İrem Hepkıran Kimdir? (kokosiii)

23.03.2021
351
İrem Hepkıran Kimdir?  (kokosiii)
Modelistlik Kursu

İrem Hepkıran Türkiye’nin en ünlü sitelerinden biri olan twtich adlı platfordaki steamerlardan biridir. Aynı zamanda bir içerik üreticisi olarak da tanımıştır. Kendisi, kokosiii mahlasını kullanarak canlı yayınlara çıkmaktadır. Hepkıran, 30.01.1995 yılında İzmir’de doğmuştur. Kova burcudur. İzmir Ekonomi Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü’nden mezun olmuştur. Şu an, twitcherlık dışında, herhangi bir yerde çalışmamaktadır.

İrem Hepkıran Ne İş Yapmaktadır?

İrem Hepkıran’ın tek mesleği twitcherlıktır. Kendisi buradaki işinden başka bir işle uğraşmamaktadır. Hepkıran, bu mesleğe erkek arkadaşı sayesinde başladığını ve ona minnet duyduğunu belirtmiştir. Bir gün ne iş yapayım diye düşünürken, oyun sitelerinde streamerlık yapan erkek arkadaşının da desteğiyle buraya yönelen Hepkıran, onun büyük desteğini gördüğünü de altını çizerek ifade etmiştir. Önceleri internet ortamlarına mesafeli yaklaşan ve buralarda ne yapacağını bilmeyerek panik yapan Hepkıran ‘Neden olmasın ki?’ diyerek denediği bu işi oldukça sevdiğini belirtmiştir. Şu andaki hedefi de, daha çok takipçi edinerek, alanında en iyisi olmaya çalışmaktır.

İrem Hepkıran’ın Fiziksel Özellikleri Nasıldır?
İrem Hepkıran’ın Fiziksel Özellikleri Nasıldır?

İrem Hepkıran’ın Fiziksel Özellikleri Nasıldır?

İrem Hepkıran sarışın, düz saçlı bir kızdır. Tarzı itibarıyla da zarif bir insandır. İnce ve uzun yapılıdır. Güleryüzlü bir siması olup, aynı zamanda giyim trendlerini de yakından takip etmektedir. Her giydiğini üstüne yakıştırmaya çalışmakta, giysi dolabının veya aynanın önünde de bolca poz vermektedir. Hepkıran, sürekli fönlü görünen saçlarıyla, pastel renkli makyajıyla ve rengarenk kıyafetleriyle şeker bir hava estirmektedir. Ara ara saçlarını topuz yaptığı da görülmektedir.

İrem Hepkıran’ın Hayvan Duyarlılığı

İrem Hepkıran özellikle kedileri çok sevmektedir. Kendisinin de bir kedisi bulunmaktadır. Hatta, kedisinin doğum yaptığı anları da internet üstünden sevinçle paylaşmıştır. Ayrıca, Hepkıran gönüllü olarak hayvan derneklerine destek verdiği gibi, kimi zaman da hayvanlara gerçekleştirilen işkencelere, uygulamalara karşı da imza kampanyalarına katılmaktadır. Bu anlamda, hayvan sevgisi duyarlılığını da insanlara aşılamaya gayret etmektedir. Sürekli hayvanları korumak bağlamında ifadelerle insanlarda farkındalık yaratmaya çalışmaktadır.

İrem Hepkıran’ın Twitcher Kimliği

İrem Hepkıran eğlenmeyi seven, enerjik bir yorumcudur. O yönde, kimi zaman  ‘Bugün Ne Giysem?’ gibi moda ağırlıklı programları da ti’ye almaktadır. Bu programlardan çeşitli kesitler sunarak, onları yeniden yorumlamaktadır. Yorumlarda hicvedici, komik bir dil kullanmaktadır. Kendisi aynı zamanda gaming noktasında da oyun yönetmektedir. Canlı yayında oyun açıp, takipçilerle etkileşime girmektedir. Bunun dışında, kimi zaman da sadece sohbet amaçlı sayfalar açabilmektedir. Oldukça hareketli ve konuşkan bir genç kızdır. Kendisi twitcherda örnek aldığı birinin olmadığını, bu işi herkesin tarzına göre kategorize etmesi gerektiğini de belirtmiştir. İnternet ortamını çok sevdiğini ifade etmiştir.

İrem Hepkıran’ın Twitch Hesabı
İrem Hepkıran’ın Twitch Hesabı

İrem Hepkıran’ın Twitch Hesabı

İrem Hepkıran’ın twitch hesabı aşağıdaki gibidir. Hepkıran, twitchte bir partnerliğinin olmadığını, bunu da zamanla gerçekleştirmek istediğini belirtmiştir. Burada, kokosiii izliyor kısmında da, çeşitli videoları izleyip, canlı yayında aktif katılımcılarla beraber onlara yorum getirmektedir.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

İrem Hepkıran’ın Twitter Hesabı

İrem Hepkıran’ın iki adet twitter hesabı bulunmaktadır. Bunlar aşağıdaki gibidir. Herkese açık, public hesaplardan biri en son 2013’te aktif halde kullanılmaktayken, ikinci hesap da 2015 itibarıyla aktif hale getirilmiştir. Hepkıran’ın paylaşımları ağırlıkla, deniz, bikiniler, alışveriş, saç, moda ve kozmetik gibi alanlar üstünedir.

İrem Hepkıran’ın Youtube Hesabı

İrem Hepkıran’ın youtube hesabı aşağıdaki gibidir. Kendisinin public anlamda herkese açık sayfasında herhangi bir video paylaşmadığı görülmektedir.

İrem Hepkıran’ın Facebook Hesabı

İrem Hepkıran’ın facebook hesabı aşağıdaki gibi verilmiştir. Hepkıran, facebook hesabında kendi fotoğraflarını fashionable bir tarzda yayınlamaktadır.

Ayrıca, Emir Sarıcan Kimdir? Ne İş Yapıyor? adlı yazımızı da okumanızı öneririz.

Bizi Instagram’dan takip etmeyi unutmayın.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.