Reklamlar
Oyuncular

Kaan Yıldırım Kimdir? Kaan Yıldırım Biyografisi

Reklamlar

Kamera karşısına ilk kez Kayıp isimli diziyle geçen Kaan Yıldırım kimdir, Kaan Yıldırım biyografisi ile sizlerleyiz.

İlk olarak izleyicinin ilgini Ulan İstanbul dizisi ile topladı. Şimdilerde Hekimoğlu dizisinde de uzman nörolog Mehmet Ali olarak karşımıza çıkmaktadır. Peki, Kaan Yıldırım, kimdir, kaç yaşındadır? İşte Kaan Yıldırım ile ilgili merak edilenler.

Kaan Yıldırım Kaç Yaşındadır?

Kaan Yıldırım 1986 yılının 24 Aralık tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Kaan Yıldırım Eğitim Hayatı

İngiltere’deki Londra Brunel Üniversitesinden mezun olmuştur. Pazarlama bölümü okumuştur. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk üzerine eğitim almıştır.

Reklamlar

Kaan Yıldırım Oyunculuk Kariyeri Nasıl Başladı?

Kaan Yıldırım kimdir dediğimizde anlatmaya oyunculuk hayatına ‘Kayıp’ dizisi ile başladığını söyleyerek başlayabiliriz. Kayıp dizisinde yer alan Kadir karakterini canlandırarak kariyerine başlayan Kaan Yıldırım, kariyerinin asıl ivmesini başrollerinde Uğur Polat, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Şebnem Bozoklu’nun yer aldığı ‘Ulan İstanbul’ isimli dizisiyle yakalamıştır.

2015’de Ezgi Eyüboğlu ile başrolünü üstlendiği  ‘Adı Mutluluk’ isimli yaz dizisinde Batu Değirmenci karakterini canlandırmıştır. 2016’da ‘Kalbim Yangın Yeri’ isimli dizide Volkan karakteri ile ekranlara çıkarken, 2017’de ‘Klavye Delikanlıları’ dizisinde rol aldı.

14 Mayıs 2016’da Ezgi Eyüboğlu ile Esma Sultan Yalısı’nda hayatını birleştirmiştir. 26 Haziran 2019 tarihinde boşanmışlardır.

Kaan Yıldırım Hekimoğlu

Kaan Yıldırım Hekimoğlu Dizisi

2019 yılında başlayan Hekimoğlu dizisinde Ateş’in ekibinde uzman nörolog Mehmet Ali olarak rol alan Kaan yıldırım her zaman Ateş’i en çok eleştiren kişidir. İnkar ediyor olsa da ekipten Ateş’e en çok benzeyen Mehmet Ali’dir. Mehmet Ali, İstanbul’un fakir mahallelerinden birinde, kolay olmayan şartlarda büyümüştür.

Reklamlar

Her zaman sınıf atlamak ve bir daha eski mahallesine dönmemek için çaba sarf etmektedir. Görünüşüne ekipteki herkesten daha çok özen gösterir. Hırslı ve çalışkandır ama bazen hırsından dolayı yetenekleri geri kalabilir. Sabırsız bir kişiliğe sahiptir. Ateş’ten hoşlanmasa da bir doktor olarak Ateş’e hayranlık duyar.

Farkında olmadan bazı zamanlarda onu taklit eder. Ateş onun geçmişiyle arasına koymaya çalıştığı mesafenin farkındadır. Hassas noktasını kullanarak onu manipüle eder.

Kaan Yıldırım Aşk hayatı

Kaan Yıldırım 2016 yılında Ezgi Eyüboğlu ile evlendikten sonra Haziran 2019’da boşanmışlardır. Son zamanlarda ise şarkıcı Hadise’nin kendisine olan ilanı aşkından magazin medyası sıklıkla bahsetmektedir.

Sosyal medyada Hadise’nin kendisine ilanı aşkından sonra paylaşımları ile adeta ilişkilerini duyuran Hadise, The Notebook filminden bir replik ile söylentileri iyice büyütmüştür. Kaan Yıldırım Hadise aşkı böylece başladı.

Kaan Yıldırım Hadise

Böylece Kaan Yıldırım kimdir konulu yazımızın sonuna geldik. Kendisini Hekimoğlu disizi ile takip etmeye ve bilgileri her zaman güncellemeye devam edeceğiz. Kaan yıldırım biyografisi gibi diğer biyogradiler için Sosyolo’dan ayrılmayın.

Timuçin Esen Kimdir?
Okan Yalabık Kimdir?
Nur Fettahoğlu Kimdir?

Reklamlar

İlknur Gülhan

İzmir'de Bilgisayar destekli muhasebe ve netsis öğretmeniyim. Fotoğraf çekmekten ve doğa gezintilerinden hoşlanırım. Papatya en sevdiğim çiçektir. Boş zamanlarında öğretmenlik mesleği ile alakalı kendini geliştirerek, makale yazarlığı konusunda çalışmalar yürütmekteyim. Özellikle oyuncuların ekranların arkasındaki yaşantılarını anlamayı ve anlatmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu