Başak Dizer Doğum Yaptı ! Kurt Bebek Babasının Kopyası !

16.04.2022
207
Başak Dizer Doğum Yaptı ! Kurt Bebek Babasının Kopyası !
Modelistlik Kursu

Başak Dizer Doğum Yaptı ! Kurt Bebek Sonunda Dünyaya Geldi ! Bebeklerinin dünyaya gelmesine çok az bir vakit kalmışken Başak Dizer Tatlıtuğ’dan sıcak sıcak hamilelik pozları gelmişti. Hamileliğinin son aylarında olan Dizer farklı mekanlarda ve farklı kombin ile kameranın karşısına geçti.2016 yılında yurt dışında nikah masasına oturan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çiftini bebek heyecanı bir hayli sarmıştı.  8,5 aylık hamile olan Dizer, sosyal medya hesabından takipçilerini heyecanlandıran paylaşımlar yapmıştı.

İşte büyük gün geldi çattı ve Başak Dizer bebeğini dünyaya getirdi !

Doğumuna çok az bir vakit kalmışken kamera karşısına geçen Dize paylaştığı hamilelik fotoğraflarıyla beğeni toplamıştı. Onu takip eden ünlülerin çoğu fotoğraflarının altına yorum yaptı. Fotoğraflarını ‘Seni beklerken…’ Notu düşen dizer 857 bin takipçisinde beğeni ve yorum Yağmıştı.

Başak Dizer Doğum Yaptı ! Bebeklerine Kurt Adını Verecekler!

Başak Dizer Doğum Yaptı ! Kurt Bebek Sonunda Dünyaya Geldi ! 2014 Yılında Kurt Seyit ve Şura’nın setinde aşk yaşamaya başlayan çift, çocuklarına diziden esinlenerek Kurt Efe adını koymaya karar verdi. Oğullarına neden kurt adını verdikleri konusunda açıklama yapan Tatlıtuğ  ‘Evet çocuğumuzun adını Kurt koyacağız. Birçok Türk destanında adı geçiyor. Hayvanları akretiplerini de araştırdım. Kurt öğretici, tek eşli, aile kuran, güçlü bir karakter olduğu için oğlumuza kurt adını koymaya karar verdik’ açıklamalarında bulundu.

Yeniköy’deki bir mekana girerken objektiflere yakalanan 45 yaşındaki stil danışmanı, hayli heyecanlı ve neşeliydi. Sağlığının yerinde olduğunu söyleyen Başak Dizer Tatlıtuğ ‘İyiyim ve heyecanlıyız’ dedi.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer bebeklerini sağlıkla kucağına almak için günleri iple çekmeye başladılar. Hamileliğinin 9.ayında olan güzel modacı iyice ortaya çıkan göbeği ile ilk defa kameralara takıldı. Bu ay sonu bebekleri Kurt Efe’yi kucağına alma heyecanı yaşayan dizer, kendisinin ve bebeğinin sağlığı hakkında konuştu.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Başak Dizer kendinin ve oğlunun sağlığının gayet yerinde olduğunu ve her şeyin yolunda olduğunu söyledi.

Başak Dizer Doğum Yaptı ! Kurt Bebek Sonunda Dünyaya Geldi ! Karnı iyice belirginleşen ve doğuma günler kala Dizer kameraların karşısına geçerek hamile çekimi yaptırmıştı. Fotoğraflarda çeşitli aksesuar, kombin ve mekan kullanan oyuncu bu fotoğraflarını sosyal medyasında takipçilerinin beğenisine sunmuştu.

Dizer’in heyecanını paylaştığı fotoğraflarına Müge Boz, Meriç Aral, Cansu Tosun ve Nilgün Belgün gibi isimlerden yorum yağmıştı.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.