Emir Sarıcan Kimdir? Ne İş Yapıyor?

23.03.2021
275
Emir Sarıcan Kimdir? Ne İş Yapıyor?
Modelistlik Kursu

Emir Sarıcan, Tiktok platformunun en genç isimleri arasında yer almaktadır. Tiktok için içerik üreticiliği yapan Emir Sarıcan 2003 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 21 yaşında olan Sarıcan, Youtube platformu için de içerik üretmeye başlamıştır.

Emir Sarıcan Boyu Kaç?

Emir Sarıcan, insanlar tarafından çok fazla merak edilmektedir. Ürettiği içerikler sayesinde binlerce insanın beğenisini toplamayı başaran Sarıcan, büyük bir hayran kitlesine sahiptir. Emir Sarıcan severler en çok fenomenin boyunu ve kilosunu merak etmektedir. Emir Sarıcan’ın boyu 1.74 metre olmaktadır. Sevilen fenomenin kilosu ise 60 kg olmaktadır.

Emir Sarıcan Hangi Burç?
Emir Sarıcan Hangi Burç?

Emir Sarıcan Hangi Burç?

Emir Sarıcan sevenlerin en çok araştırdığı bir diğer konu ise sevilen Tiktok fenomeninin burcudur. Henüz doğum gününü belirtmemiş olan Sarıcan, Youtube kanalını ilk açtığı zaman kendisini tanıtmak amaçlı çektiği bir videoda yay burcu olduğunu dile getirmiştir.

Emir Sarıcan’ın Hayatı

Emir Sarıcan, sosyal medya platformlarını kullanmaya 2018 yılında başlamıştır. Henüz kendisiyle ilgili çok fazla bilgi paylaşımı yapılmamıştır. 2019 yılında Youtube başladığı zaman kısa bir soru cevap videosu çekmiş olsa da kendisini pek anlatmamış yalnızca sevdiği renk, hedefleri gibi genel konulardan bahsetmiştir. Yani Emir Sarıcan’ın hayatı hakkında net bilgiler bulunmamaktadır.

Emir Sarıcan Nereli

2003 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Emir Sarıcan aslen Adıyamanlıdır.

Emir Sarıcan Doğum Günü

Son dönemlerde hem Tiktok, hem de Youtube video kanalı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Emir Sarıcan 01.01.2003 tarihinde dünyaya gelmiştir. 

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu
Emir Sarıcan Sevgilisi

Emir Sarıcan Sevgilisi

Emir Sarıcan Sevgilisi

Bir süre önce Selinay Yalçın ile olan birlikteliklerini açıklamıştır. Fakat bir süre sonra ayrıldıklarını duyuran çift nedenini belirtmemiştir. Şuan için Emir Sarıcan’ın hayatında birinin olup olmadığı bilinmemektedir. Başarılı fenomen özel hayatı ile ilgili bir paylaşımda bulunmadı.

Bir süre önce Selinay Yalçın ile olan birlikteliklerini açıklamıştır. Fakat bir süre sonra ayrıldıklarını duyuran çift nedenini belirtilmemiştir. Şuan için Emir Sarıcan’ın hayatında birinin olup olmadığı bilinmemektedir. Başarılı fenomen özel hayatı ile ilgili bir paylaşımda bulunmadı.

Emir Sarıcan Selinay Yalçın

Emir Sarıcan ve Selinay Yalçın sosyal medya üzerinden sevgili olduklarını açıklamışlardı. Bir süre sevgili olarak kalan çiftimizin ilişkisi bilinmeyen bir nedenden ötürü son bulmuştur. Fenomen çift bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapmamıştır. 

Emir Sarıcan Baba Benim

Tiktok platformunda yayınladığı videosunda ‘Kafa benim,baba benim ‘ cümlesiyle viral olan Emir Sarıcan bu cümlesi ile uzun süre gündemde kalmıştır.

Emir Sarıcan Ne İş Yapıyor?

Emir Sarıcan Ne İş Yapıyor?

Emir Sarıcan, eğitim hayatına devam etmektedir. Bu nedenle profesyonel bir meslek icra etmemektedir. 2018 yılından beri Tiktok, 2019 yılından beri ise Youtube kullanıcısıdır. Hem hobi hem de meslek olarak içerik üreticiliği yapmaktadır.   

Emir Sarıcan Tiktok

Emir Sarıcan, aktif olarak Tiktok kullanmaktadır. Kısa bir süre içerisinde geniş bir kitleye erişen Sarıcan, popüler Tiktok akımlarını paylaşmaktadır. Her gün düzenli paylaşımlar yapan Emir Sarıcan, 1 milyonun üzerinde takipçiye sahiptir. Tiktok’ta efektleri ve müzikleri oldukça iyi kullanan Emir Sarıcan, Tiktok’ta elde ettiği başarıyı diğer sosyal medya platformlarında da devam ettirmektedir. Emir Sarıcan Tiktok hesabındaki kullanıcı adı “emir.srcn” olmaktadır.

Emir Sarıcan Youtube

Emir Sarıcan, Tiktok hesabını açtıktan 7 ay sonra Youtube kanalını açmıştır. İlk olarak soru cevap videosu çekerek kendini ve yapacaklarını tanıtan Emir Sarıcan, düzenli videolar çekeceğini söylemiş olsa bile 3 ay boyunca video atmamıştır. Son zamanlarda tekrar aktif olarak video çeken Emir Sarıcan, arkadaşları ile birlikte eğlenceli içerikler üretmektedir.

Emir Sarıcan, Youtube videolarında genellikle arkadaşları ile birlikte Tiktok akımlarına tepki vermekte ve diğer fenomenlerin dans ve videolarını yorumlamaktadır. En çok izlenen konsepti akım yorumlamak olan Sarıcan, farklı türde de videolar paylaşmaktadır. Kız kardeşini videolara dahil eden ve birbirimizi ne kadar tanıyoruz, slime yaptık, kışkırtma gibi konseptlerde video çeken Sarıcan, aynı tür videoları sevdiği arkadaşlarıyla da çekmektedir.

Emir Sarıcan Youtube kanalını takip eden kullanıcı sayısı 64binin üzerindedir. Bazı videoları oldukça sevilen Sarıcan’ın Youtube hesabındaki toplam görüntülenme sayısı 3 milyonun üzerindedir. Emir Sarıcan, attığı videoların düzensiz olması nedeniyle abone sayısında istediği hedefe tam anlamıyla ulaşamamıştır.  

Emir Sarıcan Instagram
Emir Sarıcan Instagram

Emir Sarıcan Instagram

Emir Sarıcan, Tiktok gibi Instagram hesabını da aktif bir şekilde kullanmaktadır. Instagram üzerinde 279bini aşkın hesap tarafından takip edilen Emir Sarıcan, pek çok Tiktok fenomenine nazaran Instagram hesabınız kişisel fotoğrafları için kullanmaktadır. Yani Emir Sarıcan’a ait Tiktok videoları Instagram profilinde yer almamaktadır. Bu sayede Emir Sarıcan Instagram kullanıcılarına da hitap edebilmeyi başarmıştır. Ancak Emir Sarıcan’ın Instagram hesabında Reels ve Story kısımlarında Tiktok paylaşımları yer alabilmektedir. Emir Sarıcan’ın Instagram kullanıcı adı “emirsarican” olmaktadır.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca, Feyza Nur Kaya Kimdir? (Freya) adlı yazımızın da ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz.

Bizi YouTube’dan da takip edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.