AstralGiybet | Hazal Erulusoy Kimdir?

18.03.2021
238
AstralGiybet | Hazal Erulusoy Kimdir?
Modelistlik Kursu

Hazal Erulusoy, günümüzün en popüler sitelerinden biri olan twitchin ünlü kullanıcılarından biridir. Bu sitede astralgiybet adıyla yer almaktadır ve streamerlık yapmaktadır. Takipçileriyle sohbet havasında görüşmelere girip, geyik muhabbeti gerçekleştirmektedir. Bununla birlikte, oyun ve dizi de yorumlamakta, aktif katılımcılarla da etkileşime geçmektedir. Hazal Erulusoy, streamerlığın yanında oyunculukla ve grafik tasarımcılığıyla da uğraşmaktadır.

Hazal Erulusoy Kimdir, Ne İş Yapmaktadır?

Hazal Erulusoy Kimdir, Ne İş Yapmaktadır?

Hazal Erulusoy aslen Mardinlidir. Ama şu an işi ve çalışmaları gereği İstanbul’da ikamet etmektedir. 11 Aralık 1992 doğumludur. Yay burcudur. Beykent Üniversitesi’nde Görsel İletişim Tasarım Bölümü’nden mezun olmuştur. Tasarım, dijital tasarım, konsept tasarımı konusunda bilgi sahibi biri olarak bilinmektedir.

Hazal Erulusoy (AstralGiybet) Twitchte Ne Yapmaktadır?

Hazal Erulusoy, twitch denilen ünlü bir sitenin fenomenlerinden biridir. Eskiden oyunculuk yaptığını belirten Erulusoy, bir dönem derin bir boşluk yaşadığını, o sırada yayıncı olan erkek arkadaşının da desteğiyle bu siteye girdiğini belirtmiştir. Kendisinin erkek arkadaşı da Galaxy Kebap takma adıyla bilinmektedir. Galaxy Kebap da sosyal medya platformlarını kullanarak, gamerlık yapan isimlerden biri olarak tanımaktadır.

Hazal Erulusoy (AstralGiybet) Reel Dünyada Hangi İşi Yapmaktadır?

Hazal Erulusoy, kurumsal bir firmada da grafik tasarımcısı olarak çalışmaktadır. Hazal Erulusoy, ileride iyi bir twitcher olarak yalnızca bu mesleği icra etmek istediğini belirtmiştir. Şu an, LC Waikiki adlı şirkette grafik tasarımcısı olarak çalışmaktadır.

Hazal Erulusoy’un Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

Hazal Erulusoy kumral, dalgalı ve uzun saçlı genç bir kızdır. Bu anlamda, günümüzün gençliğinin tipolojisinin de temel temsilcilerinden biridir. Spor giyimi sevmektedir, makyaj yapmaktan pek hoşlanmamaktadır. Hazal Erulusoy renkli bir kişiliğe sahip olduğu gibi, özellikle tişört kombinleri yaptığı rahat kıyafetleriyle dikkat çekmektedir.

Hazal Erulusoy‘un Oyunculuk Kariyeri Nasıldır?

Hazal Erulusoy, oyunculuk mesleğini sevdiğini ve onu ayrı bir yere koyduğunu belirtmiştir. Bu anlamda Erulusoy, sinema ve televizyon sektöründe de çeşitli çalışmalar gerçekleştirmiştir. Kendisi, Show TV’de reji asistanlığı görevinde bulunmuştur. Galataperform’da sosyal medya koordinatörlüğü yapmıştır. Oyuncu Tayfası adlı ajansta oyuncu olarak yer almıştır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Hazal Erulusoy’un Yer Aldığı Gönüllülük Projeleri Nelerdir?

Hazal Erulusoy, iş ve çalışma temposunun yanında, gönüllülük esasına dayanan ortamlarda da aktif şekilde yer almıştır. 2010 yılında, İstanbul Kültür Başkenti projelerinde görev yapmıştır. Kültürün geliştirilmesi, tanıtılması, sanatın ve yaratıcı düşüncenin aktarılması anlamında da çeşitli ortamlarda gönüllülük işleri yapmıştır. Ayrıca, çeşitli tiyatro faaliyetlerinin de içinde bulunmuştur.

Hazal Erulusoy’un (AstralGiybet) Twitch Hesabı Hakkında

Twitch, Justin.tv’nin gaming ve eğlence odaklı olan canlı yayın sitelerinden biridir. Gamerların ve streamerların olduğu geniş bir yayın alanıdır. Bu site yeni medya dili anlamında da oldukça popülerdir. Hazal Erulusoy da twitchte bu alanda etkinlik gösteren streamerlardan biri şeklinde bilinmektedir. Canlı yayın yaparak, oyun da yorumlayan Hazal Erulusoy’un twitch hesabına aşağıdan ulaşılması mümkündür.

Hazal Erulusoy’un (AstralGiybet) Instagram Hesabı Hakkında

Hazal Erulusoy’un instagram hesabına aşağıdan ulaşılması mümkündür. Hesapta, 24 post paylaşılmıştır. Erulusoy 826 kişiyi takip ederken, kendisinin takipçisi sayısı da 1221 kişi şeklindedir. Hazal Erulusoy, daha çok twitch ortamında aktif halde bulunmaktadır.

Hazal Erulusoy’un (AstralGiybet) Youtube Hesabı Hakkında

Hazal Erulusoy’un youtube hesabına aşağıdan ulaşılması mümkündür. Erulusoy’un bu hesabında 77 takipçi olup, 4 tane de paylaşım video’su görülmektedir. Bu videolar Detroit Become Human Türkçe Bölümler üstünden gitmektedir.

Hazal Erulusoy’un Twitter Hesabı Hakkında

Hazal Erulusoy’un twitter hesabına aşağıdan ulaşılması mümkündür. Bu hesapta 88 takip edilen, 4 takipçi görünmektedir.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bunun yanı sıra, Eda Sakız Kimdir? adlı yazımızın da ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.