Reklamlar
Magazin

Ünlü Vine Fenomeni Aykut Elmas Kimdir?

Reklamlar İş makineleri operatörlük kursu

Çektiği kısa videoları ile insanları gülmekten öldüren Aykut Elmas, çok uzun yıllardan beri sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanarak fenomenliğini korumuştur. 7’den 70’e herkesin tanıdığı Aykut Elmas, gündem konularından, herkesi ilgilendiren komik olaylara kadar pek çok konulu kısa videolar yaparak herki güldürmeyi başarıyor. İzmir’de yaşayan ünlü fenomen, komik içerikli videoları ile oldukça büyük kitlelere ulaşmayı başardı ve sosyal medya hesaplarının takipçileri de bu durumu kanıtlar nitelikte. Onunla aynı anda bu işe başlayan herkes gündemden kaybolup giderken, o ilk gün ki hayran sevgi ve ilgisini korumaya devam etmektedir.

Pek çok ünlünün de yakından takip ettiği Aykut Elmas, hakkındaki bilgilerle de dikkat uyandırmaktadır. Son derece samimi, güler yüzlü ve içten olan Aykut Elmas, her geçen gün hız kesmeden farklı içerikli videolar paylaşmaya devam etmektedir. Vine çekimine Uğur Can Akgül ve İbrahim Göker ile öğrenci evinde başlayan Aykut Elmas, şimdilerde tek başına çektiği videolar ile ününü kaybetmeden işini yapmaya devam etmektedir. Son derece komik videoları ile gündemden çok uzun daha düşmeyecek olan Aykut Elmas, pandemi döneminde bile hiç durmadan gündemi yansıtan manidar ve komik videolar çekmeye devam etmektedir. Gelin bu şahane vine ustası insanı daha yakından tanıyalım.

Aykut Elmas Kaç Yaşında?
Aykut Elmas Kaç Yaşında?

Aykut Elmas Kaç Yaşında?

Halkla İlişkiler ve Tanıtım mezunu olan Aykut Elmas, çektiği kısa videolardaki karşımıza çıkan Aykut kadar gerçek hayatta da samimi. Güler yüzlülüğü her halinden belli olan bu sosyal medya komedyeni, yaşını da pek göstermemektedir. Kütahya’da 1991 senesinde dünyaya gelen Aykut Elmas 32 yaşındadır. Biraz öncede bahsettiğimiz gibi yaşını göstermeyen Aykut Elmas, memur bir babanın 2.çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Lise öğrenimini Kütahya’da tamamlayan bu genç fenomen, üniversite eğitimini de Ege Üniversitesinde bitirmiştir.

Aykut Elmas Aslen Nereli?

Lisans öğrenimini gördüğü öğrenci evinde Vine arkadaşlarıyla çektiği videolar sayesinde ün kazanan ünlü fenomen Aykut Elmas, doğma büyüme Kütahya’lıdır. Aslen Kütahyalı olup olmadığı bilinmeyen Aykut Elmas, şimdilerde İzmir’de yaşamaya devam etmektedir. İnsanları gülmekten kırdıran Aykut Elmas’ın aslen nereli olduğu bilinmese de insanların gönlüne taht kurduğu bilinen gerçekler arasında.

Reklamlar
Aykut Elmas Hangi Burç?
Aykut Elmas Hangi Burç?

Aykut Elmas Hangi Burç?

1991 senesinin 15 Şubat gününde dünyaya gelen Aykut Elmas, iyi ki dünyaya gelmiş dedirtiyor! Hız kesmeden video paylaşımına devam eden ünlü fenomen, onu takip edenleri gülmekten geçiriyor. Uzun yıllardan beri video paylaşımları ile gönüllere taht kurmuş olan Aykut Elmas, kova burcudur. Burcunun özelliklerini yansıttığını düşünen Aykut Elmas, güler yüzlülüğü ile de kendini sevdirmeyi başarıyor.

Aykut Elmas’ın Boyu ve Kilosu Kaç?

Kasları üzerine de çektiği videolarla gülmekten kırdıran Aykut Elmas, güncel bilgilere göre 60 kg olduğunu duyurmuştur. Yaptığı içerikler ile gülmekten kırdıran ünlü fenomenin boyunun da 1,66 olduğu bilinmektedir.

Aykut Elmas’ın Sevgilisi Var mı? Aşk Hayatı Hakkında Detaylar

Daha çok kariyeri ile ön plana çıkan Aykut Elmas’ın aşk hayatına dair çok fazla bilgi olmadığı biliniyor. Kendini tamamen işine odaklamış olan Aykut Elmas, yaptığı içeriklerde de sevgililik ile ilgili komik videolar paylaşmaktadır. Başarılı fenomenin gönül kapılarının şu anlık için kapalı olduğu bilinen gerçekler arasındayken, böyle bir konuda gelişme olduğu taktirde hayranları ile paylaşmaktan çekinmeyeceğini düşünüyoruz.

Aykut Elmas Filmi

Aykut Elmas daha önce, Olmadı Kaçarız ve Nasıl Yani filmlerinde rol almıştır.

Reklamlar

Aykut Elmas Doğum Günü

Sosyal medya fenomeni Aykut Elmas 15 Şubat 1991 doğumludur.

Aykut Elmas’ın Sosyal Medya Hesapları
Aykut Elmas’ın Sosyal Medya Hesapları

Aykut Elmas’ın Sosyal Medya Hesapları

Twitter’da “@onudabitirin” kullanıcı ismi ile aktif bir içerik akışı sağlayan ünlü fenomen Aykut Elmas, 2,1 milyon takipçisi ile 12,4 bin tweetini paylaşmaktadır. Hız kesmeden her geçen gün video paylaşımına devam eden Aykut Elmas, paylaştığı bu içerikler ile büyük beğeniler yakalamaktadır. Instagram’da “aykutelmas” kullanıcı adı ile paylaşım yapan ünlü fenomen burada da 6,5 milyon takipçiye sahiptir. Yaşamına İzmir’de devam eden Aykut Elmas’ın Instagram hesabında 991 paylaşımı varken, 342 kişiyi de takip ettiği bilinen gerçekler arasında.

Her gün video paylaşımı sağlayan ünlü Fenomen, hayranlarını güldürmeye doyamıyor. Paylaştığı gönderilerin yorum kısmından da göreceksiniz ki, Aykut Elmas hem duruşu hem de yaptığı paylaşımlar ile büyük bir sevgi görmektedir. Büyük kitlelere ulaşmayı başaran Aykut Elmas, yaptığı paylaşımların herkes tarafından paylaşılıyor olmasından da memnun. Son olarak ünlü fenomenin Youtube kanalından kısaca bahsetmek isteriz. Youtube kanalında 1,21 milyon takipçiye erişmiş olan Aykut Elmas, düzenli olarak bu kanalda da komik vinelerini paylaşmaktadır. İnanılmaz beğeni ve yorum alan Aykut Elmas, herkesin sevgilisi haline gelmiştir. Morali bozuk olanları bile güldürmeyi başaran ünlü fenomen, yıllarca ününü kaybetmediği gibi, gelecek yıllarda da bizi istisnasız güldürmeye devam edecektir.

Aykut Elmas İnstagram
Aykut Elmas İnstagram

Aykut Elmas İnstagram

Uzun yıllardır sosyal medyadan tanıdığımız, çektiği vine ve komik videoları ile yüzümüzü güldüren Aykut Elmas’ın İnstagram hesabında,6,7 M takipçisi bulunmaktadır.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca, Barış Murat Yağcı Kimdir? adlı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu