Reklamlar
Saç Bakımı

Provoke Touch Of Silver Renk Koruyucu Mor Şampuan Ürün İncelemesi

Provoke Touch Of Silver Renk Koruyucu Mor Şampuan Ne İşe Yarar?

Reklamlar İş makineleri operatörlük kursu

Provoke Touch Of Silver Renk Koruyucu Şampuan, ülkemizde saç bakımı konusunda yükselen trendlerden birisi haline geldi. Bu ürüne gösterilen yoğun ilginin bir sebebi de özellikle kadınların röfle yaptırması, platin sarısı, gri ve beyaz gibi farklı renkli saçlara yönelmesidir. Gelin, hep birlikte Provoke Touch Of Silver Renk Koruyucu Şampuan’ın ne olduğunu, özelliklerini, faydalarını, ne işe yaradığını ve nasıl kullanıldığını öğrenelim!

Provoke Touch Of Silver Mor Şampuan Nedir?

Provoke Touch Of Silver Renk Koruyucu Şampuan, saçın renginin solmasına ve donuk renge karşı koruyan bir şampuandır. Formül, saçlara parlaklık sağlamak ve yansıyan ışığı yoğunlaştırmak için bir optik parlatıcı içerirken, ayçiçeği tohumu özü ve bir UV emici bileşen, çevre kirliliğine, fototoksik hasar ve renk solmasına karşı korumaya yardımcı olur. Saçlar yumuşak, canlı ve parlak görünür. 

Renk birikmesini önlemek için Provoke Touch Of Silver Brightening Shampoo Parlatıcı Şampuan’ı saç yıkamalarının arasında kullanın. Provoke Touch Of Silver Colour Care Conditioner Renk Bakım Kremi ile devam edin.

Bu şampuan haftanın her günü güzel, sağlıklı saçlar için renk birikmesini ve matlaşmasını önler. Antioksidanlar ve optik parlatıcılar içerir. Bu yüzden saçların parlaklığını anında arttırır ve saç rengini parlak tutar böylece taze ve sağlıklı saçlarınız olur. Nazik temizleme formülü ayrıca rengi korumak için çevre kirliliğine karşı saçları korur.

Reklamlar

Bu şampuan saçı temizler ve dengeler. Saçlarda biriken renkleri giderir. Optik parlatıcılar, UV spektrumundaki ışığı emerek gözün beyaz rengi algılama biçimini değiştirir. Böylece saçların sarı ve donuk görünümünü yok eder. Saçlar parlak ve ışıltılı hale gelir.

Provoke Touch Of Silver Renk Koruyucu Mor Şampuan yorumlarının oldukça olumlu olduğunu görüyoruz. Bu şampuanı kullanan kişiler genellikle oldukça memnundur. Saçlardaki rengi koruduğunu, turuncuya kaçan sarı rengi düzelttiğini ve saçların rengini daha parlak hale getirdiğini belirtiyorlar.

 

Provoke Touch Of Silver Şampuan Nasıl Kullanılır?

Provoke Touch Of Silver Renk Koruyucu Şampuan’ı nemli saçlarınıza uygulayın ve saç derisine masaj yaparak köpürtün. Saçlarınızda şampuanı üç dakika bekletin. Ardından ılık suyla durulayın. Bu işlemi bir kez daha tekrarlayın. Bu şampuanı mutlaka saç kremi ile kullanın. Böylece saçlarınız kurumaz.

Reklamlar

Provoke Touch Of Silver Renk Koruyucu Mor Şampuan Ne İşe Yarar?

Bu şampuan genel olarak gri, beyaz ve sarı saçlar i̇çin harikadır. Bu ürünü düzenli olarak kullanmak, saç rengini aydınlatmaya yardımcı olur. Bu şampuan, çok yoğun bir kıvama sahip değil. Sadece haftada bir kez, şekillendirici köpük ve saç serumu gibi diğer saç ürünleri ile birlikte kullanıldığında kuruluğu durdurmaya yardımcı olur. 

Bu şampuan genel olarak röfleli saçlar, platin sarısı saçlar, beyaz saçlar ve gri renkli saçlar için uygundur. Bu şampuan sayesinde saçların rengi akmaz, bozulmaz, garip bir ton almaya başlamaz. Böylece saç renginizi uzun süre keyifle kullanmanız mümkün olur.

Hem saçları derinlemesine temizleyen, hem rengini koruyan, hem bozulmuş renkleri nötralize eden, hem de saçlara doğal bir parlaklık ve ışıltı kazandıran bir şampuan arıyorsanız bu ürünü tavsiye ederiz.

Provoke Touch Of Silver Renk Koruyucu Mor Şampuan Faydaları

Provoke Touch Of Silver Renk Koruyucu Şampuan, saç rengini korumak adına saçlarınızı çevre kirliliğine karşı korumaya yardımcı olan nazik bir temizleme şampuanıdır. Optik parlatıcılar içeren Provoke Touch Of Silver Renk Koruyucu Şampuan, haftanın her günü güzel ve sağlıklı saçlar için pigment rengi oluşumunu önlerken, Provoke Touch Of Silver Brightening Shampoo ile birlikte kullanırsanız saç renginin parlak kalmasına yardımcı olur.

Bu hafif ferahlatıcı formül, parlamayı anında arttırmaya ve saçların sağlıklı ve ışıltılı görünmesine yardımcı olmak için antioksidanlar da içerir.

Provoke Touch Of Silver Renk Koruyucu Şampuan, saçlarınızı nazikçe temizler ve saç renginin korunmasına yardımcı olur. Parlaklığı anında artıran optik parlatıcı formülü sayesinde saçlar daha parlak, canlı ve havalı görünür.

Reklamlar

2 Yorum

  1. Merhaba ben saçlarımı kahve bakır boyamak istiyorum ve renk koruyucu olarak gördüğüm için bu ürünü ve kremini sipariş verdim boya nin yaninda ben kizil ve bakir tonunun gitmesini istemiyorum sizce bu ürünü alarak bir hata mı yaptım sacim sarıya mı döner su an endiseliyim ömre var ve kestane doğal sac rengim var lütfen bu konuda yardımcı olur musunuz😓

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu