Reklamlar
Magazin

Ünlü Fenomen Şükran Kaymak Kimdir?

Reklamlar

Şükran Kaymak, yayın hayatına blog yazılarında yemek tarifleri paylaşarak başlamıştır. Ardından Instagram’a geçerek daha geniş bir kitleye ulaşmayı başararak yayın hayatına devam etmiştir. Şimdilerde aktif bir şekilde Youtube ve Instagram’da tatlı tarifleri, vlog içerikleri ve yemek tarifleri çekmeye devam etmektedir. Hazırladığı tarifler ile beraber çekmiş olduğu birbirinden güzel fotoğraf ve videolarla sosyal medya hesaplarını destekleyerek daha dikkat çekici hale getirmiş ve kısa sürede takipçi sayısını arttırmıştır. Siz değerli okuyucularımız için detaylı bir araştırma yaparak Şükran Kaymak hakkında merak edilen soruların cevaplarını bu yazımızda topladık. Gelin beraber bir göz atalım.

Şükran Kaymak Kimdir?
Şükran Kaymak Kimdir?

Şükran Kaymak Kimdir?

İlk olarak blog yazılarında paylaşmış olduğu yemek tarifleri ile hayatımıza girmiştir. Üretmiş olduğu tatlı ve yemek tarifleri ile karşımıza çıkmış olan ünlü fenomen Şükran Kaymak, sosyal medya kullanıcıları tarafından sevilen isimler arasında yerini alarak hızla yükselmiştir. Güzelliği ve sempatikliği ile kısa sürede Instagram ve Youtube’da geniş hayran kitlesine sahip olmayı başarmıştır. Yemek tarifi denildiğinde aklımıza gelen ilk isimler arasında yer alan Şükran Kaymak başarılarıyla adından sıkça söz ettiriyor. 

Yemek tarifleriyle uzun zamandır ilgilenen ünlü fenomen Şükran Kaymak, açmış olduğu blog sayfası ile karşımıza çıkmıştır. Bir süre blog sayfasında tariflerini yayımlamaya devam eden Kaymak, ardından sosyal medya hesapları açarak yapmış olduğu yemek tariflerini bizlerle paylaşmıştır. Yemek yapmaya ilk olarak 11 yaşında başladığını söyleyen Kaymak, o yaşlardan itibaren yemek yapma özel bir ilgi duygunu belirtmiştir. Yemek yapmayı bu kadar sevmesinde annesinin payı da yüksektir. 2013 yılında yayın hayatına başlayan Şükran Kaymak, İnstagram ve Youtube da olmak üzere toplam 8 yılı aşkın bir süredir yayın hayatına devam etmektedir. Instagram da ilk yemek tarifi saymasını açan kişi olarak tanınmaktadır. Gastronomi, yemek kitabı yazarlığı ve workshop ilgi alanları olarak biliniyor.

Şükran Kaymak, blog yazılarında paylaşmış olduğu yemek tarifleri ile yayın hayatına Instagram’a geçerek devam etmiştir. Şu anda aktif olarak hazırlamış olduğu tariflerini Youtube ve Instgram hesabında yayınlamaktadır. Birçok ev hanımının ‘’bugün ne pişirsem’’ derdine yaptığı yemek tarifi paylaşımlarıyla çözüm bulan Kaymak, sofralarınızda çeşitliliği sunuyor. Yemek tariflerinden tatlı tariflerine kadar çeşitli birçok tarifi bizlerle paylaşan Şükran Kaymak, yazmış olduğu kitapları ile de başarı grafiğini taçlandırmıştır.

Reklamlar

2018 yılında Şükran Kaymak’la Çay Saati kitabını siz değerli takipçileri ile buluşturan Kaymak, yine 2018 yılında Şükran Kaymak’la Pratik Tarifler ve Şükran Kaymak’ın Ramazan Tarifleri 30 gün 30 menü kitaplarını çıkarmıştır. Kitapları, İnkılap Kitabevi aracılığı ile kitapseverlere ve hayranlarına sunulmuştur. Bunlarla birlikte Kaymak, 2019 yılında Gerçek Kahraman filminde de rol almıştır. İlk filmi olan Gerçek Kahraman’daki oyunculuğuyla da adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Şükran Kaymak kaç yaşında?
Şükran Kaymak kaç yaşında?

Şükran Kaymak kaç yaşında?

Ünlü fenomen Kaymak’ın yaşı tüm takipçileri ve sevenleri tarafından merak konusu olmuştur. Şükran Kaymak, 8 Eylül 1984 doğumlu ve 36 yaşındadır.

Şükran Kaymak aslen nereli?

Ünlü fenomenin yaş, ailesi ve nereli olduğu gibi sorular takipçileri ve sevenleri tarafından oldukça oldukça merak ediliyor. Kaymak’ın doğum yeri aslen başkent olan Ankara’dır. Ankara’da doğup büyüyen ünlü fenomen Şükran Kaymak, 1995 yılında İstanbul’a yerleşmiş ve 25 yılı aşkın bir süredir ailesi ile beraber İstanbul’da yaşamını sürdürmektedir.

Şükran Kaymak hangi burç?

Siz değerli okuyucularımız için konuyu detaylıca araştırdık. 8 Eylül 1984 doğumlu olan ünlü fenomen Şükran Kaymak aslan burcudur.

Reklamlar
Şükran Kaymak’ın boyu ve kilosu?
Şükran Kaymak’ın boyu ve kilosu?

Şükran Kaymak’ın boyu ve kilosu?

Ünlü fenomenin bir diğer merak konusu ise boyu ve kilosudur. Kaymak, 1,67 cm boyunda ve 63 kilodur. Yemekler ile bu kadar iç içe olan birinin nasıl oluyor da bu kadar zayıf kalabildiğini biz de merak ediyoruz doğrusu.

Sevgilisi var mı? Aşk hayatı hakkında detaylar

Ünlü fenomen Şükran Kaymak evli ve iki çocuk annesidir. Aile hayatını gözlerden uzak yaşamayı ve işi ile ön planda olmadığı tercih etmektedir. Abdullah Kaymak ile evli olan Şükran Kaymak’ın, Hasan Burak Kaymak ve Yusuf Said Kaymak adında iki oğlu vardır.

Sosyal medya hesapları

Ünlü fenomen blog sayfası ile hayatımıza girmiştir. 30 Mart 2013 tarihinde sosyal medya platformu olan Youtube yayın hayatına başlamıştır ve şimdilerde 198 bin aboneye sahiptir. Instagram’da da paylaşımlarda bulunan Kaymak, 11 Mart 2013 yılından bu yana yayınlarına devam etmektedir ve 5,2 milyon takipçi sayısına ulaşmıştır. 2019 yılından itibaren Twitter hesabı da kullanmaya başlamıştır. Youtube ve Instagram’a göre Twitter’da az takipçisi bulunan Kaymak’ın takipçi sayısı 129 bindir.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca, Cemre Solmaz Kimdir? adlı yazımıza da göz atmayı unutmayın!

Reklamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu