Can Eregüler Kimdir? | Odisnos

07.03.2021
424
Can Eregüler Kimdir? | Odisnos
Modelistlik Kursu

Yaklaşık olarak 10 yıldır kullanılmakta olan ve pek çok yayın akışının izleyicilere ulaştırılmasını sağlayan Twitch, Odisnos kullanıcı adı ile bilinen Can Eregüler tarafından da kullanılmaktadır. Oyun videolarının veya daha farklı yayınların paylaşıldığı Twitch, oyun esnasında veya herhangi bir video akışında sahip olunan kitle ile canlı sohbet etme özelliği de sunmaktadır. Oldukça tercih edilen bu uygulamayı kullanan Eregüler de merak edilen yayıncılar arasında yer almaktadır.

Twitch uygulamasını yakından takip eden kişiler, bu platform üzerinden yayın yapan isimleri bazı konular kapsamında çoğu kez araştırmaktadır. Eregüler hakkında yapılan bu incelemeler arasında kullandığı sosyal medya hesapları, kişisel bilgileri ve Twitch üzerinden yaptığı yayınlar hakkında pek çok soru yer almaktadır. Bu konu hakkında bilinmesi gereken detaylar aşağıda açıklanmıştır.

Can Eregüler Nerelidir?
Can Eregüler Nerelidir?

Can Eregüler Nerelidir?

Can Eregüler nerelidir sorusu, Odisnos kullanıcı adı ile kendisini tanıtan Eregüler hakkında merak edilen konular arasında yer almaktadır. Kendisi ile yapılan röportaj esnasında yönlendirilen bu soruyla karşılık olarak İzmirli olduğunu ifade eden Eregüler, yine İzmir’de yaşadığını da belirtmiştir. Can, aynı zamanda, 17 Aralık 1993 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Can Eregüler Sosyal Medya Hesapları

Can Eregüler Sosyal Medya Hesapları

Can Eregüler sosyal medya hesapları da merak edilen konular arasında yer almaktadır. Özellikle Twitch üzerinden tanınan ve belli bir kitleye hitap etmekte olan Eregüler, takipçileri tarafından kullandığı diğer sosyal medya hesapları hakkında da oldukça merak edilmektedir.
İlk olarak bahsedilmesi gereken sosyal medya hesabı Twitch uygulamasıdır. Eregüler, Twitch üzerinden toplamda 58,6 bin takipçi sayısına sahiptir. Yüksek bir kitleye sahip olan Eregüler, aktif olarak kullandığı bu uygulama üzerinden diğer sosyal medya hesaplarının bilgilerini de paylaşmaktadır.
Can Eregüler Instagram, bu yayıncının kullandığı bir diğer sosyal medya hesabıdır. Instagram üzerinden de 12,2 bin takipçiye sahip olan Eregüler, toplamda 38 gönderisini paylaşmıştır. Bunun yanı sıra İnstagram’ın bir özelliği olan öne çıkanlar kısmında da 3 bölüm bulundurmaktadır. Genellikle ailesi ve yakın arkadaşları ile fotoğraf paylaşımı yapmaktadır.
Eregüler’in kullanmakta olduğu bir diğer platform ise Youtube olarak bilinen video yükleme uygulamasıdır. Eregüler, bu platform üzerinde Twitch’te yapmış olduğu yayınların bir kısmını paylaşmaktadır. Sahip olduğu abone sayısı ise 4,48 bin şeklindedir. Eregüler’in takipçileri bu uygulamada yer alan video paylaşımlarını da yakından takip etmektedir.
Bunun yanı sıra müzik dinleme platformu olarak bilinen Spotify uygulamasını da kullanan Eregüler, Twitch hesabı üzerinden profilini takipçileri ile paylaşmıştır.

Can Eregüler Yayın Hayatına Nasıl Başladı?

Can Eregüler yayın hayatına nasıl başladı sorusu da konu ile ilgili merak edilen durumlar arasında görülmektedir. Odisnos kullanıcı adı ile belli bir kitleye hitap etmekte olan Eregüler, bu serüvene bir arkadaşının tavsiyesi üzerine başladığını belirtmiştir. Kişisel hayatında sıkça bilgisayar oyunu oynadığını açıklayan Eregüler, bu hobisini değerlendirerek Twitch uygulamasına katılmıştır.

Can Eregüler Twitch’i Meslek Olarak Görüyor Mu?
Can Eregüler Twitch’i Meslek Olarak Görüyor Mu?

Can Eregüler Twitch’i Meslek Olarak Görüyor Mu?

Can Twitch’i meslek olarak görüyor mu sorusu, Eregüler’e yönlendirilen ve yanıtı istenen sorular arasında yer almaktadır. Bu soru karşısında ilerleme kaydettiği sürece Twitch’i meslek olarak görebileceğini ve tüm işlerini bırakıp yalnızca Twitch üzerine yoğunlaşacağını  ifade eden Eregüler, kendisine yetecek sabit bir gelir elde edebilirse hayatını bu aktivite üzerine kuracağını dile getirmiştir. Bunun yanı sıra insanın sevdiği işi yapması gerektiğini de vurgulamış ve buradan da yapmış olduğu yayın hayatından keyif aldığı mesajını takipçilerine vermiştir.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Sosyal Medya Hesapları

Twitch: Odisnos

Instagram: can.ereguler

Ayrıca, Beyza Pelin Tatar Kimdir? | pelonuz adlı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.