Oğuzhan Koç’a Ulaşmak İsteyen Kişinin Attığı Mesaj Ümit Erdim’i Kızdırdı: Bizi bu üslupsuzluk bitirecek

29.04.2022
89
Oğuzhan Koç’a Ulaşmak İsteyen Kişinin Attığı Mesaj Ümit Erdim’i Kızdırdı: Bizi bu üslupsuzluk bitirecek
Modelistlik Kursu

Oğuzhan Koç’a Ulaşmak İsteyen Kişinin Attığı Mesaj Ümit Erdim’i Kızdırdı: Bizi bu üslupsuzluk bitirecek

 

Oğuzhan Koç’a Ulaşmak İsteyen Kişinin Attığı Mesaj Erdim’i Kızdırdı: Bizi bu üslupsuzluk bitirecek ! Ünlü oyuncu Demet Özdemir ve ünlü sanatçı Oğuzhan Koç’un pilotluğunu yapan Erdim, sosyal medya platformu İnstagram hesabından kendisine gelen bir mesajla adeta sinir küpüne döndü. Takipçisi tarafından gelen mesajın içeriğinde çalıştığı firmanın mini bir konser düzenleyeceğini bu sebeple Oğuzhan Koç’a ulaşmak isteyen kişi, Erdim’e yönelik “İstersen sen de katılabilirsin. Beleş barbekü partimizden yararlanırsın” sözlerini dile getirdi.

Bu sözlerin ardından Ümit Erdim çok kızdı. Erdim ise bu mesajı ifşa ederek “Bizi bu kalitesizlik, bu üslupsuzluk bitirecek. Samimiyet kavramının gerçekten yanlış anlıyoruz” ifadelerine yer verdi. Geçtiğimiz aylarda Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un pilotluğunu yapmasıyla gündeme gelen Ümit Erdim, sosyal medya platformu İnstagram hesabından kendisine gelen bir mesajı paylaşarak ifşa etti.

 

“Oğuzhan’a Ulaşmaya Çalışıyoruz”

 

Ünlü sanatçı Oğuzhan Koç ile iletişime geçmeye çalışan takipçisi, Ümit Erdim’e gönderdiği mesajda “ Ümit selamlar, Oğuzhan Koç’a ulaşmak istiyoruz. Fabrika pikniğimizde kendisinden mini bir konser talebimiz olacak. Yardımcı olabilir misin?” diye sordu.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

 

Üslubuna Çok Sinirlendi

 

Takipçisi tarafından Ümit Erdim’e gelen mesajın devamında ise “İstersen sen de katılabilirsin. Beleş barbekü partimizden yararlanırsın” sözlerini söyledi. Bu sözlerin ardında çok sinirlenen Ümit Erdim takipçisinin mesajını İnstagram hikaye bölümünde paylaştı. Erdim’in paylaşımının ardın sosyal medyada çok konuşulan konular arasında girdi. Magazin sayfaların çok konuşulan bu konu için sosyal medya takipçileri adeta ikiye ayrıldı. Bir grup “Aslında kötü niyetli söylememiş, bu kadar kızacak ne var” derken diğer bir grup ise “Ümit sonuna kadar haklı herşeyin bir adabı var” yorumlarını yaptılar.

 

“Bizi Bu Kalitesizlik Bitirecek!”

 

Takipçisi tarafından gelen mesaj karşısında çok sinirlenen Erdim, takipçisinin mesajına tepki göstererek “Bizi bu kalitesizlik, bu üslupsuzluk bitirecek. Samimiyet kavramını gerçekten yanlış anlıyoruz” ifadelerini kullandı. Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir’in pilotluğunu yaptığı söylenilen Ümit Erdim, takipçisinden gelen küçük düşürücü mesajı tüm takipçileriyle paylaşarak ifşa etti. Bu olay karşısında sinirlerine hakim olamayarak takipçisini kınadı.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.