Annemarie Börlind Combination Skin Serisi Ürün İncelemesi

09.05.2019
301
Annemarie Börlind Combination Skin Serisi Ürün İncelemesi
Modelistlik Kursu

Annemarie Börlind Combination Skin serisi, cilde doğal dengesini kazandırıyor, yeniden yapılandırıyor. Bu seri, karma ciltlere özel olarak hazırlanmış. Karma cilt, onu doğal dengesini geri kazandıran bir cilt bakımı gerektirir. Combination Skin sistematik bakım serisi, karma cildin sebum ve nem içeriğini hemen düzenler. Normal ve kuru cilt bölgelerini uzun süre nemlendirir ve T bölgesini belirginleştirir ve matlaştırır.

Annemarie Börlind ürünlerinin yenilikçi dokuları, cildin yapısına benzer yapılara sahiptir bu yüzden cilde direkt olarak absorbe edilir, cildi nemlendirir ve yağlı bir parlama görüntüsü vermeden korur. Annemarie Börlind cilt bakımı ürünleri serisindeki bu ürünlerin içerdiği yeşil çay ve yosun özleri gibi doğal bileşenler, cildi erken yaşlanmaya karşı korur ve cildin görünümünü iyileştirir. Cildin mat ve temiz kalmasını sağlar.

Annemarie Börlind cilt bakımı konusunda bilimsel gelişmelerden ve teknolojinin olanaklarından yararlanarak doğal bileşenleri, cilt bakım ürünleri haline getirir. Annemarie Borlind markalı ürünlerin hiçbiri hayvansal madde içermez. Bu yüzden tüm ürünler vejeteryan ve vegandır. Annemarie Börlind Türkiye’de henüz açılmasa da internet üzerinden ürünleri sipariş vermek mümkündür.

Annemarie Börlind Combination Skin Mild Cleansing Gel

Annemarie Börlind Combination Skin Mild Cleansing Gel

Karma ciltler için tasarlanmış bu özel ürün cildi temizliyor, dengeliyor ve yumuşatıyor. Annemarie Börlind Combination Skin Mild Cleansing Gel ürününün içinde bulunan hafif yüzey aktif cisimleri, makyajı nazikçe temizliyor ve cildi kurutmadan yüz, boyun ve dekolte bölgesini temizliyor. Cadı fındığı ve yosun özleri, dengeli ve derinlemesine temizleyici bir etki yaratıyor. Paraben ve mineral yağ türevlerini kesinlikle içermiyor. Üstelik bu ürünlerin en sevdiğim yanı bir çevreci olarak tamamen vegan olmalarıdır. Bence doğal bitkilerin aşırı işlenmesi ve kimyasal ürünlerle, hayvansal maddelerle karıştırılması cildi kesinlikle deforme ediyor. Bu açıdan Annemarie Börlind markasına gerçekten bayıldım!

Sabah ve akşam, dairesel hareketlerle nemli cilde bu ürünü uygulayabilirsiniz. Daha sonra ılık suyla durulayın ve nemlendirici sürmeyi unutmayın.

Bu ürünün içeriğinde Black Forest’ın kalbinde Annemarie Börlind markasına özel olarak kurulan 166 metre derinliğindeki kuyudan çıkan doğal kaynak suyu kullanılır. Bu suyun özelliği yüksek saflık seviyesine sahip olması ve cilde zarar vermemesidir. Bitkisel yağdan elde edilen gliserin ise nemlendirici etkiye sahiptir.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Lauryl Glucoside, cildi ve saçı temizlemek için kullanılan çok hafif ve biyolojik olarak parçalanabilir bir yüzey aktif temizlik maddesidir. Fermentasyon yoluyla bitkilerden elde edilen laktik asit, nemlendirici bir etkiye sahiptir. Aynı zamanda bir alfa hidroksi asittir. Kamelya sinensis yaprağı ekstresi adı verilen organik yeşil çay ekstresi birçok antioksidan içerir. Bunlar serbest radikallere ve dolayısıyla erken cilt yaşlanmasına karşı koruma sağlar.

Hamamelis virginiana yaprağı ekstresi yani organik cadı fındığı yaprağı ekstresi geleneksel bir doğal ilaçtır. Antiinflamatuar etkisi vardır ve gözenekleri arındırır. Kahverengi alg özü mineraller, eser elementler ve çeşitli vitaminler bakımından zengindir. Serbest radikallere ve dolayısıyla erken cilt yaşlanmasına karşı korur. Potasyum sorbat, doğayla özdeş bir koruyucudur. olgunlaşmamış üvez meyvelerinden elde edilir. Sitrik asit, cildin ph seviyelerini düzenlemek için kullanılır.

Annemarie Börlind Combination Skin Balancing Toner

Annemarie Börlind Combination Skin Balancing Toner

Annemarie Börlind Combination Skin Balancing Toner, cildi regüle eder, sağlıklı hale getirir ve cildi tazeler. Bu toniğin içinde bulunan şeker molekülü siklodekstrin, cildi matlaştırmak suretiyle fazla sebumdan cildi arındırır. İçindeki alg özleri ve yeşil çay dengesi, serbest radikallerle mücadele eder ve cildin görünümünü iyileştirir. Vegan olan bu ürünün en güzel yanı paraben, silikon ya da herhangi bir mineral yağ içermemesidir.

Sabahları ve akşamları cildi temizledikten sonra, nemli bir pamuklu ped kullanarak cilde uygulayın. Cildinizde bırakın ve durulama işlemi yapmayın.

Bu ürün simmondsia chinensis tohumu yağı da denilen jojoba yağı içeriyor. Jojoba çalı tohumundan elde edilen sıvı balmumu pürüzsüzleştirici, besleyici ve koruyucu etkilere sahiptir. Yağlı bir his bırakmadan ciltte iyi emilir. Hidrojen bitkisel lesitin besleyici bir etkiye sahiptir ve emülsiyonları stabilize eder. Bitki nişastasından üretilen sorbitol, nemlendirme etkisine sahiptir ve ayrıca bitkilerden toz haline getirilmiş aktif maddeler için baz olarak kullanılır.

Bitkisel maddelerden elde edilen gliseril stearat, suyu yağa karıştırır. Setil palmitat, bitki yağ asitlerinden türetilen lipit bileşendir ve iyi bir dengeleyicidir. Ayrıca cildi besler ve yumuşatıcı bir etkiye sahiptir. Siklodekstrin, enzimatik olarak bitki nişastasından elde edilir. Matlaştırıcı bir etkiye sahiptir ve ayrıca aktif maddeler için bir baz materyal olarak kullanılabilir. Kırmızı alglerden elde edilen karragenan, doğal bir jelleştirici madde olarak kullanılır ve cildi nemlendirme özelliği vardır.

Pantenol ise bir provitamindir. Cildin esnekliğini arttırır ve hücre yenilenmesini hızlandırır. Ayrıca nemlendirici ve canlandırıcı etkilere sahiptir. Organik yeşil çay ekstresi birçok antioksidan içerir. Bunlar serbest radikallere ve dolayısıyla erken cilt yaşlanmasına karşı koruma sağlar. Kahverengi alg özü mineraller ise çeşitli vitaminler bakımından zengindir. Serbest radikallerle savaşır ve anti-aging özelliklere sahiptir.

Arjinin ise bir amino asittir. Amino asitler, proteinlerin bileşenleridir ve insan derisinde doğal nemlendirme faktörleri olarak da bulunur. Cildin koruyucu asit manto tabakasını korur ve nemi cilde hapseder. Linalol, parfüm karışımlarında bulunan kokudur. Tokoferil asetat ise bitkisel yağlardan elde edilen provitamin ve bir antioksidandır. Bu nedenle erken yaşlanmaya karşı korur. Ayrıca UV ışınlarından kaynaklanan cilt hasarlarını da önler.

Glisin soya yağı, soya fasulyesinden elde edilir. Bu yağ vitamin ve doymamış yağ asitleri içerir. İyi cilt koruması sağlar ve kuru cildi tekrar esnekleştirir. Heksil sinnamal ise parfüm karışımlarında bulunan kokudur.

Annemarie Börlind Combination Skin Mattifying Day Fluid

Annemarie Börlind Combination Skin Mattifying Day Fluid

Annemarie Börlind Combination Skin serisine ait olan bu ürün karma ciltler içindir. Nemlendirici, dengeleyici ve matlaştırıcı özelliklere sahiptir.

Mattifying Day Fluid’in içerdiği yeşil çay ve alg özleri, güneş ışıklarının neden olduğu erken yaşlanmaya karşı korur ve cildin görünümünü iyileştirir. Jojoba yağı, cildin nem içeriğini korur. Börlind, bu emülsiyonu karma ciltlere benzer bir yapıya sahip olarak yağlı görünüm eklemeden nemlendirmek ve korumak için geliştirmiştir. Makyaj bazı olarak kullanılabilir.

Sabahları cildi temizledikten ve tonikledikten sonra cilde uygulayın ve nazikçe dairesel hareketler ile masaj yapın. Birkaç hafta içinde cildinizin daha nemli hale geldiğini ve ciltteki nemin dengelendiğini göreceksiniz.

Bu ürün simmondsia chinensis tohumu yağı da denilen jojoba yağı içeriyor. Jojoba çalı tohumundan üretilen sıvı balmumu cilt için pürüzsüzleştirici, besleyici ve koruyucu etkilere sahiptir. Yağlı bir his bırakmadan ciltte iyice emilir.

Hidrojenlenmiş bitkisel lesitin besleyici bir etkiye sahiptir ve emülsiyonları stabilize eder. Bitki nişastasından türetilen Sorbitol, nemlendirme etkisine sahiptir ve ayrıca bitkilerden toz haline getirilmiş aktif maddeler için bir baz olarak kullanılır. Kolzadan elde edilen sterol ise bir lipit bileşenidir. Cilt ve saç üzerinde yatıştırıcı bir etkiye sahiptir ve cilde esnek bir his verir. Aynı zamanda emülsiyonları stabilize eder.

Etilheksilgliserin bitkisel maddesi, besleyici, antimikrobiyal ve koku giderici özelliklere sahiptir. Soya fasulyesinden elde edilen glisin soya yağı vitamin ve doymamış yağ asitleri içerir. Cildin iyi korunmasını sağlar ve kuru cildi tekrar esnekleştirir. Citronellol, parfüm karışımlarında bulunan kokudur. Sitrik asit, bitki substratından fermantasyon yoluyla elde edilir. Cildin PH seviyelerini düzenlemek için kullanılır.

Annemarie Börlind Combination Skin Normalizing Night Cream

Annemarie Börlind Combination Skin Normalizing Night Cream

Bu ürün cildi besler, dengeler ve yumuşatır. Karma cilt tipleri için özel olarak tasarlanan bu gece kremi, bir süt peptidi kompleksi ve jojoba yağı içerir. Bu bileşenler, cildin yenilenmesini destekleyerek pürüzsüzlüğü ve elastikiyetini geri kazanmasını sağlar. Yeşil çay ve alg özleri cildi erken yaşlanmaya karşı korur ve görünümünü iyileştirir.

Gece yatmadan önce cildi temizledikten ve tonikledikten sonra cilde uygulamalısınız ve nazikçe masaj yapmalısınız.

Annemarie Börlind Combination Skin serisinin bir üyesi olan bu ürünün içindeki laktoz şekeri, cildi besler ve nemlendirir. Organik yeşil çay özlerinin antioksidan etkileri vardır ve yaşlanmaya karşı korur. Glisin soya yağı, cildi besleyen vitamin ve yağ asitlerine sahiptir. Kahverengi algler zengin mineral ve vitaminlerle cildi olumsuz etkilere karşı korur. Peynir altı suyu proteini cildi yenileyen bir etkiye sahiptir. Laktik asit ise cildi nemlenlendirir.

Bu gece kremi gerçekten cildi besliyor, parlak, pembe ve ışıltılı hale getiriyor. Bir ay boyunca her gece yatmadan önce masaj yaparak uyguladım ve düzenli kullanımla birlikte cildim en az 5 yaş gençleşti!

Yazımızı beğendiyseniz, Shiseido Waso Nemlendirici Ürün İncelemesi ni yaptığımız yazıyı da okumanızı tavsiye ederiz.

YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.