Kimdir?
Nur Fettahoğlu Kimdir?

YAZAR BİLGİSİ
İzmir'de Bilgisayar destekli muhasebe ve netsis öğretmeniyim. Fotoğraf çekmekten ve doğa gezintilerinden hoşlanırım. Papatya en sevdiğim çiçektir. Boş zamanlarında öğretmenlik mesleği ile alakalı kendini geliştirerek, makale yazarlığı konusunda çalışmalar yürütmekteyim. Özellikle oyuncuların ekranların arkasındaki yaşantılarını anlamayı ve anlatmayı seviyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.