Salkom Beyazlatıcı Krem (Koltuk Altı, Vajina, Yüz Beyazlatma)

03.07.2019
439
Salkom Beyazlatıcı Krem (Koltuk Altı, Vajina, Yüz Beyazlatma)
Modelistlik Kursu

Salkom Beyazlatıcı Krem, insan cildinde birçok bölgede koyulaşma ve siyah lekeler meydana gelebiliyor. Ten renginde bu ton farklılıkları görsel anlamda insanları rahatsız ediyor.

Koltuk altında, yüzde ve vajinada ortaya çıkan bu koyu lekeler, çeşitli sebeplere dayanıyor. Başta yaşlılık olmak üzere ergenlik çağları, hamilelik, çevresel faktörler koyu lekelerin nedeni olarak gösterilebiliyor.

[box type=”error” align=”” class=”” width=””]Sitemizde yer alan tüm kremlerin kullanımı için sadece doktorunuzun yönlendirmesini dikkate almanız önerilmektedir. Bilgisi geçen kremlerin kullanımı tamamen kendi sorumluluğunuzdadır, kullanım neticesinde oluşabilecek herhangi bir sağlık sorununda sosyola.com sorumluluk kabul etmemektedir. [/box]

Salkom Beyazlatıcı Krem cildinizde oluşan bu koyu lekeleri hedef alıyor ve sizi bu dertten kurtarıyor. Bu kadar genel olarak cilt üzerinde gerek duyulan minerallerin geri kazanılmasını sağlıyor.

Kremin talimatlara uygun şekilde ve düzenli olarak kullanılması halinde ciltte oluşan koyu lekeler yok oluyor. Sadece koltuk altı beyazlatma işleri için değil aynı zamanda yüz beyazlatma ve vajina beyazlatma gibi çözümler için de bu kremden yardım alabilirsiniz.

Ürünlerin herhangi bir zararı ya da yan etkisi, kullanım koşullarına uyulduğu sürece bulunmamaktadır. İsterseniz gelin, bu kremin detaylarını birlikte inceleyelim.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Salkom Beyazlatıcı Krem Nedir?

Cilt rengini açmak için kullanılan beyazlatıcı krem, ciltteki fazla melanini ortadan kaldırır ve ton farklılıklarını kısa sürede giderir. İçerisinde bulunan Arbutin isimli madde hiperpigmentasyon tedavisinde oldukça etkilidir.

Kremi kullanmaya başlamanızdan hemen sonra etkilerini görmeye başlayabilirsiniz. Etkileri klinik olarak test edilen ve kanıtlanan bu krem düzenli olarak kullanılması halinde cildi beyazlatır ve koyu lekelerin görünümünü ortadan kaldırır.

Tamamen bitki özlerinden yapılan bu krem doğal yapıdadır ve herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Kremin etkisi de tamamen doğal malzemelerden üretilmesinden gelmektedir.

Salkom Beyazlatıcı Krem Nedir
Salkom Beyazlatıcı Krem Nedir

Salkom Beyazlatıcı Krem İçeriği

Salkom beyazlatıcı krem Tamamen bitkisel içerikli ve cilt için oldukça faydalıdır. Meyan kökü özü başta olmak üzere birçok bitkisel Öz içeren bu krem, yapılan testlerde cildi beyazlattığını kanıtlamıştır.

Kremin içeriğinde Meyan kökü özünün yanı sıra Glyceryl stearate, Aqua, Phenoxyethanol, Paraffinum liquidum, Dicaprylyl carbonate, Glycerin gibi birçok bileşen bulunur.

Kullanım talimatına uyulmaması durumunda doğal İçeriğe sahip olması nedeniyle herhangi bir yan etki göstermez. Ancak kullanmadan önce mutlaka kullanım talimatına okumak ve buna göre uygulama yapmak gerekir.

Salkom Beyazlatıcı Krem İçeriği
Salkom Beyazlatıcı Krem İçeriği

Salkom Beyazlatıcı Krem Ne İşe Yarar?

Cildinde koyu lekeler nedeni ile problem yaşayanlar genellikle bu kremin gerçekten çözüm olup olmayacağını merak ediyor. Koltuk altı yüz ve vajina bölgesinde meydana gelen koyu lekeler genellikle pigmentasyon sorunu nedeniyle ortaya çıkıyor.

Bu beyazlatıcı krem ise konuyu derinlemesine ele alıyor ve önce pigmentasyon sorununu ortadan kaldırmayı hedefliyor. Cilt için üretilen hiçbir ürün düzenli kullanılmaması durumunda sonuç vermiyor.

Beyazlatıcı krem daha iyi kullanmaya başladığınız andan itibaren farkı ortaya koyuyor, ancak gerçek bir sonuca ulaşmak için düzenli olarak kullanılması gerekiyor.

Kullanım talimatına uygun olarak düzenli kullanımında krem cildinizdeki lekeleri tamamen ortadan kaldırıyor. Beyazlatma etkisi üzerine yapılan klinik çalışmalarında da kendini tanımlayan bu kremin koyu lekeler üzerinde aldığı sonuçlar yüzde doksanın üstündedir.

Salkom Beyazlatıcı Krem Nasıl Kullanılır?

Salkom beyazlatıcı krem kullanma talimatı paketle birlikte sizlere gelmektedir. Kremin uygulanacağı bölge önce iyice temizlenmeli ardından da kurulanmalıdır.

Sabah ve akşam Günde 2 defa olmak üzere koyu renk lekelerin olduğu bölgelere dairesel hareketlerle kremi uygulamak gerekir. Kremin uygulanmasının ardından cilt Kesinlikle yıkanmamalı ve derinlemesine nüfuz etmesi beklenmelidir.

Salkom Beyazlatıcı Krem Kullanıcı Yorumları

Vücudunun çeşitli yerlerinde oluşan koyu lekelere beyazlatmak isteyenlerin kullandığı krem kullananları genel anlamda memnun etmektedir.

Yapılan kullanıcı yorumlarında ürünün kısa sürede etkisini gösterdiği ve Bu etkinin Kalıcı olduğu belirtilmektedir. Koyu lekelerden kurtulanlar genellikle ürünü başkalarına da tavsiye etmektedir.

Kullanıcı memnuniyetinden yola çıkarak ürünün etkilerinin kısa vadede ortaya çıktığını ve gerçekten kalıcı olduğunu söylemek mümkün.

Salkom Beyazlatıcı Krem Yan Etkileri

Salkom beyazlatıcı krem kullananlar üzerinde herhangi bir yan etki görülmemiştir. Her ne kadar doğal içerikli olsa bile içinde bulunan malzemelerden birine herhangi bir alerjinizin olması halinde kullanmamanız tavsiye edilir.

Aynı zamanda kronik rahatsızlığı ya da hastalığı bulunanların da kullanmadan önce mutlaka bir doktora başvurmaları da fayda vardır. Ürünün üretim bilgileri ve bakanlık izinleri kutunun üzerinde detaylı olarak anlatılmıştır.

Ürünü kullanmaya başlamadan önce kullanıcıların ürün hakkındaki bilgileri detaylı bir şekilde okunması tavsiye edilmektedir.

Salkom Beyazlatıcı Krem Saklama Koşulları ve Önemli Uyarılar

Ürünün kutusu üzerinde detaylı olarak saklama şartları yazılmıştır. Mutlaka ürünün saklama talimatına uymak Kuru ve serin yerlerde rutubetsiz ortamda muhafaza etmek gerekir.

Aynı zamanda ürünü güneş ışığından korumak ve doğrudan maruz kalmasını engellemek son derece önemlidir. Çocuklar için zararlı İçeriğe sahip olan ürünün çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklanması gerekir. Ürünü sadece tavsiye edilen kullanım koşullarına uyarak kullanmak gerekir.

Aynı zamanda ürünün üzerinde küçük bir deneme yapmak ve herhangi bir alerjik durumun ortaya çıkıp çıkmadığını test etmekte önemlidir. Ürünün ambalajı üzerinde bulunan son kullanma tarihine dikkat etmek ve tarihi geçmiş ürünleri kesinlikle kullanmamak gerekir.

Kullanım sırasında ürünün göz ile temasından kesinlikle engellenmesi ve temas etmesi durumunda bol su ile yıkanması şarttır. 18 yaş altındaki kişilerin, emzirme dönemi olan annelerin, hamilelerin ve hamilelik şüphesi olanların doktor kontrolü olmadan ürünü kullanması tavsiye edilmez.

Salkom Beyazlatıcı Krem Nereden Alınır?

Salkom beyazlatıcı krem siparişi vermek için online satış sitelerinden destek olabilirsiniz. Ürünün satışı eczanelerde değil sadece online satış siteleri üzerinden yapılmaktadır. Satış destek hatları üzerinden ürünle ilgili detaylı bilgileri alabilir ve hemen sipariş oluşturarak ürünü kısa süre içerisinde teslim alabilirsiniz.

Salkom Beyazlatıcı Krem Nereden Alınır
Salkom Beyazlatıcı Krem Nereden Alınır

Salkom Beyazlatıcı Krem Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Genellikle vücudun belli bölgelerinde kararmalar meydana gelir. Koltuk altı ve vajina bölgesi en çok kararmanın yaşandığı yerlerdir. Aynı zamanda yüz bölgesinde de koyu lekeler ortaya çıkabilir.

Vücutta koyu lekelerin meydana geldiği her yerde bu kremi kullanabilirsiniz. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi uygulama yapacağımız bölgeyi öncesinde temizlemeniz ve kullanmanız gerekir.

Kremi sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa dairesel hareketlerle koyu lekelerine olduğu bölgeye uygulamanız şarttır. Ürünün uygulanmaya başlanmasından kısa süre sonra olumlu sonuçları ortaya çıkmaya başlar.

Ancak koltuk altı ve vajina bölgesinde oluşan bu konu ile kenardan tamamen kurtulmak istiyorsanız cilt beyazlatma kremini uzun süreli olarak kullanmalısınız.

Beyazlatma Kremlerinin Kullanımı Pigmentler İçin Zararlı Mıdır?

Genel anlamda cilt beyazlatma kremlerinin kullanımının pigmentler için zararlı olup olmadığı merak ediliyor. Bu kremlerden üzerinde çeşitli sebeplerle farklılaşan koyu hale gelen alanların yeniden eski rengine döndürülmesi için çalışıyor. Bu nedenle sadece koyu ton alan bölgeler için kullanılması gerekiyor. Cildinizde normal olan bölgelere kesinlikle bu kremleri uygulamayın.

Aynı zamanda kremin kutusunda bulunan günlük kullanım miktarını ve sayısını da aşmayın. Kullanma talimatına uymanız durumunda kremin cildinizdeki pigmentlere herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

Salkom beyazlatıcı krem siparişi Verdikten sonra hemen müşteri destek hattı ile iletişime geçebilir anlamadığınız ya da aklınıza takılan bir soru olması durumunda yanıtlarını müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz. Bu sayede ürünü doğrulanmadan kullanabilir herhangi bir zararına maruz kalmayacak şekilde kullanım talimatlarına uyabilirsiniz.

Salkom Beyazlatıcı Krem hakkında vereceğimiz bilgiler bu kadardı. Salkom Beyazlatıcı Krem ürününü inceleyebilirsiniz. Ayrıca çatlak giderici kremler yazımızı da inceleyebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

  1. Derya dedi ki:

    Salkom cilt beyazlatıcı krem sosyal medyada çok popüler bir cilt bakım ürünü. Bir arkadaşım online alışveriş sitesinden temin etti ve uygulamaya başladı. Koltuk altı kararmalarına çok iyi geldiğini söyledi. Bunun üzerinde ben de internet sitesinden temin ettim ve uygulamaya başladım. Gerçekten övdükleri kadar varmış. Günde iki kere kullanıyorum sabah uyanınca ve gece uyuyunca. Sizlere de tavsiye ederim.