Cioman (Cihan Emre) Kimdir?

15.02.2022
138
Cioman (Cihan Emre) Kimdir?
Modelistlik Kursu

Cihan Emre, cioman kullanıcı adına sahip olmakla beraber genellikle sahip olduğu kullanıcı adıyla pek çok site üzerinden araştırılmaktadır. Günümüzde oldukça fazla tercih edilen ve geniş bir kitleye sahip olan TikTok uygulaması sayesinde adını duyurmayı başarmış olan Cihan Emre, içerik üreticisi olarak bilinmektedir. TikTok uygulaması üzerinden yaptığı paylaşımlar sonucunda bir kitleye sahip olmuştur ve çoğunlukla hayranları tarafından araştırılmaktadır.

Günümüzde milyonlarca kişi tarafından kullanılan ve oldukça sevilen TikTok, bireylerin çeşitli video paylaşımı yapabilmelerini sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Cihan Emre de cioman kullanıcı adı ile bu platform üzerinde dans, ağır çekim ve playback videoları sayesinde oldukça beğenilmektedir. Cihan Emre hayranları veya bu ismi ilk kez duyan bireyler, Cihan Emre hakkında pek çok bilgiyi daha araştırmaktadır. Bu bilgiler arasında ilişkisinin olup olmadığı, burcu, doğum tarihi gibi çeşitli konu başlıkları yer almaktadır.

Cioman Kimdir?

Tam adı Cihan Emre Erdoğan’dır. Adana doğumludur ve 5 Ocak 1998 tarihinde dünyaya gelmiştir. Şu an İstanbul‘da yaşıyor. 1.88 boyunda olan Cihan’ın kilosu 80 KG‘dır ve Oğlak burcudur. Çocukluk ve gençlik yıllarında futbol sporuna ilgi duymuş olması ile birlikte, Fenerbahçe’nin amatör takımlarında yer almıştır. Fakat yaşadığı bir sakatlık sonrasında amatör futbol kariyerine son vermiştir. Okul hayatına devam etme kararı alsa da lisede 3 yıl kadar sınıfta kalmıştır.

Cihan Emre (Cioman) Aslen Nerelidir?
Cihan Emre (Cioman) Aslen Nerelidir?

Cihan Emre (Cioman) Aslen Nerelidir?

Cihan Emre veya kullanıcı adı ile cioman, nereli olduğu konusunda fazlasıyla merak edilmektedir. Kendisine sorulan bu soru karşısında 1998 yılında Adana’da dünyaya geldiğini açıklamıştır. Adana’da dünyaya geldiğini açıklayan Cihan Emre, şu anda İstanbul’da yaşamına devam etmektedir.

Cihan Emre’nin Burcu, Boyu ve Kilosu

Cihan Emre’nin burcu, takipçileri tarafından merak edilen ve sıkça aratılan konu başlıkları arasında yer almaktadır. Cihan Emre’nin hangi yılda doğduğu bilinmektedir ancak günü bilinmediğinden ötürü bu kişinin burcu bilinmemektedir.

Cihan Emre hakkında merak edilen bir diğer konu ise boyu ve kilosudur. Bu soru karşısında 1.88 boyunda olduğunu ve 80 kg ağırlığında olduğunu ifade eden Cihan Emre, sahip olduğu bu kilo ve boy oranları neticesinde ideal bir vücut yapısına sahip olduğunu da kanıtlamaktadır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Cioman Ailesi

Ünlü fenomen, Adana’nın Seyhan ilçesinde bulunan Hadırlı köyünde doğmuştur. Fakat henüz 2 yaşındayken ailesi İstanbul’un Zeytinburnu ilçesine göç etmiştir. Fakat ailesi hakkında daha detaylı bilgiler bulunmamaktadır.

Cihan Emre’nin Sevgilisi

Cihan Emre’nin Sevgilisi

Cihan Emre’nin Sevgilisi Var Mı?

Cihan Emre’nin sevgilisi var mı sorusu, pek çok hayranı tarafından merak edilen ve sık sık incelenen sorular arasında bulunmaktadır. TikTok uygulaması üzerinden adını duyuran ve oldukça geniş bir kitleye hitap etmekte olan Cihan Emre, özel hayatı kapsamında da araştırılan konular arasına dahil olmaktadır.

Cihan Emre’ye ait olan başta TikTok olmak üzere diğer sosyal medyalarına bakıldığında Cansu Tekin ile görüştüğü bilinmektedir.

Cioman Sevgilisi

Ece Ronay ile yaşadığı aşk ile sıkça gündeme gelen Cioman ve Ece Ronay bir süre önce ayrılmışlardır. Bu ayrılık sonrası Ece Ronay başkası ile evlenirken, Cihan Emre Erdoğan’ın şu sıralar Cansu Tekin adlı bir instagram fenomeni ile birlikte olduğu bilinmektedir.

Ece Ronay Cioman

Cioman ve Ece Ronay uzun soluklu bir ilişkiden sonra ayrılma kararı almıştır. Ayrıldıktan sonra ikilinin çok sayıda kavgası olmuştur. Birbirlerine sürekli gönderme yapan eski sevgililer bir süre sonra durulmuştur.

Cihan Emre Sosyal Medya Hesapları

Cihan Emre Sosyal Medya Hesapları

Cihan Emre’nin Sosyal Medya Hesapları

Cihan Emre’nin Sosyal Medya Hesapları

TikTok uygulaması ile adını duyurmayı başaran isimler arasında yer alan Cihan Emre, aktif olarak kullandığı diğer sosyal medya hesaplarından da takip edilmektedir. Cihan Emre’ye ait olan 3 orijinal hesap bulunmaktadır: TikTok, İnstagram ve Youtube.
Cihan Emre Instagram, başlıca merak edilen sosyal medya hesapları arasında gelmektedir. Cihan Emre, kendisine ait olan İnstagram hesabını cioomann kullanıcı adı ile kullanmaya devam etmektedir. Toplamda 342 bin takipçiye sahip olan bu sosyal medya fenomeni, İnstagram hesabını da fazlasıyla aktif kullanmaktadır. Gönderiler kısmında 99 paylaşımı bulunmakta ve bunun yanı sıra Reels kısmında da birden fazla video paylaşımı bulunmaktadır.
Cihan Emre (Cioman) TikTok, başlıca takip edilen sosyal medya hesabıdır. Aslen burada adını duyuran Cihan Emre, TikTok üzerinden toplamda 1,2 milyon takipçiye sahiptir. Oldukça geniş bir kitleye sahip olan Cihan Emre, yaptığı paylaşımlara da 55 milyondan fazla beğeni almıştır.
Cihan Emre Youtube, yine bu isim hakkında takip edilmek istenen sosyal medya platformlarından birisidir. Video paylaşımlarını burada da tekrarlayan Cihan Emre, Youtube üzerinden 56 bin aboneye sahiptir. Emre’nin takipçileri, belirtilen bu sosyal medya hesapları sayesinde Cihan Emre’yi takip edebilmektedir.

Cioman Zorda

Youtube’da birden fazla şarkıyı seslendiren Cioman’ın ‘Zorda’ isimli şarkısının sözleri çok merak edilmişti. Sizler için işte o şarkı sözleri;

Yarınlarıma bak
Sen yoksun ama
İstemem üzülüp
Açıp da şarkılara
(…)

Çioman Affetmem Sözleri

Cioman’ın ‘Affetmem’ isimli şarkıyı kimin için söylendiği hala merak konusu halindedir. Affetmem şarkısının bir kısmını sizler için hazırladık;

Olmadı sorma ya
Sığındım o yaş duvarlara
Güvendim hep ben yalanlara
Olmadı..
(…)

Cioman Yak Beni Sözleri

Cioman Yak Beni Sözleri binlerce dinleyici tarafından aratılmıştır. İşte Yak Beni şarkı sözleri;

Bu gece yandı yanan
Kaç adım kaldı dudaklarına
Gururumu al yere çal yada tut beni
Geleyim duman gibi süzülerek kollarına sanaaa
(..)

Ayrıca, Damla Ahıskalı (Atesa) Kimdir? adlı yazımıza da göz atabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.