Reklamlar
Magazin

Ahmet Sonuç (Jahrein) Kimdir?

Reklamlar İş makineleri operatörlük kursu

Jahrein, uzun bir süredir Twitch platformunda yayın yapmaktadır. Asıl adı Ahmet Sonuç olan Jahrein, Youtube kanalına da sahiptir. 1988 yılında İstanbul’da doğan Ahmet Sonuç, 2012 yılında bu yana aktif olarak yayıncılık yapmaktadır.

Ahmet Sonuç, İstanbul’da doğmuş olsa da babasının işi yüzünden uzun bir süre Antalya’da yaşamıştır. Antalya’da lise eğitimi almış ve üniversite eğitimi için Almanya’ya gitmiştir. Moleküler Fizik ve Biyokimya bölümünden mezun olmuş, eğitimini tamamladıktan sonra Polonya’da yaşamaya başlamıştır.

Pek çok platformda gördüğümüz Ahmet Sonuç, meslek olarak yayıncılığı benimsemiştir. Bunun yanı sıra Youtube kanalı da mevcuttur. Youtube platformunda çok aktif olmayan Ahmet Sonuç, Twitch platformunda düzenli olarak oyun ağırlıklı yayınlar yapmaktadır.

Ahmet Sonuç
Ahmet Sonuç

Jahrein Kimdir

YouTuber ve Twitch yayıncısı olan Ahmet Sonuç (Jahrein) 1988 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitim hayatını Almanya’da tamamlandıktan sonra, Polonya’ya yerleşmiş ve bir süre burada yaşamına devam etmiştir. 2021 yılının nisan ayında yaptığı bir Twitch yayınında, bir sonraki Türkiye genel seçimlerinde bağımsız milletvekili adayı olacağını açıklamıştır.

Reklamlar

Ahmet Sonuç Hangi Üniversiteden Mezun?

Ahmet Sonuç, Almanya Leipzig Üniversitesi mezunudur. Bitirdiği bölüm ise Moleküler Fizik ve Biyokimya olmaktadır.

Ahmet Sonuç (Jahrein) Twitch

Ahmet Sonuç (Jahrein) Twitch

Ahmet Sonuç, düzenli olarak Twitch yayınları gerçekleştirmektedir. Bu platformda 1,5 milyon takipçiye sahip olan Ahmet Sonuç, oyun ve sohbet ağırlıklı yayınlar yapmaktadır. Türkiye’de en çok izlenen yayıncılar arasında yer alıyor ve oldukça başarılı bir kariyere sahiptir.

Ahmet Sonuç (Jahrein) Instagram

Ahmet Sonuç, Instagram platformunda 423 bin takipçiye sahiptir. Jahrein lakaplı yayıncı, Instagram hesabını aktif bir şekilde kullanmaktadır.

Ahmet Sonuç (Jahrein) Twitter

Ahmet Sonuç, Twitter platformunda 345 bin takipçiye sahiptir. @jahreindota kullanıcı adıyla kullandığı Twitter hesabında güncel, gündem ile ilgili paylaşımlar yapmakta ve yayın bilgilerini duyurmaktadır.

Reklamlar
Ahmet Sonuç (Jahrein) Youtube
Ahmet Sonuç (Jahrein) Youtube

Ahmet Sonuç (Jahrein) Youtube

Ahmet Sonuç (Jahrein) Youtube

Ahmet Sonuç, Türkiye’de ilk Youtube kanalı açan isimlerden bir tanesidir. Youtube platformunda 498 bin takipçiye sahip olan Ahmet Sonuç, kanalında çoğunlukla Twitch yayınlarından kesitler paylaşmaktadır. Kanaldaki videoların büyük bir çoğunluğu yayında onadığı oyunlardan oluşsa da, ev vlogu gibi videolar da yer almaktadır.

Ahmet Sonuç Kaç Yaşında?

Ahmet Sonuç, 34 yaşındadır. 29 Kasım 1988’de doğmuştur.

Ahmet Sonuç Burcu Ne?

Ahmet Sonuç, yay burcudur.

Ahmet Sonuç Eşi Kim?
Ahmet Sonuç Eşi Kim?

Ahmet Sonuç Eşi Kim?

Ahmet Sonuç, 2019 yılında dünya evine girmiştir. Ahmet Sonuç, kendisi gibi hayvan sever Selin Sonuç ile evlidir.

Ahmet Sonuç Kimi Dava Etti?

Ahmet Sonuç, tanınan rapçilerden olan XİR’i dava etmiştir. Ahmet Sonuç tarafından atılan bir tweet üzerinde argo söylemlerde bulunan XİR, Ahmet Sonuç tarafından adli birimlere dava edilmiştir. XİR tarafından verilen ifadeye göre, Ahmet Sonuç da ünlü rapçiye kötü söylemlerde bulunmuştur.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca, Magazincicansucuk Tiktok Fenomeni Kimdir? adlı yazımızın da ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz.

Reklamlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu