Reklamlar
Magazin

Cioman (Cihan Emre) Kimdir?

Reklamlar

Cihan Emre, cioman kullanıcı adına sahip olmakla beraber genellikle sahip olduğu kullanıcı adıyla pek çok site üzerinden araştırılmaktadır. Günümüzde oldukça fazla tercih edilen ve geniş bir kitleye sahip olan TikTok uygulaması sayesinde adını duyurmayı başarmış olan Cihan Emre, içerik üreticisi olarak bilinmektedir. TikTok uygulaması üzerinden yaptığı paylaşımlar sonucunda bir kitleye sahip olmuştur ve çoğunlukla hayranları tarafından araştırılmaktadır.

Günümüzde milyonlarca kişi tarafından kullanılan ve oldukça sevilen TikTok, bireylerin çeşitli video paylaşımı yapabilmelerini sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Cihan Emre de cioman kullanıcı adı ile bu platform üzerinde dans, ağır çekim ve playback videoları sayesinde oldukça beğenilmektedir. Cihan Emre hayranları veya bu ismi ilk kez duyan bireyler, Cihan Emre hakkında pek çok bilgiyi daha araştırmaktadır. Bu bilgiler arasında ilişkisinin olup olmadığı, burcu, doğum tarihi gibi çeşitli konu başlıkları yer almaktadır.

Cihan Emre (Cioman) Aslen Nerelidir?
Cihan Emre (Cioman) Aslen Nerelidir?

Cihan Emre (Cioman) Aslen Nerelidir?

Cihan Emre veya kullanıcı adı ile cioman, nereli olduğu konusunda fazlasıyla merak edilmektedir. Kendisine sorulan bu soru karşısında 1998 yılında Adana’da dünyaya geldiğini açıklamıştır. Adana’da dünyaya geldiğini açıklayan Cihan Emre, şu anda İstanbul’da yaşamına devam etmektedir.

Cihan Emre’nin Burcu, Boyu ve Kilosu

Cihan Emre’nin burcu, takipçileri tarafından merak edilen ve sıkça aratılan konu başlıkları arasında yer almaktadır. Cihan Emre’nin hangi yılda doğduğu bilinmektedir ancak günü bilinmediğinden ötürü bu kişinin burcu bilinmemektedir.

Reklamlar

Cihan Emre hakkında merak edilen bir diğer konu ise boyu ve kilosudur. Bu soru karşısında 1.88 boyunda olduğunu ve 80 kg ağırlığında olduğunu ifade eden Cihan Emre, sahip olduğu bu kilo ve boy oranları neticesinde ideal bir vücut yapısına sahip olduğunu da kanıtlamaktadır.

Cihan Emre’nin Sevgilisi Var Mı?
Cihan Emre’nin Sevgilisi Var Mı?

Cihan Emre’nin Sevgilisi Var Mı?

Cihan Emre’nin sevgilisi var mı sorusu, pek çok hayranı tarafından merak edilen ve sık sık incelenen sorular arasında bulunmaktadır. TikTok uygulaması üzerinden adını duyuran ve oldukça geniş bir kitleye hitap etmekte olan Cihan Emre, özel hayatı kapsamında da araştırılan konular arasına dahil olmaktadır.

Cihan Emre’ye ait olan başta TikTok olmak üzere diğer sosyal medyalarına bakıldığında sevgilisinin olmadığı tahmin edilmektedir. Bu konu hakkında herhangi bir açıklamada bulunmayan Cihan Emre, takipçileri tarafından merak edilmeye devam etmektedir.

Cihan Emre’nin Sosyal Medya Hesapları

Cihan Emre’nin Sosyal Medya Hesapları

TikTok uygulaması ile adını duyurmayı başaran isimler arasında yer alan Cihan Emre, aktif olarak kullandığı diğer sosyal medya hesaplarından da takip edilmektedir. Cihan Emre’ye ait olan 3 orijinal hesap bulunmaktadır: TikTok, İnstagram ve Youtube.
Cihan Emre Instagram, başlıca merak edilen sosyal medya hesapları arasında gelmektedir. Cihan Emre, kendisine ait olan İnstagram hesabını cioomann kullanıcı adı ile kullanmaya devam etmektedir. Toplamda 342 bin takipçiye sahip olan bu sosyal medya fenomeni, İnstagram hesabını da fazlasıyla aktif kullanmaktadır. Gönderiler kısmında 99 paylaşımı bulunmakta ve bunun yanı sıra Reels kısmında da birden fazla video paylaşımı bulunmaktadır.
Cihan Emre (Cioman) TikTok, başlıca takip edilen sosyal medya hesabıdır. Aslen burada adını duyuran Cihan Emre, TikTok üzerinden toplamda 1,2 milyon takipçiye sahiptir. Oldukça geniş bir kitleye sahip olan Cihan Emre, yaptığı paylaşımlara da 55 milyondan fazla beğeni almıştır.
Cihan Emre Youtube, yine bu isim hakkında takip edilmek istenen sosyal medya platformlarından birisidir. Video paylaşımlarını burada da tekrarlayan Cihan Emre, Youtube üzerinden 56 bin aboneye sahiptir. Emre’nin takipçileri, belirtilen bu sosyal medya hesapları sayesinde Cihan Emre’yi takip edebilmektedir.

Reklamlar

Ayrıca, Damla Ahıskalı (Atesa) Kimdir? adlı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Reklamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu