Hadise ve Mehmet Dinçerler’in Düğününe Damga Vuran Detay! Davetlileri Görüntü Almamalı İçin Tek Tek Uyarmışlar

01.05.2022
195
Hadise ve Mehmet Dinçerler’in Düğününe Damga Vuran Detay! Davetlileri Görüntü Almamalı İçin Tek Tek Uyarmışlar
Modelistlik Kursu

Hadise ve Mehmet Dinçerler’in Düğününe Damga Vuran Detay! Davetlileri Görüntü Almamalı İçin Tek Tek Uyarmışlar

 

Ünlü şarkıcı Hadise ve nişanlısı Mehmet Dinçerler dün akşam saatlerinde Çırağan Sarayı’nda dünya evine girdiler. Davetlilere tek tek uyarı yapılarak görüntü almamaları hususunda uyarılarda bulunuldu. Basın mensupları tarafından hiçbir görüntü alınamayan düğünün içeriği hakkında neredeyse hiçbir şey bilinmiyor. Bu konuda çok titiz davranan ünlü çift davetlileri de kesin bir dille uyardı.

 

Salon görevlileri ve iki tarafın aileleri tarafından düğüne katılanlara görüntü almamalarına dair uyarılarda bulundular. Ünlü şarkıcı Hadise, uzun süreden bu yana beraber olduğu ve nişanlandığı iş adamı Mehmet Dinçerler ile dün akşam Çırağan Sarayı’nda hayatlarını birleştirdiler. Ünlü çiftin düğünü basına kapalı bir şekilde gerçekleşti.

Düğüne Damga Vuran Detay

 

Ünlü sanatçı Hadise ve Mehmet Dinçerler’in Çırağan Sarayı’ndaki düğününe davetlilere yapılan uyarılar magazin gündemine damga vurdu. Snob Magazin’in yapmış olduğu habere göre düğüne katılan davetlilerden düğünde görüntü almamaları talep edildi. Basına ve magazine hiçbir görüntü sızdırmayan ünlü çift herkes tarafından şaşkınlıkla karşılandı. İki tarafın ailesi de görüntü verilmesini istememesi üzerine yapılan tüm çabalar boşa çıkmayarak basına hiçbir görüntü sızmadı.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

 

Çırağan Salonu yetkilileri tarafından bu konuda çok titiz ve özenli olmuşlardır. Bu sayede asla hiçbir görüntü yakalamayan magazin gazetecileri olayın şokunu atlatamamış durumdalar. Sosyal medya gündemi bu olayı konuşarak adeta ikiye bölündü. Bir kısım “Hadise ne gerek vardı sizin mutluluğunuzla bizler mutlu oluyoruz” derken diğer bir taraf ise “Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti iyi yapmışlar rahat rahat evlenmişler” yorumlarını bıraktılar.

 

Düğüne Damga Vuran Detay

 

Ünlü şarkıcı Hadise ve Mehmet Dinçerler’in düğününe ise davetlilere karşı yapılan uyarılar damga vurdu. Sno Magazin’in yapmış olduğu habere göre düğüne katılan davetlilerden düğünde görüntü almamaları talep edildi. Söylenilene göre düğüne katılan davetlilerin yalnızca iki tarafın aileleri olduğu iddia ediliyor. Yakın çevre ve arkadaşlarını davet etmeyen ünlü çift ikinci bir düğünü yapacak mı magazin gündemi tarafından merak konusu olmuş durumda. İleriki günlerde ünlü çiftten bir açıklama gelecek mi bizleri takip ederek bu sayfadan tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.