Reklamlar
Kremler

Clindoxyl Jel Krem Ne İşe Yarar?

Reklamlar İş makineleri operatörlük kursu

Clindoxyl Jel Krem yalnızca eczanelerde satılan ve sivilce sorunu ile karşı karşıya olanların kullandığı jel şeklinde kremdir. Clindoxyl Jel Krem doktorlar tarafından sivilce sorunu ile gelen hastalara reçete edilmektedir. Sivilce kremleri ile karşılaştırdığımızda Clindoxyl Jel Krem en çok kullanılan sivilce kremlerinden bir tanesidir. Bu krem Glaxo Smith Kline firması tarafından üretilmiştir. Clindoxyl Jel Krem yalnızca sivilce sorununda değil aynı zamanda siyah ve beyaz noktaların ve lekelerin giderilmesinde de kullanılmaktadır. Bu kadar etkili olmasının sebebi ise içerisinde barındırdığı etken maddelerdir. Jel formunda olan Clindoxyl Jel Krem 25 ve 50 gram olmak üzere iki farklı şekilde satılmaktadır. 

Clindoxyl Jel Krem antibiyotik özelliğe sahiptir. Bu nedenle hızlı sonuç vermektedir. Kısa sürede ciltteki sivilceler kurumakta ve yok olmaktadır. Aynı zamanda cildin tek bir tonda görünmesini de sağlayan bu krem bu sebeplerden dolayı oldukça tercih edilmektedir.

Clindoxyl Jel Krem klindoksik şeklinde okunmaktadır. Eczaneden satın alırken bu şekilde söylemeniz yeterlidir. Clindoxyl Jel Kremin sivilce alanında bilinen 5 eş değerli sivilce kremi bulunmaktadır. Fakat bunlardan hiçbiri Clindoxyl Jel Krem kadar etkili değildir.

[box type=”error” align=”” class=”” width=””]Sitemizde yer alan reçeteli veya reçetesiz tüm krem, merhem, sabun, jel ürünlerinin kullanımı için sadece doktorunuzun yönlendirmesini dikkate almanız önerilmektedir. Bilgisi geçen ürün/ürünlerin kullanımı tamamen kendi sorumluluğunuzdadır, kullanım neticesinde oluşabilecek herhangi bir sağlık sorununda sosyola.com sorumluluk kabul etmemektedir. [/box]

Reklamlar

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]Clindoxyl Jel Krem gibi faydalı kremler arasından derlediğimiz listeyi mutlaka inceleyin. Cilt sağlığınızı olumlu etkileyecek çözümleri sıraladık. [/box]

[pt_view id=”5d30a5a7i0″]

Clindoxyl Jel Krem Kullanımı Nasıldır?

Tüm sivilce kremlerinde olduğu gibi Clindoxyl Jel Kremde de masaj yoluyla cilde uygulanmaktadır. Kullanımı oldukça basittir. Yalnızca aşırı dozda kullanmamaya ve içerisindeki etken maddelere alerjiniz olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Clindoxyl Jel Kremin sürüleceği bölge öncelikle steril edilmelidir. Çünkü tedavi edilecek cildin temiz olması sonuçlar bakımından daha doğru olacaktır. Clindoxyl Jel Kremi ince bir tabaka halinde sürmeniz gerekmektedir. Ayrıca sürdüğünüz bölge parmaklarınızla hafifçe masaj yapmanız da fayda vardır. Clindoxyl Jel Kremi uyguladıktan sonra teninizin kremi emmesi için bir süre bekleyin.

Clindoxyl Jel Krem genel olarak geceleri sürülmektedir. Günde bir kere uygulanan kremi doktorunuz farklı şekilde kullanmanızı öneriyorsa doktorunuzun dediği dozda ve şekilde uygulamalısınız. Clindoxyl Jel Krem çok etkili olması sebebiyle etkisini hemen göstermektedir. Cildinizin Clindoxyl Jel Kremi emmesi gerekmektedir. Bir süre bekledikten sonra cilt hala Clindoxyl Jel Kremi emmediyse, bu fazla sürmüş olduğunuz anlamına gelmektedir. Clindoxyl Jel Kremi çok az sürmeniz bile etki etmesi açısından yeterlidir. Fazla sürmenize gerek yoktur. Tüm bu işlemler bittikten sonra ellerinizi bol su ile iyice yıkamalı ve durulamalısınız.

Reklamlar
Clindoxyl Jel Krem

Clindoxyl Jel Kremin Yan Etkileri

Clindoxyl Jel Krem dozunda kullanıldığı sürece herhangi bir yan etki göstermemektedir. Fakat genel olarak fazla kullanmanın sanki daha hızlı tedavi edeceği düşünülmektedir. Bu nedenle Clindoxyl Jel Kremi fazla uygulayanlar olabilir. Bu tarz durumlarda ise Clindoxyl Jel Kremin yan etki yapma ihtimali vardır. Bu yan etkiler şu şekilde kendini göstermektedir.

 • Karın bölgesinde meydana gelen ağrılar ve geçmeyen ishal (bu durum en ciddi yan etki olmakla birlikte hissedildiği anda doktora başvurulması gerekmektedir)
 • Clindoxyl Jel Kremi sürdükten sonra yanma hissi ve kızarıklık
 • Clindoxyl Jel Kremi sürdükten sonra ciltte tahriş
 • Cildinizde uyuşma
 • Sürüldüğü bölge için geçerli olmak üzere kaşıntı
 • Sürüldüğü bölgede yara oluşması
 • Tüylü bölgelere denk geldiğinde tüylerin beyazlaşma ve ağarmaya başlaması.

Clindoxyl Jel Kremin gündüz sürülmemesi gerekmektedir. Bunun sebebi güneş ışınlarının vereceği zarardır. Clindoxyl Jel Kremi sürerek gün ışığına çıkarsanız güneş yanıkları ve güneş lekeleri gibi istenmeyen sonuçlar ile karşılaşmanız muhtemeldir. Bu nedenle Clindoxyl Jel Kremi gece sürmeniz gerekmektedir. Dışarı çıkmayacağınızdan emin olduğunuz zamanlarda gündüzleri de kullanabilirsiniz.

Clindoxyl Jel Krem yan etkileri

Clindoxyl Jel Krem Ciltte Ne Kadar Süre Kalmalıdır?

Temiz cildinizi de Clindoxyl Jel Kremi uyguladıktan sonra cildinizin Clindoxyl Jel Kremi emdiğinden emin olun ve iki üç saat boyunca cildinizi yıkamayın. En az iki saat gibi bir sürenin sonunda uyguladığınız bölgeyi yıkayabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki Clindoxyl Jel Kremi elinize de bulaştığı için ellerizi mutlaka bol su ile iyice temizlemelisiniz.

Clindoxyl Jel Krem kullanmaya başladıktan bir süre sonra etki görmediğinizi düşünerek kremi bırakmayınız. Bu durumla karşılaşıldığında sabırla tedavi sürecinin bitmesi beklenmelidir. Unutulmamalıdır ki her şey de olduğu gibi Clindoxyl Jel Kremde de kişiden kişiye farklı sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle başkalarından duyduğunuz yorumların aynısının aynı süreçle ve aynı sürede sizde de olacağını düşünmeyin.

Clindoxyl Jel Krem Fiyatları Hakkında

Clindoxyl Jel Krem reçete ile satılmaktadır. Bu nedenle nereden alırsanız alın aynı fiyat ile alırsınız. Eczaneden reçetesiz de satın alabilirsiniz. Fakat her sağlık sorununda olduğu gibi cilt sorunlarında da sağlık oldukça önemlidir. Bu nedenle sivilce deyip geçmemelisiniz. Bu ilaçlarında doktor tarafından reçeteye yazıldıktan sonra satın alınması gerekmektedir.

 Clindoxyl Jel Krem Yorumları

 Clindoxyl Jel Krem Yorumları

Clindoxyl Jel Krem kullananlar sosyal medyada çeşitli platformlarda krem hakkında yorumlarda bulunmuşlar. İşte onlardan bazıları…

 • Kullandığım Clindoxyl Jel Krem cildimi kaymak gibi yaptı. Daha önce birçok krem kullanmıştım fakat hiçbirinden Clindoxyl Jel Kreminden gördüğüm etkiyi göremedim. Gün içinde çıkan sivilceme gece sürdükten sonra sabah uyandığımda sivilcemden eser kalmıyor. Sivilce alanında tam bir kurtarıcı krem.
 • Doktor tavsiyesi ile Clindoxyl Jel Krem kullandım. Yüzüm neredeyse tamamen geçti. Bugüne kadar birçok şey denedim. Fakat Clindoxyl Jel Krem gibi etki göremedim. Ben bu kremi günde iki kez kullandım. Sabah ve akşam sürdüm. 20 günün sonunda cildimde fark edilebilir bir değişim meydana geldi. Yüzümde şu anda sivilceden eser yok diyebilirim.
 • Kremden öte bir mucize. 2 aydır kullanmaktayım. Tüm sorunlarım neredeyse bitti diyebilirim.
 • Merhaba. Doktorumun tavsiyesi üzerine Clindoxyl Jel Kremi aldım. Sivilcelerim maksimum 2 gün içerisine yok oluyor. Çok etkili bir krem. Benim gibi sivilce problemi olanlara mutlaka tavsiye ediyorum.
 • Clindoxyl Jel Krem sayesinde sivilcelerim geçerek cildim pırıl pırıl oldu. Üstelik bugüne kadar çok fazla para dökmüştüm. Bu kadar uygun fiyatla sivilcelerimden kurtulacağımı hayal bile edemezdim.
 • Clindoxyl Jel Krem sayesinde cildimdeki tüm sivilceler geçti. Bununla da kalmayarak cildimdeki leke izleri de yok oldu. Tek krem ile ikisini de gerçekleştirebileceğimi tahmin bile edemezdim.
 • Yaklaşık bir aydır Clindoxyl Jel Krem kullanıyorum. Benim yalnızca yüzümde değil vücudumun çeşitli yerlerinde çok fazla sivilce var. Bugüne kadar denemediğim yöntem kalmadı. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle bu kremi duydum ve doktoruma danıştım. Doktorumun da onayı ile Clindoxyl Jel Kremi kullanmaya başladım. Sonuç mu? İnanılır gibi değil. 1 ay gibi bir sürede şu anda neredeyse hiçbir yerimde sivilce kalmadı. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

Clindoxyl Jel Krem hakkında bazı yorumlar bu şekilde. Görüldüğü üzere neredeyse tüm yorumlar olumlu yönde. Sizler de cildinizdeki sivilcelerden bu kadar kısa süre zarfında kurtulmak istiyorsanız alanında uzman bir cildiye doktoruna derhal ulaşmanızı tavsiye ediyoruz. Doktorunuz sizin için en uygun kremi ve tedavi yöntemini belirleyecektir. Önce doktorunuza sonra da kendinize güvenerek belirtilen şekilde ve dozda Clindoxyl Jel Kremi kullanmalısınız. Düzenli ve doğru şekilde kullanıldığında birkaç gün gibi kısavık süre zarfında bile şaşılacak derecede değişim gözle görünür hale gelmektedir.

Cilt bakımı üzerine yazmış olduğumuz içeriklerimize bakmayı unutmayınız.

Ürün hakkında ki tüm yorumlara link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Reklamlar

2 Yorum

 1. Clindoxyl jel krem sivilce geçirmede bir numara kremim diyebilirim. Sivilce problem hiç geçmek bilmeyen biri olarak doktora gittim ve bana bu jel kremi tavsiye etti. Sivilcelerime çok iyi geldi neredeyse bir aydır kullanıyorum cildim tertemiz ve canlı görünüm elde etti. Bu ilaç ile birlikte cilt bakımına da önem gösteriyorum her gün temizliğini ve bakımını yapıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu