Warlicia Kimdir? (Busenur Canbay)

10.03.2021
277
Warlicia Kimdir? (Busenur Canbay)
Modelistlik Kursu

Busenur Canbay, Warlicia kullanıcı adıyla Twitch dünyası üzerinden ismini duyurmuş kişiler arasında yer almaktadır. Hemen hemen 10 yıllık bir geçmişe sahip olan Twitch, pek çok kişinin kullandığı oyun ve daha birçok farklı yayının gerçekleştiği sosyal medya platformudur. Bu sosyal medya üzerinden yayın yapan bireyler belli bir kitleye sahiptir ve kendi konseptlerine uygun yayın akışı sağlamaktadır.

Warlicia olarak tanınan Busenur Canbay hakkında henüz çok detay bilinmese de kendisine yönlendirilen birkaç soru sayesinde bu ismi tanımak mümkündür. E-mail üzerinden gerçekleştirilen yazılı röportaj sayesinde hakkında pek çok bilgiyi aktaran Canbay, onu tanımak isteyen kişilere birkaç bilgi sunmaktadır. Busenur Canbay hakkında bilinen özellikler aşağıda açıklanmıştır.

Busenur Canbay Aslen Nereli?
Busenur Canbay Aslen Nereli?

Busenur Canbay Aslen Nereli?

Busenur Canbay aslen nereli sorusu, yapılan röportaj arasında sorulan sorular arasında yer almaktadır. Kendisine yönlendirilen bu soru karşısında aslen Balıkesirli olduğunu ifade eden Canbay, yaşadığı şehir olarak da Çanakkale şehrini ifade etmiştir. Bunun yanı sıra Warlicia kullanıcı adı ile tanınan Canbay, 25 Mart 2000 doğumlu olduğunu da belirtmiştir.

Busenur Canbay’ın Asıl Mesleği Nedir?

Busenur Canbay’ın asıl mesleği de merak edilen konular arasında yer aldığı için sorulan sorular arasında görülmektedir. Twitch üzerinden yayın yapmakta olan Busenur Canbay, yaptığı yayınlar dışında meslek sahibi olmadığını ifade etmiştir.

Meslek sahibi olmadığını ifade etmesinin yanı sıra Nişantaşı Üniversitesi’nde %100 burslu olarak okuduğunu belirten Canbay, bu üniversitede Ağız ve Diş Sağlığı bölümünde son sınıf öğrencisi olduğunu açıklamıştır. Okulunun bitmesinin ardından diş hemşiresi olacağını belirtmektedir.

Busenur Canbay (Warlicia) Yayın Hayatına Ne Zaman Başladı?

Busenur Canbay (Warlicia) Yayın Hayatına Ne Zaman Başladı?

Twitch üzerinden canlı yayın yapması sayesinde adını duyurmayı başaran Busenur Canbay hakkında Busenur Canbay yayın hayatına ne zaman başladı sorusu da sıkça sorulmaktadır. Pek çok isim Twitch platformunun hayata geçirilmesi ile birlikte bu uygulama üzerinden yayın akışı sağlamaya başlamıştır. Bilinen isimler arasında henüz yeni olan Canbay da yayın hayatına ilk olarak Ekim 2019 tarihinde başladığını açıklamıştır.
İlk olarak yayın hayatına başladığı tarihin ardından kısa bir ara verdiğini de belirten Canbay, tekrar yayın yapmaya Şubat 2020 tarihinde dönmüştür. Canbay’ı takip eden kitle, bu ismin oldukça samimi olduğunu ve ileride başarılı bir yayıncı olacağını belirtmektedir. Busenur Canbay ise aldığı bu yorumlar ve destekler karşısında yayın hayatından oldukça keyif aldığını belirtmiştir.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Busenur Canbay İnstagram

Busenur Canbay İnstagram, yapılan incelemeler arasında yer almakta ve pek çok kitle tarafından da merak edilmektedir. Warlicia üzerinden Twitch platformunda kendisini tanıtan ve burada belli bir kitleye sahip olan Canbay, İnstagram ve diğer sosyal medyaları üzerinden de merak edilmektedir.

Şu an vvarlicia kullanıcı adı ile İnstagram hesabına sahip olan Busenur Canbay, henüz 545 takipçiye sahiptir. Canbay’ın hesabından belirttiği üzere mevcut olarak kullandığı İnstagram adresini yeni açtığını ve eski adresinin kapandığını görebilmek mümkündür. Hesabını yeni açması nedeniyle yalnızca fotoğraf halinde 1 gönderisi bulunmaktadır.

Busenur Canbay’ın Yayın Hayatındaki Hedefleri Nelerdir?

Warlicia kullanıcı adı üzerinden tanınan Busenur Canbay hakkında merak edilen konular arasında Busenur Canbay’ın yayın hayatındaki hedefleri nelerdir sorusu da yer almaktadır. Bu soru üzerinde henüz yeni bir yayıncı olduğunu belirten Canbay, bu sektörde yer alan hemen hemen herkes gibi daha çok kitleye hitap etmek istediğini açıklamıştır.

Bunun yanı sıra kızların bilgisayar oyunlarının oynayamadığı düşüncesini kırmak istediğini ve bu alanda da başarılı olduğunu kanıtlamak istediğini açıkça ifade etmiştir.

Warlicia Kimdir? yazımızın yanı sıra, ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz Bilalalf Kimdir? (Bilal Budak) adlı yazımızı da okumanızı öneririz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.