Farmasi Winter Beauty Cilt Bakım Paketi

26.06.2019
414
Farmasi Winter Beauty Cilt Bakım Paketi
Modelistlik Kursu

Farmasi winter beauty cilt bakım, kişilerin önemsemesi gereken konuların başında cilt bakımı gelmektedir. Cildimiz hassas bir yapıya sahip olduğu için dış etkenlerden çok çabuk etkilenir. Bu nedenle de özel bir bakıma ihtiyaç duyar. Cildinizin bakımını ihmal ettiğiniz taktirde cilt dokunuzun özelliğini yitirdiğini ve canınızı acıtan tahrişlerin baş gösterdiğini göreceksiniz. Bu gibi olumsuzluklarla karşılaşmamak için günlük olarak cilt bakımınızı yapmaya ve cildinizin en ihtiyaç duyduğu nemi kazandırmaya özen göstermelisiniz. Cilt bakımı her zaman önemsenmesi gereken bir konu olsa da özellikle zorlu hava şartlarına maruz kaldığımız kış aylarında bu bakım daha fazla önem kazanmaya başlar.

Kış ayının zorlu hava şartlarından ve olumsuz etkilerinden korunmak için Farmasi firmasının piyasaya sürdüğü Farmasi winter beauty cilt bakım seti tam size göre bir üründür.  Farmasi winter beauty cilt bakım seti içinde 2 adet el kremi ve 2 adet dudak balmı bulunmaktadır. Bu cilt bakım seti, kışın olumsuz etkilerinden cildinizi koruyarak cildinizi nemli ve bakımlı bir hale getirir. Zorlu kış şartlarında ve çetin geçen kış aylarında en önemli cildimiz zarar görmektedir.

Ani, sıcaklık değişimlerine ayak uydurmaya çalışan cildimiz kış aylarında daha fazla kurumaktadır. Esnekliği azalan cildimiz kuruyarak çatlıyor ve nemsiz kalıyor. Cildinizde oluşan bu sorunları gidermek için Farmasi winter beauty cilt bakım setinden faydalanabilirsiniz. Setin içinde bulunan 2 adet el kremi ve 2 adet dudak balmı, süt, bal ve kiraz çiçeği içeriklerine sahiptir. Setin içinde bulunan balmlar dudak, yüz ve ciltte bulunan tüm kuru yerlerde kullanılabilmektedir. Süt, bal ve kiraz çiçeği özlü el kremi ise hızlı emilen bir formüle sahiptir.

Farmasi Winter Beauty Cilt Bakım Seti İçeriği

Bu mükemmel set cildinizin en iyi arkadaşı olacak ve ani değişen hava şartlarına karşı cildinizi koruyacağı için cildinizde mevcutta var olan nemli ve elastik yapı bozulmamış olacaktır. Farmasi winter beauty cilt bakım seti düzenli bir şekilde kullanıldığı taktirde ciltteki kaybolan nem geri kazanılarak her zaman bakımlı görünmek mümkündür. Ürün seti 2 adet el bakım kremi ve 2 adet dudak balmından oluşmaktadır. El kremleri içerikleri sayesinde soğuk havalarda en fazla zarar gören ellerinizin yumuşak kalmasını ve korunmasını sağlayacaktır. Setin diğer ürünleri olan dudak balmları ise dudakların yanı sıra, vücuttaki kuruyup sertleşen bölgelerde gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Farmasi Winter Beauty Cilt Bakım Seti İçeriği
Farmasi Winter Beauty Cilt Bakım Seti İçeriği

Farmasi Winter Beauty Cilt Bakım Seti Faydaları

Ürün setinde yer alan el ve dudak kremi ürünleri, özel formüllerle geliştirilmiş başarılı ürünlerdir. Hem ev işlerinden etkilenen ellerimiz, hem de dış etkenlere bağlı olarak soğuktan çatlayan ellerimizi bu durumdan koruyacak nem deposu el kremi kesinlikle Farmasi Winter Beauty olacaktır. Cilt üzerinde koruyucu bir bariyer oluşturarak negatif tehlikelere karşı hem ellerinizi hem de dudaklarınızı yüksek vitamin ve mineral yükü ile koruyacaktır. İçeriğinde bulunan süt, bal ve kiraz çiçeği özleri sayesinde zengin kalsiyum ve mineral içeriğe sahiptir.

Cilt bakımı günümüzde hem kadınlar, hem de erkekler tarafından önemsenmektedir. Özellikle insanlar yaşlanmanın etkilerini azaltmak için birçok yöntem denemektedirler. İnsanların bu beklentileri karşısında kozmetik firmaları da bu konuda bir Pazar oluşturmuşlardır. Bu Pazar içinde her bütçeye uygun ürünler ortaya çıksa da bu ürünlerin tamamının beklentileri karşıladığını söylemek mümkün değildir. İnsan cildi hassas bir yapıya sahip olduğu için dış etkiler karşısında çabuk etkilenmektedir. Bu nedenle de özel bakıma ihtiyacı vardır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Bu durumu göz önünde bulunduran Farmasi firması farklı bir ürün ortaya çıkarmıştır. Farmasi Winter Beauty el bakım kremi olarak adlandırılan bu ürün, insanların gerek evlerinde gerekse iş yerlerinde rahatlıkla kullanabilecekleri tasarıma sahip bir ambalaj ile satışa sunulmuştur. Hem kadınlar, hem de erkekler için oldukça önemli olan ve bakımının ihmal edilmesi durumunda cilt dokusu zaman içinde özelliğini yitirecek ve estetik açıdan da can sıkıcı olabilecek tahriş oluşumları meydana getirecektir. Cildin zarar görmemesi, cildin nem ihtiyacının karşılanması ve özellikle zorlu hava koşullarından olumsuz etkilenmemesi için kokusuyla da insanları etkileyen Farmasi Winter Beauty el bakım kremi geliştirilmiştir.

Farmasi Winter Beauty Cilt Bakım Seti Faydaları
Farmasi Winter Beauty Cilt Bakım Seti Faydaları

Farmasi Winter Beauty El Kremi Faydaları

 • Ellerin nemlendirilmesi, çatlakların önüne geçilmesi açısından beklentileri karşılayacak standartlarda satışa sunulmuştur,
 • Ürünün ambalajının ergonomik olması nedeniyle çantanızda fazla yer kaplamayacağı için her yere yanınızda götürebilirsiniz.
 • Ellerin nemlendirilmesinin yanı sıra sertliğini de alarak yumuşamasını sağlar,
 • Farklı ürünlerde kullanım sonrası yaşanan yağlı hissi bu üründe yaşanmayacaktır,
 • Cilt tarafından hızlı bir şekilde emildiği için sık kullanımlarda dahi olumsuzluklarla karşılaşılmamaktadır,
 • Ürün doğal malzemelerden yapıldığı için, kimyasalların olumsuz etkilerinin önüne geçecektir.
Farmasi Winter Beauty El Kremi Faydaları
Farmasi Winter Beauty El Kremi Faydaları

Farmasi Winter Beauty El Kremi Özelliği Nedir?

Gümüş grisi ambalaj tasarımı ile karşımıza çıkan Farmasi Winter Beauty el kremi, el bakımı için olmazsa olmaz tüm olumlu etkilere sahiptir. Ellerinizin tüm gün boyunca koruma altında olmasını sağlar. Kremin en sevilen özelliği elleri sürekli yumuşak tutuyor olmasıdır. Ürün, süt ve bal kokusunun muhteşem karışımını hissetmenizi sağlayacak şekilde formüle edilmiştir. Yanınızdan hiç ayırmak istemeyeceğiniz Farmasi Winter Beauty el kremi çantanızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz boyutlarda bir ambalaja sahiptir.

Ürün gün içinde ihtiyaç duyulduğu her an kullanılabilecek bir üründür. Özel formülü sayesinde ellerde çok kolay dağıldığından çok fazla ürün kullanmak zorunda kalmazsınız. Cilt tarafından hızlı bir şekilde emildiğinden ellerde yağlı hissi bırakmaz. Uzun süreli koruma sağladığından ellerin görünmez bir koruyucu bariyer ile kaplandığı hissini vermektedir. El bakımını ihmal etmek istemeyen ve bakımlı ve yumuşak ellere sahip olmak isteyenler için Farmasi Winter Beauty el kremi kullanımı tavsiye edilmektedir.

Farmasi Winter Beauty El Kremi Özelliği Nedir
Farmasi Winter Beauty El Kremi Özelliği Nedir

Kışlık Eczane Güzellik Bal Mı?

Cilt bakımı insanların hayatlarının her döneminde önemsedikleri konulardan biridir. Cilt katmanı deri tabakasından oluşur ve bu tabaka dış etkilere maruz kaldığı zaman bunu alt tabakalara iletir. Özellikle kış döneminde ortaya çıkan zorlu hava koşulları cildin daha fazla olumsuz etkilenmesine neden olur. Bu olumsuz etkilerin cilde olan etkisini azaltabilmek için koruyuculuğu yüksek cilt bakım ürünleri kullanılmalıdır. Bu aşamada cildi koruyan ve besleyen balm ürünler devreye girer. Farmasi Winter Beauty cilt bakım balmı tam da aradığınız özelliklere sahip ürünlerden biridir. Balm kelimesinin Türkçedeki karşılığı koyu kıvamlı olan, koruyuculuğu yüksek olan yağ anlamına gelmektedir. Farmasi Winter Beauty balmı içeriğindeki kiraz çiçeği özü sayesinde oldukça güzel bir kokuya sahiptir.

Farmasi Winter Beauty Cilt Bakım Özellikleri

 • Bu ürün sayesinde kış aylarının zorlu hava şartlarına karşı cildinizi koruma altına alabilirsiniz,
 • Küçük bir ambalaj içinde satışa sunulan bu ürünü sürekli olarak yanınızda taşıyabileceksiniz,
 • Çok amaçlı kullanım alanına sahip olduğu niçin oldukça avantajlı bir üründür,
 • Özellikle olumsuz koşullardan etkilenen dudaklar için uygun bir üründür. Bununla birlikte omuzlarda, ellerde, ayak topuklarında, eklem bölgelerinde, diz kapakları ve dirseklerde kullanıma uygundur,
 • Özellikle çok çabuk kuruyan ve çatlama ihtimali olan ayak topuklarında uzun süre etkili olacak bir koruma sağlar,
 • Ürün içeriğindeki kiraz çiçeği özütü sayesinde kiraz çiçeği kokusunu her an yanınızda hissedebileceksiniz.
 • Göz makyajı temizliğinde oldukça etkilidir,
 • Sertleşen tırnak etlerinin yumuşatılmasında etkilidir,
 • Göz makyajının daha parlak olmasını sağlar,
 • Özellikle soğuk kış günlerinde yatmadan önce tüm yüze uygulayarak maske gibi kullanabilirsiniz.
Farmasi Winter Beauty Cilt Bakım Balmı Özellikleri
Farmasi Winter Beauty Cilt Bakım Balmı Özellikleri

Farmasi winter beauty cilt bakım hakkında vereceğimiz bilgi bu kadardı. Uludağ Premium Cilt Bakım Spreyleri Ürün İncelemesi ve Cilt Tipi Belirleme Yöntemleri adlı yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Farmasi Winter Beauty ürününe göz atabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

 1. Sümeyye Nur dedi ki:

  Farlarının winter beauty kış paketini sipariş edip almıştım denemek için. Paketin içinde iki durak balmı iki krem mevcut. Islevlerine değinecek olursam, benim beklentimi karşılamadı arkadaslar. Kış paketi adı altında bir sempati yaratılmaya çalışılmış. kuru ciltli biri olduğum ve kışın dudaklarımın aşırı derecede çatlaması nedeniyle tercih ettim ama pek iyi gelmedi. Tavsiye etmem yani bunun yerine başka ürünler alın.