Provoke Touch of Silver Saç Tonu Koruyucu ve Onarıcı Bakım Maskesi (Sarı, Platin ve Beyaz Saçlar İçin) Ürün İncelemesi

28.04.2020
110
Provoke Touch of Silver Saç Tonu Koruyucu ve Onarıcı Bakım Maskesi (Sarı, Platin ve Beyaz Saçlar İçin) Ürün İncelemesi
Modelistlik Kursu

Provoke Touch Of Silver Saç Tonu Koruyucu ve Onarıcı Bakım Maskesi, son zamanlarda bir çok kadın tarafından araştırılan bir ürün… Pek çok kadın bu ürünü çok merak ediyor. Komple saç bakımı olarak bilinen Provoke Touch Of Silver Saç Tonu Koruyucu Ve Onarıcı Bakım Maskesi nedir, özellikleri nelerdir, faydaları nelerdir, ne işe yarar ve nasıl kullanılır? Bu soruların cevaplarını merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Provoke Touch Of Silver Saç Tonu Koruyucu Ve Onarıcı Bakım Maskesi Nedir?

Bu saç maskesi, grimsi tonları aktif olarak nötralize etmek için mor pigmenti kullanır. Sadece bir yıkamada gözle görülür şekilde daha parlak saçlar elde etmek, saçlara güç kazandırmak ve saç tellerini beslemek için Aqua Plex teknolojisini kullanır.

Bu lüks saç maskesi, parlak renk için turuncu ve cırtlak tonları anında ortadan kaldırırken, hasar görmüş ve aşırı işlenmiş saçları yumuşak, sağlıklı ve nemli hale getirmek için dönüştürür. Renkli, doğal veya ışıltılı sarışın, platin, beyaz veya gri saçlar için uygundur.

Bu saç maskesi, renk teorisinin prensibi üzerinde çalışır, burada mor renk skalasında sarıya kontrast bir renktir. Provoke Touch Of Silver Saç Tonu Koruyucu Ve Onarıcı Bakım Maskesi, istenmeyen sarı ve pürüzlü tonları nötralize etmek için mor pigment içerir.

Nemlendirici Aqua Plex teknolojisini içeren bu lüks mor saç maskesi, sadece saç tonları üzerinde çalışmaz. Aynı zamanda kuru ve hasarlı saçları derinlemesine besler.

Nihai sonuçlar için, kirleri ve ürün birikimini iyice gidererek mükemmel bir zemin oluşturmak için işleme Provoke Touch Of Silver Clarifying Treatment Shampoo ile başlayın.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Provoke Touch Of Silver Saç Tonu Koruyucu Ve Onarıcı Bakım Maskesi İçindekiler

Bu lüks mor saç bakımı maskesi setearil alkol, setrimonyum klorür, behentrimonyum klorür, hidrojenlenmiş hint yağı / sebasik asit kopolimeri, parfüm (koku), fenoksietanol, sodyum benzoat, sitrik asit, hidroksietilselüloz, gliserin, potasyum sorbat, disodyum edta, pantoil, panopil, i̇zopil, i̇zopil metilpropional, avena strigosa çekirdeği ekstresi, lesitin, hidroksisitronellal, alfa-i̇zometil i̇yonon, sitronellol, disodyum distirilbifenil disülfonat, asit menekşe 43 ve su gibi maddeler içerir.

Provoke Touch Of Silver Maske Saça Faydaları

Bu maskede saç bilimini anlıyor ve saçlarının rengini ve durumunu önemseyen herkese uygun ürünler sunmak için bu uzmanlığı kullanıyor. Provoke Touch Of Silver ürün serisi, genel olarak sarı, platin rengi, beyaz, gri veya gümüş rengi saçların ihtiyaçlarına göre özel olarak formüle edilmiştir.

Bu maske, sarı, platin, beyaz, gümüş rengi veya gri saçlar için özel olarak tasarlanmış en yeni yenilikçi sistemin ikinci adımıdır. Bu mor saç maskesi, cırtlak ve bozuk renk tonlarını aktif olarak nötralize etmek için profesyonel mor pigment içerir ve sadece bir yıkamada gözle görülür şekilde daha parlak saçlar için Aqua Plex teknolojisi ile nemlendirir.

Provoke Touch Of Silver Saç Tonu Koruyucu Ve Onarıcı Bakım Maskesi parlak sarı renk için sararmış ve pembemsi saçları anında düzeltir, hasar görmüş ve aşırı işlenmiş saçları yumuşak, sağlıklı ve nemli hale getirir. Bu lüks mor saç bakım maskesi genel olarak renkli, doğal veya sarı, platin, beyaz veya gri saçlar için ideal kullanımlara sahiptir. 

Vegan içerikli olan bu ürün, giysileri ve yüzeyleri lekeleyebilir. Bu yüzden ürünün giysilerle ve yüzeylerle temasından kaçının. Bu saç bakım maskesini kesinlikle Provoke Touch Of Silver Brightening Shampoo ile kullanmayın. Renk birikmesini önlemek için bu maskeyi asla her gün kullanmayın. Saçları boyadıktan, ağarttıktan veya perma yaptıktan sonra iki hafta boyunca kullanmayın. Gözlerle temasından kaçının. Temas halinde bol su ile iyice durulayın.

Provoke Touch Of Silver Saç Maskesi Ne İşe Yarar?

Provoke Touch Of Silver Maske kullananlar bu maskenin turuncu, açık sarı ve pembe gibi bozulmuş renkleri tamamen nötralize ettiğini belirtiyorlar. Saçların daha güçlü, parlak ve ışıltılı hale geldiğini ifade ediyorlar.

Bu ürün, aynı zamanda derinlemesine nemlendirici bir bakım maskesi sağlarken aynı zamanda saçlardaki turuncu, pembe ve bozulmuş tonları nötralize eden bir saç maskesidir. Saçlardaki turuncu, pembe ve bozulmuş tonları aktif olarak nötralize etmek için profesyonel mor pigment ve nemlendirici Aquaplex sistemi sadece bir yıkamada gözle görülür şekilde daha parlak saçları besler. Bu lüks maske anında parlak renkler için ton verirken, hasarlı ve aşırı kimyasal işlemlere maruz kalmış saçları onarırken saçların yumuşak, sağlıklı ve nemli olmasına olanak verir.

Provoke Touch Of Silver Saç Tonu Koruyucu Ve Onarıcı Bakım Maskesi oldukça yoğun ve zengin bir içeriğe sahiptir. Saçların muhteşem olmasını sağlar ve saçlarda ağırlık yapmaz. 

Bu saç maskesini özellikle yaz aylarında sürekli denize ve havuza girdiğinizde yoğun bir şekilde kullanabilirsiniz. Çünkü yaz aylarında güneş, klorlu su ve deniz suyundan dolayı saçların rengi çok çabuk bozulur. Bu yüzden bu lüks mor saç bakım maskesini haftada üç kez uygulayabilirsiniz. Saçlarınızı, şampuan ve saç kremiyle yıkadıktan sonra bu maskeyi saçlarınıza uygulayın ve yirmi dakika bekleyin.

Provoke Touch Of Silver Nasıl Kullanılır?

Bu maskenin Provoke Touch Of Silver Clarifying Treatment Shampoo sonrası kullanılması önerilir. Eşit bir koruma sağlamak için saç köklerinden, saç boyları boyunca ve saç uçlarına kadar bu lüks mor saç bakım maskesini uygulayın. Bu maskeyi iyice durulamadan önce saçlarınızda üç dakika bekletin. Bu mu lüks mor saç bakım maskesini haftada bir kereden fazla kullanmayın. Haftada bir kereden fazla bu maskeyi kullanırsanız, saçlarınız aşırı şekilde yıpranabilir ve hasar görebilir. Üstelik, saç rengini nötralize ettiği için aşırı kullanım renk konusunda istenmeyen sonuçlar doğurabilir.

YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

  1. Zeynep dedi ki:

    Bir yerde şampuanla asla kullanmayın alt kısımda da şampuanıyla birlikte kullanın demişsiniz hangisi doğru ?