Buz Lazer Diyarbakır: Pürüzsüz Cilt İçin İdeal Çözüm!

06.07.2023
331
Buz Lazer Diyarbakır: Pürüzsüz Cilt İçin İdeal Çözüm!
Modelistlik Kursu

Buz Lazer; Soprano Ice, Soprano Ice Platinum ve Soprano Titanium cihazlarını kapsayan patentli bir markadır. Buz Lazer ailesini oluşturan cihazlar, SHR Uygulama Metodunun mucidi Alma Lasers firması tarafından uzun yıllar süren araştırmalar sonucu geliştirilmiştir. Ülkemizde Buz Lazer™ adı altında lanse edilen Soprano serisi cihazlar, tüm cilt tiplerinin lazer epilasyonu için FDA onayına sahip lazer sistemleridir. Buz Lazer, bulunduğumuz dönemin en acısız ve en gelişmiş lazer epilasyon yöntemi olarak kabul edilmektedir. Diyarbakır Buz Lazer epilasyon merkezleri, hem kullanıcıların hem de danışanların her konuda maximum verim almasını sağlar.

soprano ice

Soprano Titanium Hakkında

Soprano Titanium, ödüllü Soprano Ice lazer epilasyon sistemlerinin en yeni versiyonudur. Günümüzde mevcut olan en eksiksiz lazer epilasyon yöntemi kabul edilmektedir.Medikal estetik pazarı için enerji bazlı çözümler sunan Alma Lasers firması tarafından geliştirilen Soprano Titanium, etkili sonuçları konforla birleştiren eksiksiz bir lazer epilasyon sistemidir.Soprano Titanium 80’den fazla ülkede uygulanan güvenli bir sistemdir.

Soprano Titanium, lazer epilasyon yöntemi diğer lazer epilasyon tedavilerinden farklıdır. Patentli SHR (Super Hair Removal) Teknolojisi ile kıl folikülleri kademeli olarak ısıtılır. Cilt yüzeyinde adeta masaj yapar gibi hareket ettirilen aplikatör ile hasta konforu artar. Tekli lazer atımları yapan sistemlerdeki gibi yoğun ısı hissedilmez. Özel 3D teknolojisine sahip Soprano Titanium, etkili üç lazer dalga boyunu tek bir aplikatörde birleştirerek aynı anda farklı doku derinliklerini ve kıl folikülü içindeki farklı anatomik yapıları hedefler. Soprano Titanium geniş etki alanı ile Buz lazer Diyarbakır merkezlerinin en çok tercih ettiği lazer epilasyon cihazı olmayı başarmıştır.

Soprano Titanium, ağrısız olduğu klinik çalışmalarla desteklenen SHR Teknolojisine sahiptir. SHR Teknolojisinde ısıtma ve enerji iletim yöntemi, kıl köküne etkili bir şekilde hasar verirken çevre dokuyu korur ve ağrıyı önler. Uygulama esnasında aplikatör cilt yüzeyinde sürekli hareket ettirilir, bu sayede cilt yüzeyinde ısı birikimi engellenir ve ısıya bağlı hissedilen ağrı ortadan kalkar. Aynı zamanda sisteme, seans boyunca boyunca cildi soğutan ICE Plus soğutma sistemi entegre edilmiştir. Ice Plus, cildi sürekli soğutarak cildin serinlemesini sağlayan gelişmiş bir soğutma sistemidir. Sıcaklık bu sayede kontrollü kalır, ağrı hissedilmez ve hasta konforu artar. Soprano Titanium , 4 cm² genişlikteki aplikatörü ve gelişmiş soğutma sistemi ile artık çok daha hızlı ve daha da ağrısız lazer epilasyon sunmaktadır. Soprano Titanium Cihazının neredeyse acısız ve ağrısız olması, Diyarbakır Buz Lazer epilasyon merkezlerine olan talebi arttırmaktadır.

Soprano Titanium

Soprano Titanium

Soprano Titanium Seansları Öncesi Yapılması Gerekenler Nedir?

Soprano Titanium randevusundan 24 saat önce uygulama yapılacak alandaki istenmeyen tüyler tıraş yardımı ile temizlenmelidir. Ağda,cımbız gibi kılları kökünden koparacak işlemleri, Soprano Titanium uygulamalarından en az 1 ay önce bırakmış olmak gerekir. Seanstan iki hafta önce bronzlaştırıcı krem kullanımına son verilmelidir. Ayrıca yüz bölgesine yapılacak uygulamalardan önce makyaj ve kozmetik kalıntılarının temizlenmiş olması gerekir.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Diyarbakır Gerçek Soprano Titanium Merkezleri ve Seans Fiyatları

Soprano Titanium uygulaması için standart bir fiyatlandırma yoktur. Soprano Titanium seans fiyatları, uygulama yapılacak bölge sayısı, kişinin cilt ve kıl yapısı gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Yalnızca Gerçek Soprano Titanium cihazları ile uygulamlarını gerçekleştiren, Buz Lazer epilasyon merkezlerinin bulunduğu https://www.buzlazer.com adresini kontrol edebilirsiniz. Diyarbakır’da Soprano Titanium cihazlarının kullanıldığı merkezler ile iletişime geçebilir ve seanslar hakkında detaylı fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.