İrem Kızılcan (imRoxieph) Kimdir?

31.03.2021
298
İrem Kızılcan (imRoxieph) Kimdir?
Modelistlik Kursu

İrem Kızılcan, bir başka sosyal medya platformundayken, daha sonra twitche geçen ve burada aktif halde takılan ünlü streamerlardan biri olarak bilinmektedir. Kendisi bir içerik üreticisi şeklinde de ünlenmiştir. Kızılcan, imRoxieph mahlasını kullanarak canlı yayınlara çıkmaktadır. Kızılcan, 14 Temmuz 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. Yengeç burcudur. Üniversite mezunudur.

İrem Kızılcan (imRoxieph) Fiziksel Özellikleri

İrem, kumral, yeşil gözlü ve oldukça güzel bir genç kızdır. Gözleri iridir. Özellikle, giysi dolabının ve aynanın karşısında poz vermeyi sevdiği gibi, modayı da yakından takip etmektedir. Bununla birlikte, oldukça duygusal bir yapıya sahiptir. Yengeç burcunun tüm özelliklerini taşıdığını belirten Kızılcan, bu yüzden evden internet ortamına seslenen bir yayın yapmaktan hoşnut olduğunu belirtmiştir. Kendinin hiçbir twitch uzmanını örnek almadığını, bir tarz yarattığını ve örnek alacağı biri varsa, onun annesi olduğunu söylemiştir. Annesine ve hayvanlara aşırı bir sevgisi olduğu bilinmektedir.

İrem Kızılcan (imRoxieph) Aslen Hangi Mesleği Yapmaktadır?

İrem Kızılcan (imRoxieph) Aslen Hangi Mesleği Yapmaktadır?

İrem Kızılcan, üniversitenin grafik tasarımı bölümünden mezun olmuştur. Bir sosyal medya platformunda aktif şekilde takılırken, daha sonra kendisine gelen yoğun ilgiden ötürü, twitch ortamına geçiş yapmıştır. O olayın dönüm noktası olduğunu söylemiştir. Bu ortamda da fazlasıyla takip edilmektedir. Genel olarak eğlence amaçlı girdiği twtichte zamanla daha fazla ilerlemeyi hedeflediğini belirtmiştir. PROS adlı şirkette de reel düzeyde grafik tasarımcısı olarak görev yapmaktadır.

İrem Kızılcan (imRoxieph) Hayvan Sevgisi

İrem Kızılcan gönüllü olarak sokak hayvanlarıyla ilgilenmektedir. Twitchte ilerlediğinde, yeni bir hedef koyarak, hayvan sevgisine dayalı farkındalık yaratan işler de yapmak istediğinin altını çizmiştir. Bilhassa, köpekleri çok sevdiğini belirtmektedir. Kızılcan, bu yöndeki kampanyalara da desteklerini esirgememektedir. Hayvanları sevmek, sahiplenmek, onlara zarar vermemek ve onları korumak adına da çeşitli farkındalıklar yaratmaya gayret etmektedir.

İrem Kızılcan’ın Attığı Postlar Ve Duygusallığı

İrem twitch üstünden daha baskın bir kadın karakteri çizerken, bir başka sosyal medyası olan twitterda daha romantik bir tablo çizmektedir. Kimi zaman aşk ve özlem mesajları ve postları da attığını gördüğümüz bu genç kadın, bazen de ardına bakmadan bir şeyleri silebilmenin önemli bir meziyet olduğunu belirtmektedir. Kızılcan’ın bu anlamda, onu takip eden yüzlerce kadın hayranı da bulunmaktadır. Kızılcan, twitch ortamında ise daha aktif, hareketli tavırlara girerek, genel anlamda hızla gelişen oyun dünyasına atıf yapmaktadır.

İrem Kızılcan’ın Twitchteki Kimliği

İrem Kızılcan oldukça dişil enerijye sahip ve dobra konuşmaları olan bir genç kızdır. Twitchte oyun yönlendirdiği gibi, aynı zamanda taktikler de verebilmektedir. Kendisi konuşkan ve hassas bir kadındır. Bu yüzden, takipçileri onu çok sevmektedirler. Kendisinin official bir sayfası da bulunmaktadır. Takipçilerinden gelen etkileşimleri de dikkate almaktadır. Twitchte oyun oynarken, kendisine bir kadın karakter seçip, onun üstünden oyunu yönlendirmektedir. Oyunda ve gerçek hayatta bir kadının kimseye hesap vermeksizin, kendi başına kararlar alabilmesini önemsediğini belirtmiştir. Bu yönde, twitchin kadınların varlıklarını ifade etmeleri anlamında da önemli bir alan olduğu söylemiştir.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

İrem Kızılcan (imRoxieph) Twitch Hesabı

İrem Kızılcan’ın twitch hesabı aşağıdaki gibidir. Kızılcan, bu twitch hesabının yetişkinlere özel olduğunun da altını çizerek, sayfasına bu yönde bir uyarı yerleştirmiştir.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Göksun Seyhan Kimdir? adlı yazımızı da okumak isteyebileceğinizi düşünüyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.